PDA

View Full Version : ул. Хан Аспарух 33? Даркмуун?



12-02-2006, 16:21
Моля ви, трябва да купя на наи-добрата ми приятелка обеца за пъп. Харесала си е точно определена в магазина на Даркмуун. Проблема е, че не знам как да стигна дотам....някой може ли да ме ориентира къде се намира горе-долу....с какво може да стигна.... ](*,) От обеля съм....

Boot
12-02-2006, 16:25
Начии.. гледах го в бгмапс. Като тръгнеш от петте кьошета по патриарха на свиваш на третата пряка от ляво. После в първата пряка в дясно и си там.
Абее... www.bgmaps.com
И ако го намериш огледай дали има нормални пиърси без камъчета пеперудки и други лайна и после мини да споделиш. На тъпия им флаер има само разни блещукащи :-!

fake
12-03-2006, 11:04
абе...вие пък...аз дето не съм от софия ше го обясня по-добре...тръгваш от НДК по Витоша, минаваш кръстовището с патриарха и следващата пресечка ти е хан аспарух, свиваш наляво, вървиш20тина метра и магазина ти се пада от дясната страна на улицата

12-03-2006, 11:44
Фейк и Буут много благодаря! Тези дни ще отида и ще кайа има ли изчистени модели. Аз си търся най-обикновена черна...а приятелката ми иска няква с камъче....за мен не знам дали ще имано за нея.... :lol:
Още веднъж много мерси

12-03-2006, 17:45
Абе какво друго има в тва магазинче?

fake
12-04-2006, 08:56
има още някфи пръстени, колиета, гривни и глупости..от стомана