PDA

View Full Version : kak bi postypila.....



m{}ni4ka
12-02-2006, 14:01
Kak bi postypila ako nai-dobratat ti priqtelka predpo4ete gadjeto ti pred teb:)

SINDEL
12-02-2006, 14:10
Kak bi postypila ako nai-dobratat ti priqtelka predpo4ete gadjeto ti pred teb:)

Ako predpo4ete MOETO гадже пред мен?!!! :shock:
Ми ... ако ми свие гаджето ше им таковам таковата и на двамата... :evil:

martinka_91
12-02-2006, 14:40
Ми на мен ми се случи почти същото.Разликата е в това, че той не ми беше гадже, а просто момчето, по което бях луда.И не само тва, но и го скри от мен.Сега сме просто познати.Нищо повече. На всеки му се връща в даден момент. Аз не съм тая, дето да й отмъсти...Ще се намери някой и тя ще го усети :!:

angel with broken wings
12-02-2006, 15:23
E 4e twa priqtelka li e? :-k Ako na men moqta mi gepi gadjeto 6te j kaja w liceto 4e postypkata j gowori, 4e e podyl, nizyk 4owek, za kojto dumata prietelstwo ne zna4i ni6to, a sled towa 6te sme samo poznati (moje i da q napsuwam \:D/ ) :|

BunnYY_f
12-02-2006, 15:33
Моята не е способна на такова нещо, ама ако го направи ще бъде отлъчена!

IKisseDAGirL
12-02-2006, 15:40
не ми се е случвало, но бих престанала да поддържам отношения с нея :roll: и не защото ще тръгна да се карам за едно тъпо момче, а защото постъпката й показва колко наистина е държала на мен :?
а ако не искаш да стават такива работи, просто гледай като си избираш приятелки, да са по-малко хубави от теб :lol: :mrgreen: 8)

DevilWish
12-02-2006, 15:56
Ми на мен ми се случи почти същото.Разликата е в това, че той не ми беше гадже, а просто момчето, по което бях луда.И не само тва, но и го скри от мен.Сега сме просто познати.Нищо повече. На всеки му се връща в даден момент. Аз не съм тая, дето да й отмъсти...Ще се намери някой и тя ще го усети :!:
Абсолютно същото ми се случи и тая мастия проста ще я утрепааааааааа

m{}ni4ka
12-03-2006, 09:54
xaxa qvno ne ste me razbrali kakto trqbva:)tq ne mi e vzela gadjeto prosto na men ne mi obry6ta vnimanie i ne e do men v nai trudnite momenti

ninsy
12-03-2006, 12:24
ааа ами тогава просто и аз бих си намерила някой които го е грижа за мен и ще е с мен в най-трудните ми моменти..Явно не ти е толкова добра приятелка щом имаш нужда от помощ или подкрепа а те предпочита да си шлае задника (извинявам се..но по твойте думи май е така,)

12-03-2006, 16:58
mmm da.,taka si e,ama ne e lesno da si nameri6 priqtelka i to vqrna