PDA

View Full Version : Kajete mi kakvo da pravq ?



Nqqqq pravo da e taka !
12-02-2006, 15:32
Mi az sum 1 vlueb individ, no sum tolkova vluben ! N mislq za nishto drugo osven za tova momiche. Dosega ne sum sreshtal takova momiche... Tq e tolkova dobra i mila, drujelubna, krasiva, 4uvstvitelna ... moga da vi ozbroqvam kachestva do utre.

Obicham q otdavna, no sum super sramejliv, za da i kaja. Idvat tiq praznici oshte pove4e me sduxvat... samo kato si pomislq che iskam samo 1 pregrutka ot neq, edno malko gushvane... :cry:

Vinagi me e bilo sram da pokazvam chuvstvata si pred momi4e... neznam zashto e taka super mi e neudobno. kato q sreshna nqkude po koridorite na daskaloto ili nqkude drugade super tupo se durja i me obzema edno chuvstvo vse edno che ne sum tam ... produljavam da si me4taq i da si kopneq za neinata pregrutka... :smt007 ... za jalost emotkite tuk ne mogat da opredelqt sustoqnieto mi, no se chustvam ujasno. Iskam da prekaram malko vreme s neq da si govorim, da se razhodim nqkude... problemat tuk e che zasepvam dokato si govorim v mrejata tova me zlepostavq oshte pove4e ...

Ne izdurjam veche shte mi izleze lubovta otnqkude ... mnogo e kofti da se sramuvash ot vsi4ko :-#

DevilWish
12-02-2006, 15:55
Преудолей срама и бъди себе си.Говори си с нея неща ,които би си говорил с добър приятел и така...Позволи й да опознае теб ,а не някаква твоя роля... ;) :-k

hrisito
12-02-2006, 16:29
abe poznavam edno mom4e absolutno sa6toto s sa6tiq problem,toi haresva nai dobrata mi fr ama lo6oto e 4e e s 1 god po malak:)

iiirish
12-02-2006, 16:35
не може винаги да бъдеш така. трябва да притъпиш чувството на срам и да го скриеш в себе си. отпусни се, не си мисли непрекъснато, че това е момичето, което умираш да прегърнеш, а се опитай да я възприемеш като приятелка. така постепенно ще се отчупиш пред нея и ще добиеш повече кураж ;)

koalka
12-02-2006, 18:15
Срам те е,но за Бога-ти си влюбен!Това не е просто едно харесване,че просто ей така да отмине и да замине и после да ти е все тая.Ти я обичаш и е най-добре да й кажеш.Срама ще ти изиграе лоша шега,и то доста лоша.

MoHuTo
12-02-2006, 18:20
Точно така!Преодолей срама си, защото после ще съжаляваш!Просто се помъчи да се отпуснеш, не е кой знай какво!

Nqqqq pravo da e taka !
12-02-2006, 20:09
Ot razli4ni klasove sme nqmem razlika v godinite... imam si razlika samo v otnoshenieto mi kum neq i v tova, che se sramuvam izklu4itelno mnogo.

Tq vinagi me e razbirala kato si govorim, az su6to q razbiram... prosto neshto otvutre mi podskazva che si pasvame idealno, no pustiq sram me e zavladql kakto stava vinagi. Ne iskam da q izpusna tq e prosto idealnoto momiche za men, dosega ne sum sreshtal takava...

Shte se postaraq mnogo da preodoleq taq prostotiq i da si izkaja 4uvstvata vednuj zavinagi.

vvs_go
12-02-2006, 22:27
mislq 4e nqma6 ot kvo da se sramuva6

pi4a
12-02-2006, 22:56
ebi i bqgai batko... lubov nema ;-)

{Sweety_f}
12-03-2006, 08:52
преодолей този срам и говори с нея защото и тя може да има някакеи 4уства но да не можа да ти ги покаже:)

Nqqqq pravo da e taka !
12-03-2006, 14:50
e blagoda rq na vsi4ki kotio me posavetvaha ! nadqvam se da preodoleq tazi 6ibana granica i da napraq ne6to predi da e stanalo kusno.

12-03-2006, 14:57
ne se pritesnqvai. vsichko e suvsem normalno

maldini
12-03-2006, 15:02
Срама е съвсем нормално нещо в тази възраст,така че ти все някога ще го преудолееш в това бъди сигурен.Всеки човек се срамува от този,който харесва малко или много,но с времето свиква.Ти би трябвало да имаш приятелки,попитай ги тях как да се държиш с това момиче и го изпробвай и то ще стане. :wink: