PDA

View Full Version : Аз нормална ли съм?!?!?!?!?!?!?!!?



12-03-2006, 05:46
Хора, кажете нормална ли съм?! Като вляза в банята всеки ден да се къпя и много ме е страх от бойлера :? хахахаах нз как 6е ви прозвучи ама е така. Някви звуци като почне да издава почвам да си мисля, че ще гръмне, напрао мн гадно :oops:

teenkopele
12-03-2006, 05:52
Параноя.
Споко, ще мине. :wink:

mon4eto
12-03-2006, 06:42
Параноя.
Споко, ще мине. :wink:
=D>

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-03-2006, 07:20
hahahaha :) spox de :P kakto ti kaza brumzeto shte mine... am btw to i men me be6e strah.. predi :P

Me4oOoOo
12-03-2006, 07:35
Ае иди кажи на ба6та ти да смени боилера и споко тогава нема има6 проблеми.Това е ре6ението апак и да гръмне ??? малко 6те се попари6.Ае ко ти пука е все някога всички 6те умрем дали рано или късно всички умираме!!

12-03-2006, 07:38
Аз щото предишния бойлер беше му се отворил капака отгоре и някви гъби се бяха показали, целия течеше. :shock: И после го сменихме ама ся и от тоя ме е страх :mrgreen:

ninsy
12-03-2006, 08:49
еми ние не можем да ти помогнем да преодолееш страха си

12-03-2006, 09:08
Споко,всеки има своите фобии,мен пък ме е страх да не ме погребат жива :lol: ..Напълно нормална си

evil_lady_in_black
12-03-2006, 09:21
Не е смешно това аз като бях малка се страхувах също от бойлера мислех си че е голямо чудовище което ще ме изяде а като се къпех брат ми ми гасеше лампата и аз направо умирах от страх , обаче сега съм над тези неща.

n0 CoNnEc7i0n =)
12-03-2006, 09:55
http://bgfreaks.org/style_emoticons/default/confused.gif въоражена охрана му е майката

s3x_0n_th3_b3a©h`f
12-03-2006, 10:16
Spox Нормална си :} Мен например мн ме е страх от паяци (арахнофобиа) само като ги видя почвам да пищя, а ако ме полази паяк рева =; мн ме е страх, ама съм си напълно нормална :}

n0 CoNnEc7i0n =)
12-03-2006, 10:25
мн ме е страх от паяци (арахнофобиа) само като ги видя почвам да пищя, а ако ме полази паяк рева =; мн ме е страх, ама съм си напълно нормална :}
аз пък умирам като видя пернато...като си разтвори крилата да хвръкне и гаднат аму перушина и кокошинки иии АААААААААААААААА

RedChil
12-03-2006, 10:39
СТРАХ МЕ Е ОТ ТЕЛЕВИЗОРА,ХОРАА !!! ТОЛКОВА Е ГОЛЯМ,А И ПОНЯКОГА ИЗДАВА ЗВУЦИ !!! НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ В ЕДНА СТАЯ С ТАКОВА ТВОРЕНИЕ НА ДЯВОЛА !!!!!!! :smt010 :( [-o<

n0 CoNnEc7i0n =)
12-03-2006, 10:44
И тебе ли? А моя знаеш ли какво прави? Има някакви хора в него!!! Сигурно ги е изял!

Dr. Kazimbutt
12-03-2006, 10:46
Нормална си. Не се притеснявай - бойлерът не хапе... само гърми. :mrgreen:

black_boy
12-03-2006, 15:56
Sme6no mi zvu4i, no 6te ti mine sigurno

BunnYY_f
12-03-2006, 16:47
Нормална си спокойнооооо!

kofti_nick
12-03-2006, 17:58
Споко нема страшно :)

Sazi
12-04-2006, 09:18
Emmm predi da vleze6 da se kupe6 izklu4i boilera i nema ot kvo da se pla6i6 :D Nqma da grumne ne se pritesnqvai :P Men naprimer mnogo me e strah ot asansior i ot hlebarki :smt010

meri88
12-04-2006, 09:34
Spox Нормална си :} Мен например мн ме е страх от паяци (арахнофобиа) само като ги видя почвам да пищя, а ако ме полази паяк рева =; мн ме е страх, ама съм си напълно нормална :}

:smt006

quench
12-04-2006, 10:07
Параноята е лошо нещо - един познат се страхуваше от некви горски духове. Като малък сестра му го карала да гледа Туийн Пийкс (в които няма горски духове). И понеже била гадина,го наплашила. Сега като ходим по Витошата,тоя ни кара да слизаме по-бързо,да не се стъмни,иначе почва да се държи,хм,странно - или става гънг хо,или развива психоза. Така че не се бойте - има и по-зле :wink:

koalka
12-04-2006, 10:35
Еми нормално да те е страх,защото съм чувала,че е много гадно като гръмне.Просто кажи на баща ти и го питай дали е нормално да издава тези звуци,предполагам,че поне малко рабира.

SINDEL
12-04-2006, 14:27
:smt005 :smt005 :smt005

Като съм била на 2 и съм изпитвала ужас от прахосмука4ката :lol:
Слу4ва се....

evil_lady_in_black
12-04-2006, 14:43
Ама да на всеки може да му се случи :evil: не бъдете лоши към страданието на момичето

Nu[m]b
12-04-2006, 19:36
a[N]D[i]T[k]a]hahahaha :) spox de :P kakto ti kaza brumzeto shte mine... am btw to i men me be6e strah.. predi :P

Преди да гръмне ли? :P :lol:

YouR_PoisoN
12-04-2006, 20:29
мн ме е страх от паяци (арахнофобиа) само като ги видя почвам да пищя, а ако ме полази паяк рева =; мн ме е страх, ама съм си напълно нормална :}
аз пък умирам като видя пернато...като си разтвори крилата да хвръкне и гаднат аму перушина и кокошинки иии АААААААААААААААА
phhhhh, otna4alo pro4etoh parnoto... analogi4no ot boiler :-D

ni6to ti nqma, tva e samo nqkva paranoq :-D :-D :-D

Angel_Girl
12-05-2006, 01:59
Emmm predi da vleze6 da se kupe6 izklu4i boilera i nema ot kvo da se pla6i6 :D Nqma da grumne ne se pritesnqvai :P Men naprimer mnogo me e strah ot asansior i ot hlebarki :smt010
Точно така. Преди да влезеш да се къпеш изключи бойлера и да иска няма как да гръмне.

Nen0RmalniK
12-05-2006, 13:28
Хора, кажете нормална ли съм?! Като вляза в банята всеки ден да се къпя и много ме е страх от бойлера :? хахахаах нз как 6е ви прозвучи ама е така. Някви звуци като почне да издава почвам да си мисля, че ще гръмне, напрао мн гадно :oops:

a opitvala li si da se kupe6 na izkluchen boiler ? XAXAXAXAXAXaXAXAXA tctctc........

psycho_girl
12-05-2006, 14:14
a da smeni6 dilura probvala li si :-s

kati_0513
12-05-2006, 14:48
Хора, кажете нормална ли съм?! Като вляза в банята всеки ден да се къпя и много ме е страх от бойлера :? хахахаах нз как 6е ви прозвучи ама е така. Някви звуци като почне да издава почвам да си мисля, че ще гръмне, напрао мн гадно :oops:

Това са тръбите под силното налягане на водата, има вероятност да прегрява самия бойлер и водата почти да завира, не е лошо наистина някой да го порвери.

gerinceto
12-05-2006, 19:10
luda si:}bazikam se

S_T_E_V_E
12-10-2006, 17:44
http://bgfreaks.org/style_emoticons/default/confused.gif въоражена охрана му е майката
:smt005 :smt005

Аз ще кажа - нека гърми, поне ще умра чист. :mrgreen: :mrgreen:

12-10-2006, 19:55
spoko! men s16to mn me be6e strah predi ve4e ne 4ak tolkova no vse pak pak me e strah i vinagi predi da vlqza da se k1pq go izklu4vam! are spoko spoko! ;) izklu4vai go i ti i gotovo!

shalis
12-10-2006, 20:03
Uaxaxaxa i az podobno na SINDEL se strahuvah mnogo ot prahosmuka4kata, po4neha li da 4istqt na6te i se ka4vah na legloto navytre svita v ygyla, da ne moje da me stigne:( :oops:

fake
12-10-2006, 20:15
Аз щото предишния бойлер беше му се отворил капака отгоре и някви гъби се бяха показали
изяде ли ги?мое да са били халюциногенни :smt005 :smt005 :smt005

а пернатите наистина са ужасни!особено гълъбите.

rosskata
12-11-2006, 22:17
Нормално е. Всеки си има своите фобии (моите са много).
Страх ме е да включвам щепсел в контакта (то си има причина де, един контакт едва не ме уби, гръмна в ръцете ми ,удари ме ток и два месеца ходих с бинт). Наистина ме е страх. Включвам всякакви уреди сама само ако няма кой друг да го направи, и направо виждам как гърмят... А тоя фал с контакта стана преди 4-5 години... :?

12-11-2006, 22:52
hah... tova za kontaktite ...
az kat bqh maluk i srqzah s nojica edin kabel ... dobre 4e noicata ima6e plastmasova drujka, ednu4e sega nqma6e da pi6a tova :)

kakto i da e... sega sum zapalen po elektroniki i elektri4eski raboti :)

tei 4e to si e vapros na psihi4eska naglasa :)
kat ne ti puka dali 6te umre6 dneska ili utre e tei :)
rano ili kusno vsi4ki 6te izmrem ... boilera iska popravka

real-girl
12-12-2006, 11:39
И тебе ли? А моя знаеш ли какво прави? Има някакви хора в него!!! Сигурно ги е изял! hah ti se 6egua6,ama az kato malka naistina si misleh,4e e taka :) po temata za boilera-mi ne go gledai be,nqma kak ina4e da se spasi6 ot nego :}

qHu4Ka
12-14-2006, 18:20
Ае иди кажи на ба6та ти да смени боилера и споко тогава нема има6 проблеми.Това е ре6ението апак и да гръмне ??? малко 6те се попари6.Ае ко ти пука е все някога всички 6те умрем дали рано или късно всички умираме!! da e baxti ysp0k0eniety....kak kaa samy "SpX si4ki 6i ymrem rany ili k1sny..."xaYxyAXyAXYAYXAYXAUX

princess
12-20-2006, 17:04
Хора, кажете нормална ли съм?! Като вляза в банята всеки ден да се къпя и много ме е страх от бойлера :? хахахаах нз как 6е ви прозвучи ама е така. Някви звуци като почне да издава почвам да си мисля, че ще гръмне, напрао мн гадно :oops:
i men predi me be6e strah :|

n0 CoNnEc7i0n =)
12-20-2006, 17:30
И тебе ли? А моя знаеш ли какво прави? Има някакви хора в него!!! Сигурно ги е изял! hah ti se 6egua6,ama az kato malka naistina si misleh,4e e taka :)

между другото и аз...и постоянно като мама пуснеше телевизора и аз тичах отзад да видя хората и си мислех че тичам мн бавно и те се скриват докато стигна:(

12-20-2006, 21:40
Аз па имам един милион фобии , секи ден е неква борба . Боли ме кура , вече не им обръщам внимание .. Е , от бойлера не ме е страх де .
Ама тфа е само шото нямаме . Спокса , нормална си .

Violenza
12-26-2006, 09:31
Определено не си ... :smt005

sexY_mackA90
12-26-2006, 09:50
Spox Нормална си :} Мен например мн ме е страх от паяци (арахнофобиа) само като ги видя почвам да пищя, а ако ме полази паяк рева =; мн ме е страх, ама съм си напълно нормална :}

Ооо да и аз страдам от арахнофобия ии само някои ми говори за което и да е насекомо напрао полудявам :oops: ...аа тва че те е страх от бойлера не означава че не си нопмална спокс ;-)

Li77Le^aN{G}eL
12-28-2006, 11:48
Спокс,секи си има някъф страх.И мене ме беше страх от гардероба допреди 2-3 годинки,ама на - опраих са :-D И все пак,ако бойлера е мнооооооооооого стар,момичето си има основание да се страхува.

angel with broken wings
12-30-2006, 13:19
Споко мене ме е страх от извънземни...може би затва като видя майка ми ми ства лошо
:smt005 :smt005 :lol:
лел мен пък от баща ми :smt016

sasha_90
12-30-2006, 15:38
normalno,men pak kat malka me be6e strah ot du6a :-k

KoRn
12-30-2006, 15:49
nqq da grumne ako e na tok taka 4e SPOX

NightFairy
12-30-2006, 18:00
Spox Нормална си :} Мен например мн ме е страх от паяци (арахнофобиа) само като ги видя почвам да пищя, а ако ме полази паяк рева =; мн ме е страх, ама съм си напълно нормална :}

Ооо да и аз страдам от арахнофобия ии само някои ми говори за което и да е насекомо напрао полудявам :oops: ...аа тва че те е страх от бойлера не означава че не си нопмална спокс ;-)

И аз съм така с паяци и въобще всякакви насекоми,видя ли ги и почвам да пищя :-s

InitialD
12-30-2006, 23:12
Ако е на газ имаш основания...и то не толкова от експлозия ами от това че има голяма възможност да изпусне...и да се задушиш...но новите са доста по обезопасени тъй че споко!!!

Lorraine
12-31-2006, 17:01
Spox Нормална си :} Мен например мн ме е страх от паяци (арахнофобиа) само като ги видя почвам да пищя, а ако ме полази паяк рева =; мн ме е страх, ама съм си напълно нормална :}и мене мн ме е страх 8-[

PaSsioN_GiRL
01-01-2007, 19:55
Ми земете си нов и здрав бойлер :lol:

qHu4Ka
01-01-2007, 20:45
abe x0rica 0t b0lieri i 0t paqci vi bil0 strax..a as kf0 da kajq a?znaete li k0lky trydny mi zimat kr1f za isledvaniq?katy vidq igla...kfaty id a bila i ispadam f pani4eski strax!i p0sledniq p1t f k0ity se m14exa da mi zemat kr1f ritnax edin lekar..p0d4ertaam lekar....dan0 da e yspql 4yeka da si ima deca.... :lol:

nasty_f
01-02-2007, 22:56
Хахха,няма страшно и мен преди ме беше страх да не гръмне,щото липсваше една капаче,което покрива кабеляците и ме беше страх да не ги намокря докато се къпя,но това беше отдавна :wink: Сега вече махнаха оня бойлер,иначе защо да ти има нещо,всеки си има някакви страхове :mrgreen: .Мен например много ме е гнус от паяци,не страх,а гнус.Такава гад,ако ме полази направо ще ме вкарат в болница от припадък,или и аз не зн кво,ужас.А за страх,най-големият е от тъмното,това няма да го преодолея никога :smt013

mimencety_
01-04-2007, 21:20
tfa za boilera e normalno ,men pyk me e strah kato sam sama da puska kazn4eto na toaletnata 4iniq i kato pi6kam go puskam zatfarqm vratata i bqgam ujasno e :oops:

DetE-Idi0t
01-06-2007, 14:18
Ако е от големите, страшни бойлери на по повече от 20 години и мен ще ме е страх...

sexy_devil4e
01-06-2007, 17:54
eee,normalna si,be spox!mene puk me e strah ot vsqkakuv vid nasekomi,napravo 6tom gi vidq i po4vam da piskam kato luda,ujas umiram ot gnus i strah

01-31-2007, 21:23
Нормално е. Всеки си има своите фобии (моите са много).
Страх ме е да включвам щепсел в контакта (то си има причина де, един контакт едва не ме уби, гръмна в ръцете ми ,удари ме ток и два месеца ходих с бинт). Наистина ме е страх. Включвам всякакви уреди сама само ако няма кой друг да го направи, и направо виждам как гърмят... А тоя фал с контакта стана преди 4-5 години... :? :)

Punished by the Love
02-01-2007, 17:40
Амми....купете си нов бойлер :smt005 Емм sry ама не мисля че тфа е "параноя" по-скоро е от бойлера!!!

KillerQueen
02-01-2007, 19:29
хаха спокс и на мен ми се случва понякога :)

Sasha2k8
02-01-2007, 19:43
Хора, кажете нормална ли съм?! Като вляза в банята всеки ден да се къпя и много ме е страх от бойлера :? хахахаах нз как 6е ви прозвучи ама е така. Някви звуци като почне да издава почвам да си мисля, че ще гръмне, напрао мн гадно :oops:

da nenormalna si :smt005

In4iTu_
02-02-2007, 08:59
Мм не съм сигурна, но бойлера май не би трябвало да издава звуци :roll:

Saska
02-10-2007, 22:26
E az ne to4no ot boilera...no ot drugi raboti....a kogato bqh malka ot mnogo ne6ta me be6e strah..dori ot nqkoi moi igra4ki...be6e me strah da vyrvq sama po koridora v nas..izob6to kogato bqh sama v ky6ti...vse imah 4uvstvoto 4e nqkoi ot nqkyde me nabludava..i be6e mn gadno...e tova e normalno...

Undying
02-11-2007, 09:26
Изключвай го като влизаш и това е,не мисля че има някаква опасност.

krisi_l@loka
02-11-2007, 18:21
Параноя.
Споко, ще мине. :wink:
=D>

punisher
02-13-2007, 14:37
еми както виждаш ако ти не си нормална заради тва, то и ние не сме :lol: така че don't worry ,be happy \:D/

мен пък ме е шубе от не добре затворени гардероби и от червени очи :mrgreen: ) ае живи здрави да сме ненормалниците...

Cheesy
02-13-2007, 16:24
Хора, кажете нормална ли съм?! Като вляза в банята всеки ден да се къпя и много ме е страх от бойлера :? хахахаах нз как 6е ви прозвучи ама е така. Някви звуци като почне да издава почвам да си мисля, че ще гръмне, напрао мн гадно :oops:
Проблема може да е в бойлера-щото ако гръмне едва ли ше останеш жив-поне така съм чула така че го занеси на поправка ;)

gerinceto
02-17-2007, 18:31
Параноя.
Споко, ще мине. :wink:

crazyfenka
10-07-2013, 18:25
Като бях малка при мен беше тлалетната като я пусна мислех че ще дойдат духове чудовища и кво ли не за тва като я пусках и винаги бягах след тва са направо се смея на собствените си глупости :D :D :D

MiTk0_dRuMnbAsS
10-07-2013, 19:48
Мен ме е страх от кранчетата на душа,защото са адски калпавите и преди време топлата вода изби и се уплаших жестоко. Сега всеки път ме е страх когато ги въртя, имаше един случай дето се къпах с водата от мивката.. Всеки път ме е страх и всеки път преодолявам страха си. Обаче ме е повече страх от студената вода защото ако избие от душа,за да се спре е набутано в един шкаф,най-отзад... жестоко :D

qhnalametlata
10-08-2013, 09:49
"
Упражнение за отработване на страха
March 6, 2012
By Martina Ivanova

Упражнение за отработване на страха по Инелия Бенц.

Докато всички (включително и аз) тръпнем в очакване най-сетне да приключи одисеята с поставянето на субтитрите на видеото ми с Инелия, реших да кача това важно упражнение, дадено от нея. Разбира се, голяма част от вас вече го знаят, практикуват го навярно и информацията далеч не е нещо невиждано и нечувано. Но пък и нямам претенции да правя невиждани и нечувани неща :-) Аз правя съвсем простички такива.

Една от главните ни задачи в момента, да не кажа най-главната и важната – е да повишаваме ежедневно собствената си и колективната вибрация. И колкото и да сте завладяни от желанието да помагате на другите – спрете се. Почти всички страдащи (по един или друг начин) хора, с които се срещам, изгарят от непреодолимо желание да помагат на другите. Което е прекрасно, и е съвсем уместно – аз самата не се различавам от вас. Но това, което осъзнах е, че най-добрият начин да помогнеш на другите е да ги оставиш на мира, да не се месиш, да не опитваш да изправяш кривините на света, а просто да работиш върху себе си. Само и единствено върху себе си. Егоистично ли ви звучи? Нека! Това е здравослоен егоизъм, който няма нищо общо спроявленията на егото!

Много простичка е логиката – личният пример е най-добрият мотиватор! Колкото и да говорите на някой, колкото и да правите услуги, така всъщност няма да повлияете на Цялото. Но когато промените себе си, когато откриете и трансформирате вътрешната си светлина, когато най-сетне отработите повтарящите се модели в живота ви, страховете, предразсъдъците, токсичните емоции – то тогава светлината, мира и хармонията, които излъчвате завладяват и другите, така внасят промяна и в техния живот, така се повлиява колективното съзнание.

Затова – ето едно простичко и лесно упражнение, което да ви помогне да отработите страховете си. правете го всеки път, когато имате нужда, всеки път, когато някой спотаен страх от миналото се надигне, всеки път, когато се почуватвате несигурни, гневни, уплашени, застрашени, нападнати, когато почувствате необходимост да се отбранявате. Може да е всичко – страх от неприемане, от изява, от присмех, от неуспех, от болест, от просветление. Всичко онова, което сте трупали с години. Време е да се освободите. Благодаря на приятелите от Дриймленд, които преведоха и предоставиха на пироката аудитория това упражнение. Оригинала от сайта на Инелия, можете да видите ТУК.

Може да правите това упражнение по всяко време, когато почувствате страх.

За да получите най-добри резултати, е добре да се прави на тихо и уединено място, като предварително запишете на лист страховете, които искате да обработите.

Седнете или легнете удобно, (гърбът е изправен) и затворете очи.
Вдишайте дълбоко и бавно (с корема), издишайте толкова бързо, колкото можете.
Повторете, бавно вдишване, бързо издишване.
И още веднъж, вдишайте бавно, бавно, издишайте бързо.
Сега продължете да си дишате, както си го правите нормално.

Сканирайте физическото си тяло от главата до пръстите на краката, за да откриете енергията на страха. Търсете страха. Ако не можете да го откриете, прочетете една точка от списъка ви със страхове и отново сканирайте тялото си.

Когато откриете страха във вашето тяло, просто го погледнете.
Не го анализирайте, просто го наблюдавайте.
Позволете му да бъде там.
Позволете му да съществува.
Позволете му да се развие и да бъде.

Може да го усетите като физически дискомфорт, например възел, болка, натрупване на енергия, мисъл или спомен, или просто емоцията страх.
Само го гледайте.
Наблюдавайте го.
Почувствайте го.
Позволете му да бъде там.

И му кажете „страх, добре си дошъл”
Приветствайте страха и му разрешете да порасне
Нека да става все по-голям и по-голям
Разрешете му да расте колкото може

Нека да стане голям колкото е възможно

Позволете му да изрази себе си пред вас.
Но не го анализирайте.
Просто наблюдавайте какво идва.
Дали мисли, думи, спомени,
Проследете го дали се промени в друга емоция
Или променя мястото си в тялото ви.

Каквото и да се случи, приветствайте новото изразяване „ти си добре дошла тук, мисъл… или … ти си добре дошло тук, чувство/ думи/ спомени… ти си добре дошъл тук, страх”.

Ти си добре дошъл тук.

Наблюдавайте го.
Изследвайте го.

Сега си позволете да се приближите и да прегърнете страха, независимо какво изразяване си е избрал.
Изпратете му светлина и любов и му позволете да съществува.
Благодарете му за работата, която е свършил за вас, за това, че е бил с вас толкова дълго.

Сега го пуснете в Единството. Разрешете му да се върне при Източника.

Дишайте дълбоко.

Вдишайте любов и светлина. Издишайте тази любов и светлина и запълнете мястото, където е бил страха.

Сега просто дишайте дълбоко и бавно.

Вдишайте любов и светлина. Издишайте и позволете на тази любов и светлина да се разпрострат и изпълнят тялото ви и излязат извън него.

Сега, сканирайте тялото си и проверете дали някъде все още има останал от този страх. Ако да, повторете упражнението веднага. Ако не, може да продължите със следващия страх от собствения ви списък или да приключите като отворите очи и се протегнете.

Повтаряйте това упражнение всеки ден, докато се освободите напълно от страховете в живота си."

Източник: http://www.svoizbor.com/2012/03/fear-processing-exerscise/

Seli94
10-09-2013, 17:44
Ами с правото си да се страхуваш...много случаи има такива.Даже преди време по новините даваха как в вдин апартамент бойлера е гръмнал,но семейството не е било там.Също имаше и случай с камина.Моят съвет е да не кставаш бойлера много дълго включен.И ако е стар-да се смени и да е хубав :) и аз го имах този страх,но с времето отминава!

an7raks
10-09-2013, 18:36
Нормална си! Аз моя бойлер го пребивам ежедневно, че да не си и помисля да ме напада!/пък и псува много лошо/

baby_baby
10-09-2013, 19:01
Вие ако не изключвате бойлера като влизате да се къпе ще се изпържите така че задължително го изключвайте

Иначе мен ме е страх от жаби :lol: Авторке нормална си си

Sh@d0w
10-09-2013, 19:08
Стара тема.