PDA

View Full Version : kakvo bi napravil/a ako do kraq na sveta ostavat 7 dni...



m{}ni4ka
12-03-2006, 18:05
Predstavi si 4e dom kraq na sveta ostavat 7 dni.....Kakvo bi napravila??


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

cvetiiii
12-03-2006, 18:18
...ne znam!!! moje bi 6te se opitam da kaja na vsi4ki lubimi hora kolko mnogo gi obi4am!!! :-k i 4estno kazano predpo4itam da ne znam kolko dni ostavat!!!

12-03-2006, 18:25
еми ще прекарам остатака от времето си с наи близките си хора

IlLuSi0nS`
12-03-2006, 18:35
7 дни до края на света... иейй най после ше се свърши..

miloto_girl_4e
12-03-2006, 18:39
Ще кажа на всички хора какво точно мисля за тях, защото понякога им го спестявам(било то хубаво или лошо)
Ще направя неща, които винаги съм искала да направя и които съм отлагала...
Ще кажа на семейството си, роднини и приятели, че ги обичам ..
Ще плача и ще се смея .... за последно...

sexiiiii
12-03-2006, 19:03
Ami ako ostavaha sedem dni parvo bih sednala za malko da si pomislq vsa6tnost kakvo sam o4akvala ot jivota i kakvo mi e bilo nai-lubopitno.Bih pravila sexs sas mom4eto koeto haresvam :smt007 ,za6toto dosega ne sam.Bih kazala na seki koiti mi e pred o4ite kakvo mislq za nego [-X .Mojebi 6te sajelqvam,4e ne sam ispitala 4ustvoto da sam maika,no za sedem dni nqma kak da stane.I o6te mnogo drugi raboti,koito tuka nemoga da raskaja.Ob6to vzeto tova,no se radvam 4e ne ostavam samo sedem dni.... O:)

koalka
12-03-2006, 19:05
Бих ги прекарала с приятеля ми много ясно.

alkobalko
12-03-2006, 19:45
Бих казала за пореден път на хората около мен колко много ги обичам. Бих искала да се видя с приятелите си за последно. Ще си поплача за всичко тъжно, което съм преживяла и за всичко, което няма да мога да преживея. Ще се смея на красивите неща в оставащия ми живот и прекрасните спомени, които имам. Накрая ще отида на църква, за да изповядам греховете си и останалото време ще прекарам с приятеля си, моето и неговото семейство.

Eleonora
12-03-2006, 20:22
Ще кажа на хората, че ги обичамм
Ще съм щастлива до последния си ден :-D

AliceSw
12-03-2006, 20:37
:arrow: 7 ден - отиване до даскало да напсувам вс кат за последно, ходене на курс по английски, математика, рисуване, последно ходене в ММ, 4упя компа, отивам да убия Интернет достав4ика, за вс пъти дет ми се е скапвал нета, то4но когат не трябва
:arrow: 6 ден - екскурзийка да София - да видя вс приятели и познати, пазаруване по Витошка с последните пари
:arrow: 5 ден - екскурзийка до морето - цял ден висене на плажа и къпане, запознанство с нови хора
:arrow: 4 ден - връщане в Лове4, ден за кафе със вс стари пиятели, с който не се виждам
:arrow: 3 ден - сериозен разговор с един 4овек относно отношенията ни - или ще го напсувам и заеба или ще прекараме заедно последните 2 дни
:arrow: 2 ден - казвам на вс приятели, роднини колко ги оби4ам, на вс останали - споделям истинското си отношение
:arrow: 1 ден - мииии или с потенциалния мъж или с фр, по-вероятно с фр :mrgreen:
:arrow: нощите - мн хубави работи, на мн хубави места :wink:

Ice_Queen
12-03-2006, 22:10
Секс ,кока кола ,пазар,парти ,роднини.....така всеки ден...всичко в огромни количества!!!!!

BeBcHeTo
12-03-2006, 22:14
Ммммм готина теми4ка....
Еми ако остават 7 дни...ще кажа на вси4ките ми роднини приятели и на мом4енцето ми 4е много ама много ги оби4ам.....
Ще отида до даскалото вида си4ки даскале и си зема 4ао с тях и след тфа само забавления копони дискотеки и т.н. :)

niki000
12-03-2006, 23:50
Predstavi si 4e dom kraq na sveta ostavat 7 dni.....Kakvo bi napravila??


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

mnogo 4alga slu6a6 :|

ina4e po skoro kakvo niama da naprava za 7 dni 6te e vuprosa :-D :twisted:

teenkopele
12-03-2006, 23:56
Ще се въртя, като пчела без глава, и ще се чудя какво да направя по-напред. :wink:

quench
12-04-2006, 07:27
Ще излезна с моята любима в планината,като преди това съм взел с мен каса "Шардоне" от 1973 :wink: (много добро!), ще се радвам на простяит живот, който толкова ми липсва в момента и на тоновете свободно време...

s3x_0n_th3_b3a©h`f
12-04-2006, 07:54
ще се кефя , че тъпия ми живот най-после ше свърши :smt019

panterata
12-04-2006, 15:58
Ще кажа на всички хора какво точно мисля за тях, защото понякога им го спестявам(било то хубаво или лошо)
Ще направя неща, които винаги съм искала да направя и които съм отлагала...
Ще кажа на семейството си, роднини и приятели, че ги обичам ..
Ще плача и ще се смея .... за последно... напълно подкрепям :) ще кажа каквото си мисля.. ще направя това което съм се страхувала да направя...[/code]

techCandy
12-04-2006, 16:03
Ами ше се радвам малко, че най- накрая ще отърва кожата....след това ше
се поинтересувам в колко часа точно ще се мре, за да мога да се самоубия малко преди това, поне да си подсигуря безболезнена смърт, ше се опитам и на хората, които обичам да им я подсигуря де....Освен, че ще кажа на всички, които трябва да знаят, че ги обичам....ше ида задължително до Варна, да видя морето....и после яко секс, наркотици, музика, купони, храна и всичко, всичко което ми доставя удволствие, след това ше се самоубия :mrgreen:

RedChil
12-04-2006, 16:04
цялото време ще прекарам на морето,в някое хотелче,ше си пия бирата и ще си хапвам пържените картофки с цаца на тераската,ще си слушам любимата музика,ще простея с приятели и от време на време ще ходя до плажа...и до някой стриптийз бар - задължително !

Smiley_Girl
12-04-2006, 16:20
Ще кажа на абсолютно всички какво мисля за тях.
Ще се напия жестоко.
Ще пуша трева.
Ще се надрусам.
Ще правя простотии,всякакви каквито ми дойдат на акъла.
Ще правя секс.
Ще се татуирам.
Накрая ще скоча от някое мнооого високо място и ще разбера какво е да летиш :)

niki000
12-04-2006, 16:22
Ще кажа на абсолютно всички какво мисля за тях.
Ще се напия жестоко.
Ще пуша трева.
Ще се надрусам.
Ще правя простотии,всякакви каквито ми дойдат на акъла.
Ще правя секс.
Ще се татуирам.
Накрая ще скоча от някое мнооого високо място и ще разбера какво е да летиш :)

i sveta da ne svur6i :)

snejito
12-04-2006, 17:04
6te napravq vsi4ko koeto ne sum pravila do sega \:D/

vipi_s
12-05-2006, 14:03
6te se postaraia da izjiveia tezi 7 dni palnocenno.s horata koito obi4am,6te qm,6te piq,6te pravia i dr.raboti.vs.na MAX 6te si vzema ot jivota s lihvite :-D

TikiraYang
12-05-2006, 15:28
i 7-te dena nqma da iztrezneq

crazy_sexy_cool`f
12-05-2006, 17:11
скачам с бънджи, с няколко фр
отивам в учителската стая и напсувам Филипова, Петличкова, Радоева, Георгиева, Лефтерова, Митева, Николова и директорката много ясно..
натрошавам компа (ама тва ще е последния ден)
Отивам и казвам на К**о, че го харесвам придружено с целувка.
Отивам в банката, казвам горе ръцете, взимама си парите и отивам изкупивам цялата Terranova.
казвам на наще че ги 'бичкам.
Разхождам се на центъра, и казвам ан всеки човек: -ще се видим в ада!
ям много шоколад
Отивам на кафе с бест френдките си и си прекарваме чудесно.
купувам си сватбена рокля

Тва са нещата. Ще правя и няколко неща на ден, щото иначе няма да успея

[Industrial_Fr3aK]
12-05-2006, 17:30
ще си взема бухалката или някоя метална тръба и ще счупя всички уреди в Метро и Технополис :-D (защо? за купона!) :-D после ще се крия останалите 6 дена от полицията де.. ама карай, нали идва края на света! :twisted: :-D

crazyyyyy
12-09-2006, 20:29
ako mi ostavat samo 7 dni jivot 6te napravq tova koeto vinagi sam iskala da napravq,no vinagi ne6to me e spiralo,sa6to 6te pokaja na vsi4ki moi pritqteli kakva vsa6nost iskam da sam,i 6te napravq vsi4ko vazmojno prez tezi nqkolko dni koito 6te mi ostanat da se zapoznaq s moqta lubimka Nikol.

