PDA

View Full Version : Не мога повече да я понасям!!!



Helpless_Pamela
12-02-2006, 20:19
Здравейте... проблема е следния... на 18 години съм и имам една приятелка, която до скоро ми беше най-добрата приятелка.
Много държах на нея. Познаваме се от близо 7 години и всичко беше чудесно до момента, в който майка й не се намеси в отношенията ни и каза, че дъщеря й не можела да контактува повече с мен или нещо такова защото не съм ходила в тях (представете си!).
След близо година се събрахме пак, но тя вече не беше същата.
Беше станала толкова пристрастена към материалното и парите, че вече не можех да я позная.
Всеки път само за пари и за нищо друго не ми говори. Казах й, че това не е нормално и, че света не се върти само около това.
Започнахме да се караме все за дреболии и тя не спирно ми натякваше колко загубени са родителите ми, задето не можели да заделят не знам си колко пари за не знам си какво... не мога повече така... това ме убива постоянно да споря с нея и да й казвам, че има и по-важни неща от парите. Какво по-дяволите да направя?! :smt009

Unknow
12-02-2006, 20:36
Tova ne e predi6nata ti priqtelka.Tova vuob6te ne ti e priqtelka.Kakvo da napravi6...prosto se otdrupni ot neq.Ne mislq 4e ima6 nujda ot takuv 4ovek do sebe si.

koalka
12-03-2006, 06:43
Според мен не трябва да правиш нищо.Един човек,който ти говори постоянно за пари,не е стойностен човек.Тя не е същия човек и никога няма да ти бъде толкова добра приятелка,колкото е била.И плют това те дразни.

sladoled
12-03-2006, 16:18
Мое би си наранена заради загубеното приятелство? Ще го изживееш. Дано срещнеш хора които мислят като теб и да си допаднете :)

gerinceto
12-03-2006, 17:11
Tova ne e predi6nata ti priqtelka.Tova vuob6te ne ti e priqtelka.Kakvo da napravi6...prosto se otdrupni ot neq.Ne mislq 4e ima6 nujda ot takuv 4ovek do sebe si.

BeBcHeTo
12-03-2006, 21:15
Tova ne e predi6nata ti priqtelka.Tova vuob6te ne ti e priqtelka.Kakvo da napravi6...prosto se otdrupni ot neq.Ne mislq 4e ima6 nujda ot takuv 4ovek do sebe si.

MoHuTo
12-03-2006, 23:39
Щом вече не е същата и те дразни отдръпни се от нея!Недей да се мъчиш да си й приятелка в името на доброто старо време!Намери някоя друга която ще те разбира по-добре и не е материалистка!

panterata
12-04-2006, 14:46
Щом вече не е същата и те дразни отдръпни се от нея!Недей да се мъчиш да си й приятелка в името на доброто старо време!Намери някоя друга която ще те разбира по-добре и не е материалистка! точно така :)

evil_lady_in_black
12-04-2006, 14:47
Tova ne e predi6nata ti priqtelka.Tova vuob6te ne ti e priqtelka.Kakvo da napravi6...prosto se otdrupni ot neq.Ne mislq 4e ima6 nujda ot takuv 4ovek do sebe si.
:smt023

kati_0513
12-04-2006, 17:34
Tova ne e predi6nata ti priqtelka.Tova vuob6te ne ti e priqtelka.Kakvo da napravi6...prosto se otdrupni ot neq.Ne mislq 4e ima6 nujda ot takuv 4ovek do sebe si.


Много съм съгласна с този отговор.
Точно така е, и аз имах добра приятелка, но за нея не парите бяха най важното, а момчетата, които вземат наркотици... е аз се отдръпнах от нея, защото не можех да продължа така.
Твоята приятелка вече не е същото момиче, което е било преди време и тази нейна " пристрастеност" към парите, предизвиква неуважение към теб, тя вече не те уважава и зачита като човек, затова... по- добре за теб ще е да се отделиш от нея. Болката, която ти нанася чрез родителите ти е непростима, поне за мен- аз бих я зарязала да си "чупи главата" сама...
:roll: