PDA

View Full Version : Plss neka nqkoi da mi pomogne...



DiSiTo :pPp
12-03-2006, 10:51
Tova e edna dosta obarkana istoriq... Zna4i nai- dobriq mi priqtel hodi s edno momi4e, koeto po princip v na4aloto vaob6te ne haresvah, no taka se slu4i 4e ve4e 2 godini dvete u4im v edno u4ili6te i q opoznah po- dobre okaza se 4e ne e 4ak tolkova lo6o momi4e... i taka moje da se kaje 4e s vremeto stanahme nai-dobri pr.
Skoro oba4e razbrah, 4e tq e spala s edno mom4e i ot dosta vreme ima taina vrazka s nego ( a vse pak ot 2 godini hodi s nai-dobriq mi fr).V momenta sam bqsna, 4e e postapila taka s nego i sega se 4udq dali da mu kaja... vse pak tva trqbva da prikliu4i. No pak ot druga strana tva momi4e prejivq mn, skoro ba6ta i po4ina :( i vse pak izgubi ba6ta si, a sega moje da izgubi i priqtelq si. Nz... plss, daite mi nqkakav savet kak da postapq, za6toto sam mn obarkana.

Sladkata_Nansi
12-03-2006, 11:25
Mn gadno,no az mislq,4e varianta da mu kaje6 na tvoq fr ne e ot nai-dobrite,sled kato tq naskoro e zagubila ba6ta si!Moje bi nqkoi koravosarde4en 6te go napravi :( Pak i ne e mnogo uda4no da im se barka6 /vapreki,4e ti e the best friend/, makar 4e sled vreme ako razbere, 4e ti si zanela moje i da ti se razsardi,no po-dobre samo da mu namekne6 po nqkakav na4in ili da si pogovorite s nego za priqtelkata mu...Sam da razbere po nqkakav na4in za tova, pak ot tam nasetne toi sam 6te re6i kakvo da pravi ;)

ninsy
12-03-2006, 12:17
виш..за да си честна и с 2мата кажи на приятелката си да му признае сама..да поговорят и да изяснят нещата.Ако не го направи кажи на приятеля ти ..Ти ще си предпупредила онова момиче и щом не е казаала значи е сметнала за малковажно..и няма никои да има повод да те искарва клюкарка и т.н.

ProstoAz
12-03-2006, 13:17
Хммм...ако беше момче и твоя най-добър приятел постъпваше така с гаджето си хич нямаше да се замислиш да и кажеш ли или не - просто НИКОГА нямаше да го направиш...това е то мъжката солидарност... А ти в момента...ти...прояваваш типично женската черта - клюкарство - тъпо! По-добре не се меси в живота на другите, без значение колко близки са ти те, приеми че живота си е техен, решенията и последствията от тях - също. Ти нямаш право да се намесваш по какъвто и да било начин...Направиш ли го това ще е просто една много долна и подла постъпка!