PDA

View Full Version : Горгон готик магазин



12-03-2006, 16:37
Ъм.. Хора, айде моля ви се да ме светнете по един въпрос. Какво забога е тва Горгон? Освен , че е някъв си готик магазин.... Какво може да се намери там, къде се намира, в София ли е изобщо?
И мерси предварително. А Ако някой знае нещо, моля млако-по точничко описание.. мерси :D

SweeT_PussycaT
12-03-2006, 17:01
ако говориш за горгони това са митични същества от гръцката митология-по принцип 3 сестри най-опасната от която е Медуза.Тя има змии вместо коси и когато някой я погледне в очите се вкаменява.дано да съм помогнала :::

Boot
12-03-2006, 17:03
В София е.
От малките 5 кьощета нагоре, после малко в дясно и е в един гараж. Много тру. Ама е сложно да се намери, по-скоро намери някой да те заведе.
Има... какво има. Има музика, има обувки, има дрехи, има малко пиърси и малко други украшенийца. Има тату и пиърсинг студио.
www.gorgonbg.org
Има и Емил http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/wub.gif

12-03-2006, 17:36
Ами принципно за магазинчето питах, ама мерси и на теб, SweeT_PussycaT! :D

koalka
12-03-2006, 18:25
Имам и аз един въпрос,ако някой знае:Много ли са скъпи дрехите в магазина и колко горе-долу е цената на блузите(дантелените) и роклите?

bulgarche
12-03-2006, 18:32
ау..ще го ... баси магазина....бая зор ми беше да го намеря..много обикалях, ама това е заради шибаната Витошка. След месец и нещо ... имаш работа по Славейков..и като мръднахме в една уличка да хапнем...разбрах къде всъщност е...и на колко по-лесно място за намиране, а не чак от Витошка. Тъкмо и една кръчма вече запомних къде е...а не само "3-тата в дясно, 2-рата в ляво"

ТА туй е...от Славейков...до шадравана..минаваш покрай Министерсъовото на Околмната Среда и Водите...пицария (май беше) Уго...и насреща..има една сграда че зад нея :)

fake
12-04-2006, 07:52
дам, дрехите са доста скъпи...е, зависи какво разбираш под скъпо де.
а тоя Горгон ВИНАГИ съм имала трудности да го намеря.и сега да ме накарат, никога няма да стигна самичка дотам...общо взето ако съм близо, ще се ориентирам по надписите по стените дето са из целия квартал 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

i'm so excited!
12-04-2006, 08:13
Имам и аз един въпрос,ако някой знае:Много ли са скъпи дрехите в магазина и колко горе-долу е цената на блузите(дантелените) и роклите?
не са особено евтини ... корсетите са около 40-50 кинта :roll: ...

koalka
12-04-2006, 10:18
Имам и аз един въпрос,ако някой знае:Много ли са скъпи дрехите в магазина и колко горе-долу е цената на блузите(дантелените) и роклите?
не са особено евтини ... корсетите са около 40-50 кинта :roll: ...
А на роклите?

lady_bird
12-04-2006, 14:11
ако говориш за горгони това са митични същества от гръцката митология-по принцип 3 сестри най-опасната от която е Медуза.Тя има змии вместо коси и когато някой я погледне в очите се вкаменява.дано да съм помогнала :::ti puk nepodgotvena kakto vinagi! izob6to ne stava vupros za gruckata mitoligiq i ako ima6e malko pove4e mozuk 6te6e da si go razbrala!boje,aman ve4e ot takiva-na vsqko gurne merodiq!
po temata-v samiq sain na gorgon ti e napisan sdresa,ot tam 6te se orientira6 po-dobre

SweeT_PussycaT
12-04-2006, 17:26
ами да ти кажа явно ти не знаеш кои са горгоните ако знаеше щеше да напишеш а не само да се правиш на интересна :evil:

brain_stew
12-04-2006, 18:22
Освен , че е някъв си готик магазин.... Какво може да се намери там, къде се намира, в София ли е изобщо?


SweeT_PussycaT ,то автора си го каза, че пита за магазина!Да беше прочела за кво става въпрос всъщност!Едва ли Горгоните живеят в София.... :roll: Недей се сопва така, когато ти не си права!

vinum_letiferum
12-04-2006, 18:53
Аз да кажа за дрешките...Имам приятелки, които са си взимали от там дрехи и са все боклуци. Или са некадърно направени, се ще са с някакъв дефект, или ще се скъса от първо носене...Не знам, по-добре си потърси нещо наистина качествено. :)

Sarabi
12-04-2006, 18:59
Ъм.. Хора, айде моля ви се да ме светнете по един въпрос. Какво забога е тва Горгон? Освен , че е някъв си готик магазин.... Какво може да се намери там, къде се намира, в София ли е изобщо?
И мерси предварително. А Ако някой знае нещо, моля млако-по точничко описание.. мерси :D

Миии могат да се намерят всички работи,които Буут изброи,дадоха ти и сайта...разгледай.А мога да ти дам и още един начин за откриване,който на мен лично ми е по-лесен.Естествено трябва да знаеш къде е Скапан Кон(така де,Адски кон).Отиваш там на редовно посещение и тръгваш по пресечката на която е Конюшнята надолу,надолу,надолу,надол ,преминаваш Витошка пак надолу,надолу,надолу,надол и почти в края на тая улица (Неофит Рилски,номерът е 57),в ляво има една сива къща,на която има табела за Татуировки-там е.Може (естествено) просто да гледаш номерата,за да не да ти се кажат 8375613 сгради,кръчми,пицарии,кафе ета,банки и глупости и накрая да нямаш представа къде си се озовала.

Дантелена блуза с дълъг ръкав-25 кинта.
Рокля до коляно-45-46-47 там някъде,ако си спомням добре...или беше пола до коляно...?
Суичъри-майа бяха към двайстина лева и нещо,обаче от доста време не съм ходила и съм позабравила...
За всеки случай се сдобий с пари,ако смяташ да се обзавеждаш точно от този магазин.