PDA

View Full Version : kakvo da pravq ?



gosttt
12-02-2006, 14:53
normalno li e da hodq 6 meseca s prqtelkata si i da iskam da pravim seks, a tia da neiska. az sym na 16 tq na 15. tq prosto mi kaza "strahuvam se kakvo shte stane sled tova" i ne iskashe da mi kaje kakvo vsyshtnost znachi.. dali se strahuva che shte q ostavq pri polojenie che sym s neq 6 meseca ? kakvo da pravq ?

DevilWish
12-02-2006, 14:58
Момичето девствено ли е?Ако да няма смисъл да питаш какво я притеснява.
Другото ,което е може да се страхува или че ще я оставиш или че ще се п-хвалиш на някого...
Друг вариант е да я е страх от бременност или болести.
И най-лошото ,което може да е - да не е сигурна в своите собствени чувства към теб. ;)

gosttt
12-02-2006, 15:03
da devstvena e, tq mnogo dobre znae che ne sym bolen ot nishto.. znae che q obicham i ne bih q ostavil.. ostava poslednoto.. :[

teardrop
12-02-2006, 17:14
Хм, много позната история. Преди да правя за пръв път секс с гаджето си и аз бях така. Не е, че не го обичах или че се съмнявах в чувствата му. Бях девствена и ме беше страх. Въпреки че, признавам си, че на моменти през главата ми минаваха и мисли, че може да иска само това. Но ние бяхме заедно от 5 месеца. Знаех, че ме обича и въпреки това имах съмнения. Като гледам и при вас е така. Не се притеснявай. Нормално е да я е страх от първия път, защото от момичетата се преживява страшно емоционално и предполагам, тя иска да е сигурна, че не си с нея само заради секса. Показвай й, че я обичаш. Може би тя го приема като тест за теб. Просто й показвай, че я обичаш.

koalka
12-02-2006, 17:18
Ами минали са 6 месеца и според мен това не е малко време.Но виж...тя е девствена и още не е готова може би.Не трябва да я виниш за това.Просто й кажи две неща-че не си с нея само зарази секса и може да разчита на теб и когато се почувства готова ще го направите.А и още едно нещо-ако прекалено много си й говорил за това и настоявал не я вини,че си е помислила,че си само заради секса с нея.

MoHuTo
12-02-2006, 17:25
Ами ако и говориш за това нормално е да се страхува!Остави нещата да се случат от само себе си!Нормално е да се страхува, щом е девствена...все пак ще й е първи път!

Theoatguy
12-02-2006, 17:37
Ti kvo sq ? Samo za edno chukane li si glupako ? Shto ne se priberesh da lusnesh bastuna ? Qvno ti iskash samo za puxnesh glupavata si glava tam kudeto ne ti mqstoto oshte. Trai malko stanete malko po-golemi za taq rabota.

Ostavalo samo tova... ti neq samo za seks li q imash ? Razberi q che ne iska oshte i che ne e gotova ! Za kude burzash oshte ?

{Sweety_f}
12-02-2006, 18:29
moje bi se strahuva da ne zabremenee i da ostane sama a i na 15 shte e mn kofti da si maika pritesnqva se moje bi no govori s neq i q uveri v obratnoto no ako ne iska ne q ostavqi zashtoto shte si pomisli 4ee si s ne samo zaradi sexa:)

12-02-2006, 18:40
абе хора днес един френд ме пита как се предлага на момиче и аз му викам както ти дойде на сърцето :lol: дано не ми се е разсърдил ама какво трябваше да му кажа то един въпрос всеки с опита си е според мен

iiirish
12-02-2006, 20:59
тя ти е казала, че се страхува какво ще стане след това?! :-k
според мен за това може да има две причини. първата, че изпитва страх някой от техните да не научи за постъпката й. в крайна сметка тя е още малка, а за родителите си колкото и да расте винаги ще си остава тяхното детенце. та значи може би се страхува от евентуални реакции.
втората причина може да бъде тази, че не е сигурна и се страхува да не забременее. при това положение се заеми да й обясниш, че има предостътъчно видове презервативи и ти не по-малко от нея държиш да ги използвате!

gosttt
12-02-2006, 21:14
vyrprosa ne e v seksa, a v tova vyzmojno li e da me obicha, sled kato s tozi vypros "kakvo shte stane sled tova" se podrazbira che si misli che shte ia ostavia sled tova... niama mi doverie.. vyzmojno li e da e iskala da se izmykne po niakakyv nachin ot seksa i za tova da go e kazala ?

12-03-2006, 02:31
Normalno e i dve godini da ste zaedno i da ne ste pravili sex...