PDA

View Full Version : Само той ми остана..



:(
12-02-2006, 12:22
Само споделям.. вчера излизах с едно момче, което много много обичам. Не ходим понеже аз имам проблеми и не мога да се виждам много често с него. И така сме от 3 месеца.. Та вчера излязохме и в началото.. нормално, хилихме се, гушкахме се, той ме цунка и т.н... беше си яко и .. изведнъж на мен ми стана гадно, замислих се за някои рабори и ми стана адски кофти, спрях да говоря и седнах. Той ме пита кво ми е, ама аз не му казах. По едно време той ме пита за какво си мисля и аз.. "мисля си , че.." и спрях. Той ми се моли, моли половин час и накрая аз имах среща и тръгнахме нататък и не сме си говорили изобщо. Накрая се гушнахме и аз му казах, че го обичам и той каза само "Знам". Направо съм перфектна в развалянето на настроения. Вечерта си писахме.. и той ме пита ще му кажа ли кво ми е и аз му казах, ама той каза, че много съм го издразнила така, че съм много различна докат си пишем и кат излезем. И аз го питах какво точно има предвид и той: "ми тука ми казваш някви работи, а аз кат те питам не ми казваш". Каза, че ми е сърдит, ама каза и че ме обича. Вечерта поплаках и ми стана малко по-добре, но ми е ужасно, не искам да ми се сърди, той е единствения, понеже иам много големи проблеми в семейството. Единствения.. не искам да го загубя... :smt022

GalleNo_MoMi4eNce
12-02-2006, 12:29
i na men mi se sluchva mn0go chesto neshto podbno!mn e gadno taka..no kakvo da se pravi

teardrop
12-02-2006, 13:08
Просто споделяйте проблемите си. Така освен, че ще ви стане по-добре, ще заздравите и връзката помежду си, защото ще докажате, че си имате доверие.

bungle
12-02-2006, 13:10
Отлично знам какво ти е.
Само,че моето е обратното.Моя приятел е по същия начин като теб.Грам не споделя и определено знае как да разваля настроения.
Истински ад е.Затова апелирам към РАЗГОВОРИ И СПОДЕЛЯНЕ.

Ninska
12-02-2006, 14:14
ami ako se durji6 taka nqma da si s nego dulgo vreme :smt018

I_ve7o
12-02-2006, 14:20
teardrop
Просто споделяйте проблемите си. Така освен, че ще ви стане по-добре, ще заздравите и връзката помежду си, защото ще докажате, че си имате доверие.
napulno syglasna sam :P

koalka
12-02-2006, 17:24
Ами споделяй му.Той има чувства и му е гадно,като не му казваш някои работи.Постави се на негово място и го разбери.Така е много лесно да се чудим,а всъщност отговора е точно пред нас.

MoHuTo
12-02-2006, 17:29
Еми споделяй с него!Помисли как се чувства той като не му казваш абсолютно нищо!Мислиш ли, че се чувства добре!Аз не мисля така. [-(
И ми се струва че ако продължаваш така, няма да сте дълго време заедно!

{Sweety_f}
12-02-2006, 18:56
spodeli s nego vsi4ko kakvoto 4ustvash zashtoto shte si pomisli 4e greshkata e v nego:)

iiirish
12-02-2006, 20:42
не мисля, че той има основание да ти се сърди. обясни му, че когато не говориш очи в очи с него някак си ти е по-лесно да му кажеш каквото и да било, а когато е срещу теб сякаш не си уверена в себе си. надявам се да те разбере и нещата да потръгнат както преди ;)

gerinceto
12-02-2006, 21:01
spokoino.6tom i toi te obi4a zna4i 6te ti prosti.a pak i tova deto si napravila ne e koi znae kakvo taka 4e toi ne triq da ti se sardi.pogovorete si i 6te se sdobrite.spoks.a pak i vremeto vse pak lekuva:}pogovorete si doobre i spodelete.sigurna sam 4e toi 6te te razbere

Crafter
12-03-2006, 06:49
Аз щях да те възнаградя с един шамар на негово място. Да не споделяш значи, да нямаш доверие.

Искаш да бъдеш затворена в себе си? Искаш да бъдеш би-поларна и да сменяш настроения? Добре, но го прави, така че другите да не го виждат.