PDA

View Full Version : акинетон



AnTeKa
12-02-2006, 18:26
:mrgreen: Тай! Начи фен съм на наркотиците и то на тея дет в аптеката ги има !!! Канех се да си купя паркет или тоя немски аналох АКИНЕТОН ,но исках да знам дали ги има в аптеклата свободно ,че с тия рецепти не мое си купиш и за баба ХАХА !!!

Е реших се един ден преди месец два беше още топло!

Та тоя ден обиколих бая аптеки ,все ми казваха нямаме! Но на една почнаха да търсят което ме зарадва!!! Но па не намериха! И после пак търсих и намерих !!! Дадоха малко се изнервиха ама ко да се праи!!!

Е надрусах се и ко ... Не ме хвана много! Има по 2 и 4 мг аз явно съм зел от 2! Дозата която ти трябва е 10-20мг АТРОПИНОВ ДЕЛЕРИУм ако земеш над тва си мн зле и може и да литнеш па да те земе некое такси знам ли!!!

Аз испих 5 хапа ,но не наведнъж а на по 5 минутки по едно 4 перорално и 5 го изшмърках ,но ми беше леко сополив носа и може би затва не ме хвана ,но па кат го изшмурках 5 и нещо ми стана за миг виждах лица по стените АМА БЛЕДО и някви вални и нз всичко на компа беше странно!!! Мишката сама се местеше кабелите приличаха на змии мн зле!!! Ама само за малко!!! Но тоя дет беше с мене мн се надруса не знаеше кое как е!!!

Тоя хап даржи МНОГО аз 2 дена бях разсеян ,а моя приятел на другия ден имаше доста по лоши проблеми!!!

Цитирам: " Кат погледна на ляво виждам дясно и обратно" "Аве кат си местя главата се едно ми лагва кат при ебан комп "

Аве не знам къде сам ве изведнъж става мн зле"

ЯКО А!!!

Тва са психичните ефекти те траят ден два !!! Физичните като сухотат в устата и замаяността и болки е стомаха 3 4 дена!!!

ЗАВИСИ КОЛКО СТЕ ДРУСАЛИ !!! Аз 5 хапа по 2 мг !!! (май)

Значи хапчето си го бива пак ще пробвам само да стане по-топло тоя път ш хакна 5 направо и можеби 7 знам ли!!!

Цената е 1,77 дава се свободно ама се праят мн аптекарите!!!

ДРУСАЙТЕ ЯКО Е !!! Само да не му лепнат рецерта ,че пари нема за друго ве !!!

ЩЕ дам и сни мка как изглежда БЛИСТЕРА да се дървите!!!

Unknow
12-02-2006, 18:33
Ei takiva na raztrel!!

12-02-2006, 20:32
Кат погледна на ляво виждам дясно и обратнo"

На това умрях от смях... :) :) :)

Иначе по-дяволите не взимайте тези боклуци... Малко са хората, които се биха изкефили на ефектите им...

12-02-2006, 21:24
Ei takiva na raztrel!!

:!: :!: :!:

Mimka_sweet
12-02-2006, 21:49
искаш ли качествен хип хоп няма да те питам питам :-D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

12-03-2006, 10:34
НА РАЗТРЕЛ Я !!! Та аз не го пиша Да се ХВЛЯ , а за хора които искат да пробват но нямат инфо!!! Аз кат исках да се зобя с тва немах никво инфо ровех в книги и нет-а и най-накрая разбрах че не си струва ,но пак те глутна щото не ме тресна яко !!!

Та тва е де !!! :mrgreen: ПИЙС \/

IlLuSi0nS`
12-03-2006, 14:32
колко хапчета са в блистера? и за кфа болест е по принцип че се дава свободно и без рецепта?

12-03-2006, 16:32
Паркинсон... И не се дава по принцип без рецепта.

fake
12-04-2006, 09:11
Акинетона все още се дава БЕЗ рецепта, не говорете глупости като не знаете.
и едва ли са много хората, на които биха им харесали ефектите-според мен е гнусно, това са лекарства за болни хора и нямате идея какви проблеми можете да си докарате.имало е случаи, в които такива кретени като вас се разболяват от паркинсон-е, тогава поне ще ви е хубаво, ще си друсате по цял ден, а?!?

IdiOtKa
12-06-2006, 08:56
Акинетона все още се дава БЕЗ рецепта, не говорете глупости като не знаете.
и едва ли са много хората, на които биха им харесали ефектите-според мен е гнусно, това са лекарства за болни хора и нямате идея какви проблеми можете да си докарате.имало е случаи, в които такива кретени като вас се разболяват от паркинсон-е, тогава поне ще ви е хубаво, ще си друсате по цял ден, а?!?
и не само паркинсон ... както филма в които влизаш може да е ден-два така може и да е доста по дълго време ... което е супер тъпо маина !

Magic*
12-08-2006, 20:43
Аз съм от Бургас и като търсих тук,всички ми казваха че бил спрян от производство :smt012

phm
12-12-2006, 21:07
akhenaton-a е много весел хап . Пет ти стигат , здъфкваш ги и след около 40 мин става лудницата.хахаха малко ли сам ги пила 2.60 в аптеката (ся сички тука ще ма искарат наркоманка :twisted: ) аве много странни ефекти има понякога :D :D :D

phm
12-12-2006, 21:10
Аз съм от Бургас и като търсих тук,всички ми казваха че бил спрян от производство :smt012
при нас в сливен още се продават свободно по аптеките
(РЕКЛАМКА)
[-X

12-25-2006, 21:19
ей 6у6умиги афе то тфа го заебете тоз акинетон фе 6е ви напрай сме6ни след половин година употреба после се 4удите как да се опраите. ина4е на ст. гара в аптеката кам смг кат трагнеш го има 14,50 лв за 30 хапа 4мг. , ма след толко хапа 6е видите ко се нари4е "оня свят".

12-27-2006, 21:03
ami az su6to sum probvala,5 hap4eta po 4mg i taka,i v denq v koito gi zeh mi nqma6e ni6to,ama ve4erta ne mojah da spa,na drugiq den super dezorientirana bqh,mislq 4e ima nqkoi pri mene a sum sama...abe mani-mani.,...xaxaxa,sa mislq da si zema gubki te sigurno sa po qki:)a ina4e az kato gi zimah mi gi dadoha vednaga,bez recepta,ama sa nqkude 4,20lv ne6to e takova-edin blister:)eee derzaite:) :mrgreen: :mrgreen:

n0 CoNnEc7i0n =)
12-27-2006, 21:09
искаш ли качествен хип хоп няма да те питам питам :-D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

...nqma da te pitam...pitam

Lui 14 sum, sednal na trona, durja mikrofona, moite rimi sa bronq....LQLQLQL bah go v zdravata pesen:)(

12-29-2006, 08:30
'акинца"... баси гадното. Един пи4 го размаза влака на гарата, докато бил на акинца... Е те тва е гадна дрога. халцовете от акинца са страни4ен ефект- основният им ефект е да прекъсват пътищата на мозъ4ните импулси..

BraInLesS_f
12-29-2006, 13:57
Еем,не съм очарована,понеже никой мой френд няа се навие да пробва с мен,а сама не ща да се филмирам! :mrgreen:

forrzi
12-29-2006, 15:40
Еем,не съм очарована,понеже никой мой френд няа се навие да пробва с мен,а сама не ща да се филмирам! :mrgreen:
аре да се събереме всичките :-D

BraInLesS_f
12-29-2006, 15:48
Престаате ли си 10 човека не знаят кое е лево и кое-десно!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Talisman
12-29-2006, 15:55
Акинетона все още се дава БЕЗ рецепта, не говорете глупости като не знаете.
и едва ли са много хората, на които биха им харесали ефектите-според мен е гнусно, това са лекарства за болни хора и нямате идея какви проблеми можете да си докарате.имало е случаи, в които такива кретени като вас се разболяват от паркинсон-е, тогава поне ще ви е хубаво, ще си друсате по цял ден, а?!?




