PDA

View Full Version : kolko e gadnu da po4ine tvoi blizak 4ovek..



tyjni4koooo
12-02-2006, 10:01
zdrasveite....mnogo mi e gadnu v momenta,zashtoto sutrinta nau4ix po sluchainost 4e dqdo mi e po4inal i maika sled kato se pribraxa vednaga otidoxa na mqstoto...sega sam sami4ka i mi e super kofti,zashtoto dqdo e po4ital dneska ( toi e ba6ta na maika mi ) a mama utre ima rojden den... E TOVA NE E LI NAI LOSHIQ ROJDEN DEN KOITO 4OVEK MOJE DA IMA.. otvratitelno e , no takaf e jivota...
Spodelqm mukite si v tazi tema,zashtoto sam sami4ka i nqma na koi da se upla4a... ina4e ako 6te me pitate za godinite mi i t.n - na 14 sam ,momi4e sym...
:cry:

12-02-2006, 10:20
mnogo sujalqvam za dqdo ti. :( ako iska6 izvikai nqkoq priqtelka u vas da ne sedi6 sama.ne znam kakvo drugo da ti kaja.takiva ne6ta se slu4vat vse nqkoga i sa neizbejni.sboguvai se s dqdo ti po svoi na4in,popla4i si,tova 6te ti pomogne.naistina sujalqvam. :smt010

macka123
12-02-2006, 10:41
moite saboleznovaniq
syjalqvam za dqdo ti
popla4i si...6te ti olekne
vikni nqkoi blizyk 4ovek za teb , za da ne si sama
:( ;(

Sladkata_Nansi
12-02-2006, 10:53
Mili4ka,mn sajalqvam i te razbiram napalno,za6toto sam minala po tozi pat ;( Znam kakvo e!Az zagubih 17 godi6en parvi bratov4ed i znam 4e tva e stra6na i adska maka!

mon4eto
12-02-2006, 10:55
Moite saboleznovaniq :smt010 :smt010

miloto_girl_4e
12-02-2006, 10:59
Моита съболезнования..
Наистина е много тежко, когато почине близък човек, но...
това е живота.. :?

cvetiiii
12-02-2006, 11:20
mili4ka moite suboleznovaniq!!!
az su6to znam kolko e gadno da po4ine dqdo ti!!! opitai se kolkoto se moje pove4e da ne mislish za tova! znam 4e e mnogo trudno no opitai

evil_lady_in_black
12-02-2006, 11:49
мила поднасям си съболезнования :cry: това е много гадно защото скоро моя близка приятелка почина.Ако можеше никога да не се умира щеше да е страхотно

Dead inside
12-02-2006, 12:58
Няма смисъл да казвам "Много съжалявам" или "розбирам те" и т.н.Единственото, което мога да ти кажа е,че наистина е тъжно, когато
загубиш някой роднина, особено, когато си била близка с него(не зная дали сте били близки). Аз си спомням,че като бях на 5 починоа дядо ми...Нищо особено.....мислила съм си тогава...не го познавах..ала със всяка изминала година, ми липсва все повече и повече....Винаги когато направя нещо се питам" Как ли щеше да реагира?" или" Колко ли щеше да се гордее с мен сега?"Ам...това е..А ака сте били близки, единствиното, което ти остава е да го пазиш завинаги в сърцето си...и да ти липсва..Песимистично звучи..ама това е истината..Нека не се залъгваме с "красиви" лъжи.. :smt087

martinka_91
12-02-2006, 13:56
Не знам в какви отношения сте били с дядо ти, но много съжалявам за смъртта му.Знам какво чувстваш в момента.Преди година почина пра-баба ми, която така или иначе май никога не съм обичала кой знае колко...Обаче на погребението съм плакала на равно с пра-дядо :( Много ми беше мъчно и тежко.До ден днешен,като се сетя и ми се плаче :|
А дядо ми ( син на тая баба ) и брат му са починали преди да се родя...Демек не познавам истинския си дядо ( баща на баща ми ).Като малка никога не ми е правило впечатление, но последния път, като ходих на гробища се разплаках...Беше ми чудно какви са били...Какъв би бил животът ми ..Как би се държал с мен дядо ...Дали би се гордял с мен или обратното :( Не знам ... Странно нещо е това ЖИВОТЪТ :!:

meri88
12-02-2006, 14:37
Sajalqvam mili4ka za dqdo ti...Ujasno e naistina da zagubi6 blizak 4ovek ,az na 4 godini zagubih baba si ,posle dqdo mi i ne se 4uvstvam ujasno ,a daje neznam ne moga da go opi6a kak se 4uvstvam,vinagi kogato nablijava nqkoq data na koqto sme imali hubavi momenti sam se pitala za6to ne sam s nego..No jivota e tova nie trqbva da go izjiveem takav kakavto e...O6te edin pat sajalqvam mili4ka :?

