PDA

View Full Version : защо???.......



GalleNo_MoMi4eNce
12-02-2006, 12:24
Mn0go mi e tyjno zashtoto vsi4ki mikazvat che sam ligla!nqmashe da e tolkova gadno no i choveka koito nai-mn0go obicham moeto pilence i toi postoqno mikazva che sam ligla kakto i priqtelite mu s koito mn0go se razbiram.Pitam gi kakvo tolkova mi e ligavoto za da se promenq i te ne mi kazvat!vchera kogato se vidqhme i az bqh malko qdosana na edno mom4e ot kompaniqta togava mu odarih shamar.Togava gadjeto mi kaza che tva mi e ligavoto.Vie mislite li che tova znachi che sam ligava!?I kak da se promenq kato az sam si takava :( :( :( :smt010 :smt010 a drugo neshto koeto mi kaza edno momche ot kompaniqta e che sam gadna tva mn me narani tyikaoto gledam da se darja dobre s vsichki da pravq tova koeto te iskat makar da ne mi haresva...kajete kakvo da pravq :smt010 :smt010 :smt010 :cry: :cry: :smt010

PaChanGa_GiRl
12-02-2006, 12:31
Аз пък ще ти кажа, че не трябва да се променяш заради никой, не си струва да се променя заради някой, който след време ще забравиш и ще съжеляваш.. Бъди такава каквато ти, ако не им изнася на ония да се махат от компанията, ако не - отдели се ти!
Успех! ;)

teardrop
12-02-2006, 12:42
Така е, по-добре да те мразят за това, което си, отколкото да те обичат за това, което не си. А и дори и да има наистина някакъв проблем в теб, нещото, което ни им харесва, поне да ти бяха казали. Щом не ти казват, тяхна си работа - техен си проблем. Не си струва да се променяш заради когото и да било.

12-02-2006, 12:52
opredeleno ne si ligla za6toto si frasnala onq po-skoro si malko agresivna no v tova nqma ni6u lo6o otdavna momi4etata sa pokazali 4e mogat da badat po-voinstveno nastroeni ot mom4etata

koalka
12-02-2006, 17:31
Явно като те не ти казват,ти сама трябва да откриеш и се опиташ да се промениш.Естествено,само ако ти искаш.

{Sweety_f}
12-02-2006, 19:04
ami opitai se da se sdyrjash zashtoto ot tova moje da dovede i do dr smisyl 4e moje priqtelq ti ddaspred da te obi4a...taka 4e opitai se da se promenish

iiirish
12-02-2006, 20:36
ситуациите, които описваш по нищо не издават дали си лигава или не. но щом не един човек ти го казва това нещо, не само приятелите, но и гаджето ти, значи наистина трябва да се замислиш сериозно над поведението и държанието си. все пак никой не обича глезлите покрай себе си, а нормалните и естествени хора ;)

ruff_rider_lady
12-02-2006, 20:51
"По-добре да ме мразиш такава , каквато съм , отколкото да ме обичаш такава , каквато искаш да бъда" - това ми е нещо като девиз . Не си струва да се променяш , пък и щом не ти казват значи и те едва ли са много сигурни . Някой им е казал 5 пъти , че си лигава и те всички са вече убедени , че си лигава . И това , че си ударила шамар на някого , те прави всичко друго , но не и лигава. Но все пак , ако смяташ , че си падаш малко лига (без да те обиждам) , просто се постарай да се промениш към нещо по -добро (по твой избор) .

gerinceto
12-02-2006, 20:56
vseki e razli4en.te moje da te vazpriemat za ligla a ti v deistvitelnost da ne si.zatova ne se promenqi i po dobre si smeni kompaniqta.a na gadjeto si dokaji 4e nqma da se promeni6 samo zaradi kompaniqta ili pak zaradi nego.kasmet:}

12-02-2006, 21:00
някъде там има някой,който ще те оцени такава каквато си!не се променяй,защото на някой не му харесва начина ти на държание...бъди себе си...и не се старай да си такава каватои искат те,а такава каквато си...Успех:)

12-03-2006, 01:15
A zamislqla li si se 4e ne go kazvat v negativen smisul?