:smt023

BraInLesS_f
12-29-2006, 16:00
И кфо му е лошото на паркинсона? :mrgreen:
Според мен,ако не се друсаме по 3 пъти дневно,няа нищо да стане! :mrgreen:

GanJa7a
01-01-2007, 18:24
Абе Аконетон пробвах един път изядох 3 хапа нишо не ми стана само дето после 1-2 дни ме болеше главата адски много.Утре мисля да изям 4 хапа и да се напуша да видим тогава дали ще ме хванат :-)

02-11-2007, 20:14
искаш ли качествен хип хоп няма да те питам питам :-D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

...nqma da te pitam...pitam

Lui 14 sum, sednal na trona, durja mikrofona, moite rimi sa bronq....LQLQLQL bah go v zdravata pesen:)(

AKINETON
02-11-2007, 20:19
Аз съм от Бургас и като търсих тук,всички ми казваха че бил спрян от производство :smt012

хах аз неска пък зех последния от аптеката на 3ката :D и скоро с аверите ще се омааааажем... ако не на фани... има си ЛСД и гъбки и други нещица... \:D/

sWeEt_SeEd
02-11-2007, 20:32
ахехахех да ти се пуши джойнт и да си свиеш джоджан е тфа е то !!! голямото зле ](*,) аз се друсам с аспирин...мн е яко ахехаех стига сте се тъпкали с боклуци бе...ше почнете сигурно да стържете мазилката от стените и да дробите тухли деа... абе който,кфото както го иска-free :smt006 respect

teenkopele
02-12-2007, 02:33
Преебаваш се злобно...

Аз за 1.77лв. предпочитам да си взема 3 бири, пред това да се друсам с някакви лайна.

HardcorE_AFA
02-13-2007, 15:42
akinetona e nai dolnoto ne6to,koeto moje da su6testvuva!Nikoi da ne go vzima ili da ne go povtarq... :( tva sa tolkvoa kovarni hap4eta,ne si zaslujava,az 6th da umra,lejah v bolnici na sistemi zaradi tazi prostotiq!Hora...kazvam vi go s mngoo dobri 4uvstva,ne si struva da si zagubi6 jivota za6toto edin den ti e 6traknalo da se nadrusa6 s teq laina.sa sled kato se opravih si pafkam joint i to mnogo rqdko...no pove4e s teq laina s koito se zanimavah,nikoga!Nai mnogo s akinetonite. :( tva e nai tujnata istoriq,neznam koi e bil 1-q koito e kazal 4e s tva stava nqkvo "qko". i da e po4nalo da se razduva nasam na tam...bih mu razmazala mutrata na toq,ne samo za6toto i az sum se hvanala na teq dumi,a za6toto kakto i sega vijdam produljavat da se hva6tat hora,koito sa kato men PREDI,hora bez mozuk!sega sled kato ve4e ne drusam ni6to se 4uvstvam mnogo po pulnocenna i razbiram godinite koito sum pravila teq laina vsu6tnost kolko mnogo sum izpusnala ot tova koeto jivota moje da mi predloji :cry:

FUCK DRUGS

sladi4kata_lady
02-14-2007, 22:10
Tva da se drusash s hapcheta ot aptekite e mn. izpadnalo spored men chestno....
No sum chuvala ot edin pozmat che tova hapche bilo za bolni ot parkinson i kato go izpiesh imash chuvstvo che hodish po meka zemq i t.n kato cqlo ne se izkefih na opisa mu i tova me obedi za poreden put da ne se drusam s hapcheta...

HardcorE_AFA
02-14-2007, 22:21
Tva da se drusash s hapcheta ot aptekite e mn. izpadnalo spored men chestno....
No sum chuvala ot edin pozmat che tova hapche bilo za bolni ot parkinson i kato go izpiesh imash chuvstvo che hodish po meka zemq i t.n kato cqlo ne se izkefih na opisa mu i tova me obedi za poreden put da ne se drusam s hapcheta...дам за паркинсон е ама тва кво виждаш си е доста индивидуално...

worldclass
02-18-2007, 21:28
АХахахахахах малеее не знаех че има и други глупаци които са се занимавали с акенпляктори ахахаха (както им викахме тука в доброто старо време на 16-те и 17-те).ЕЕмии да .Не се занимавайте с тая простотия щото ако се нарисувате много с тва може да ви се губят 4-5-6 дни.Иначе е интересно.Дните минават супер бързо ... сякаш за по 2-3 часа.Дърветата се накланят да те сграбчат.Хората са малко по странни.Цветовете се сливат.Имаш чувството че постоянно падаш,бориш се с някого да станеш...абе интересно е аххахахахаха.Само че може да ти се случи да идеш на някое място,дето си ходил като си бил надран с акинетони и да си викаш.Абе тъка съм бил някога.... ама не моа се сетя кога... познато ми е такова. ...