DevilWish
12-02-2006, 15:10
Ужассс,моите саболезнования :(

tyjni4koooo
12-04-2006, 07:34
mersi na vsi4ki...dneska se varnax ot pogrebenieto i be6e ujasno da dokosnesh studenite mu race ... Na men mi prili4ashe vse edno e zaspal i vseki edin moment 6te se sabudi i 6te mi kaje "zdravei.kak si " kakto preveshe obiknovenno..no ne .. naistina mi stana mnogo jal zashtoto vidqx kak xvarlixa kov4ega pod zemqta i posle go zarovixa.....nqmam dumi.. Dori kogato trqbvashe da se sboguvam s nego za posledno,zastanax prava do nego i si govorix sama na um ,kolko e gadno i takifa raboti,izvinix mu se za vsi4ko koeto sam napravila,i si plachex tiho..no poneje sedqx pove4e ot 5 minuti taka doide 4i4o mi i me otvedi ot tam,zashtoto naistina mi stana mnogo kofti...no ne iskam pove4e da razkazvam zashtoto vse edno izjivqvam syshtiq moment sega i mi stava otnovo mnogo gadnu..

12-05-2006, 17:04
ужасна тема...МИЛА МОИТЕ НАИ-ИСКРЕНИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ знам какво е да загубиш близък 4овек, как боли и как с всеки изминал дени и година болката се засилва :( преди година дядоми почина а малко след него се самоуби и наи-добрата ми приятелка (знам че тия думи не ти помагат, но и мен мн ме боли и искам да го кажа) за жалост постепенно спомените с по4иналите близки хора почват да избледняват, започваме лека по лека да ги забавяме, но болката остава някаде далбоко заклучена и се появява в няи-нвподходящия момент... :smt010

Demny
12-05-2006, 18:31
Моите съболезнования както се казва
Само че за разлика то някои хора аз няма да ти оябснявам колко силна е болката защото това и сама си го знаеш :|

Бтв мисля и аз да се изкажа по темата:
Аз лично преживях смъртта на баба ми (майката на майка ми) но моят случай беше много по зле.Баба живееше при нас (или по скоро ние живеехме при нея O:) ) и ми беше най близкия човек (даже първата ми дума е била баба :mrgreen: ) но когато бях малка я оперираха от рак на гърдата и няколко години и нямаше нищо но от края на миналата година започна да и става отново зле и се установи че явно не ся и излекували добре и си е болна от рак и ходи на химиотерапия която буквално я стопи по дяволите тя стана по слаба от мен и особено псоледните и месеци (т.е февруари-март) бяха много тежки тя не можеше да става аз и мама (която и без това се развеждаше с татко и имахме др проблеми) се грижехме за нея аз бързах да се прибера от училище за да съм до нея и не се виждах с приятелите си и мама тичаше от работа и беше мн гадно...честно да си кажа може да е голям грях това но аз се молех тя да умре по бързо :smt009 не само заради нас с майка ми а и за това което тя преживяваше...тя не можеше да яде да става дори и до тоалетна а псоелдните дни говореше несвързани неща.Честно когато почина се поуспкойх малко че всичко е свършило...не отидох на погребението пореди мн причини иначе после за 40 и за нз си колко дни ходих и така...

Се 1 това можете да не го четете мисълта ми беше че не болката не става по голяма защото в момента,как да кажа, не че баба ми не ми липсва и не ми е мъчно просто си спомням хубавите неща с нея и не ми става дори и тъжно...нз просто свиква се с мисълта че един човек просто си е отишъл както каза някой тук всеки умира рано или късно...смъртта е част от живота ...свиквай =)

gerinceto
12-05-2006, 19:03
mnogo sujalqvam za dqdo ti. :( ako iska6 izvikai nqkoq priqtelka u vas da ne sedi6 sama.ne znam kakvo drugo da ti kaja.takiva ne6ta se slu4vat vse nqkoga i sa neizbejni.sboguvai se s dqdo ti po svoi na4in,popla4i si,tova 6te ti pomogne.naistina sujalqvam. :smt010

tyjni4koooo
12-06-2006, 18:54
mersi na vsi4ki koito mi sa4uvstvat.znam 4e jivota e tejyk i se opitvam da preodolqvam trudnostite :) no,sled kato dqdo mi po4ina s pomoshta na moite priqteli uspqx da se syvzema po byrzo i sega sam po dobre .Pyk i koito se izkazaxa po temata me uspokoixa malko.. MErsi ! :)

LaPeNcEto0o
12-06-2006, 19:56
moite sabuleznuvaniq

Angel_Girl
12-06-2006, 23:49
mnogo sujalqvam za dqdo ti. :( ako iska6 izvikai nqkoq priqtelka u vas da ne sedi6 sama.ne znam kakvo drugo da ti kaja.takiva ne6ta se slu4vat vse nqkoga i sa neizbejni.sboguvai se s dqdo ti po svoi na4in,popla4i si,tova 6te ti pomogne.naistina sujalqvam. :smt010

Master_88
12-07-2006, 14:14
Моите съболезнования,наистина е много гадно