IKisseDAGirL
12-09-2006, 21:58
ще отида на екскурзия до най-хубавите места в България, които още не съм видяла, ще правя нон-стоп секс с който и където си поискам :lol:, една вечер ще се отдам на тотално запиване с всичките ми приятели, ще кажа на близките ми хора, че ги обичам и че държа на тях :) първоначално си мислех да убия тези, които не ми понасят, но така или иначе след 7 дни всички заедно ще умрем, за това е безсмислено 8)
последният ден ще се поразкарам без дрехи на воля из улиците да усетя тръпката :P и ще разкажа на майка ми и баща ми всички неща, които съм крила от тях до сега и всичките ми издънки, за които така и не са разбрали (представям си накрая да се окаже, че изобщо не е последният..:mrgreen:)

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-10-2006, 13:21
Ще кажа на всички хора какво точно мисля за тях, защото понякога им го спестявам(било то хубаво или лошо)
Ще направя неща, които винаги съм искала да направя и които съм отлагала...
Ще кажа на семейството си, роднини и приятели, че ги обичам ..
Ще плача и ще се смея .... за последно...

nqmam kakvo pove4e da dobavq... :smt016

ErinEverly
12-10-2006, 16:32
1 ден - заминаване за Ню Йорк, в преследване на мечтата.
2 ден - повръщане пред 1во районно и сбиване с полицаи.
3 ден - безследно изчезнала
4 ден - самоубийствен атентат към 12то соу

май до 7 няма да изкарам :lol:

love_delight
12-10-2006, 19:38
изказвания от типа - `ще пътувам` `ще осъществя мечтите си` винаги ми изглеждат смешни ..
от къде ще знаете че остават 7 дни? ако разчитате на медиите започнете отброяването сега, защото озоновата дупка се разширява, климата се променя, СПИН-жертвите се увеличават .. :roll:

ErinEverly
12-10-2006, 19:42
изказвания от типа - `ще пътувам` `ще осъществя мечтите си` винаги ми изглеждат смешни ..
от къде ще знаете че остават 7 дни? ако разчитате на медиите започнете отброяването сега, защото озоновата дупка се разширява, климата се променя, СПИН-жертвите се увеличават .. :roll:

Длъжна ли съм да ти казвам каква ми е мечтата? Я ма ха! Седи, и не стига, че не пише по темата, ма и коментира чуждите изказвания.

malone
12-10-2006, 19:43
Ще направя това което не успях за целия ми кратък живот

drawers
12-10-2006, 19:52
изказвания от типа - `ще пътувам` `ще осъществя мечтите си` винаги ми изглеждат смешни ..
от къде ще знаете че остават 7 дни? ако разчитате на медиите започнете отброяването сега, защото озоновата дупка се разширява, климата се променя, СПИН-жертвите се увеличават .. :roll:

не че знаем колко дни ни остават, ами в темата си пише ЯСНО "какво БИХТЕ направили АКО ви остават 7 дни :smt013

S_T_E_V_E
12-17-2006, 11:30
Ще кажа на всички хора какво точно мисля за тях, защото понякога им го спестявам(било то хубаво или лошо)
Ще направя неща, които винаги съм искала да направя и които съм отлагала...
Ще кажа на семейството си, роднини и приятели, че ги обичам ..
Ще плача и ще се смея .... за последно...

и аз това мисля, но и ще се нае** като за последно. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

12-17-2006, 17:54
purvo 6te se panikiosam! 6te se napiq qko, 6te sko4a s bunji, 6te kaja na N**i 4ego obi4am i 6e go celuna, 6te ida na more, na planina i posledniq den nz...... nqkak stra6no zvu4i. Ot kude se e poqvil sveta, kakvo e imalo, kakvo 6te ima i 6te ima li izob6to ne6to?
Ama seku slu4ei 6e si izjiveq eq 7 dni mn qko! I nakraq 6e se samoubiq kat se hvqrlq ot nqkude (moje bi ot samolet) da vida ko e da leti6 i tfa e!
Aaaaaa i 6e kaja na na6te(i ne samo na tqh) za ko sam gi lugala, kakvo mislq za tqh i taka
I verno posle ako ne e posledniq :D:D:D

Elektra_x
12-17-2006, 19:20
Ден 1 : секс
Ден 2 : скес
Ден 3 : секс
Ден 4 : секс
Ден 5 : почивка
Ден 6 : яко тъпкане
Ден 7 : секс (кат за последно )
:-D :-D :-D

Пенчу
12-18-2006, 03:33
Ако всички го знаеха паниката щеше да е голяма според мен,но аз бих бил много спокоен..отивам в метро зимам 10210210 големи чипса и 294942 дву литрови бутилки кола и около 12323 ДВД диска с яки филми и се барикадирам пред компа :lol:

DoPye
12-18-2006, 04:47
кво бих направил ми нищо за 7 дена нищо неможе да се направи

Dragon
12-18-2006, 18:01
:arrow: 7 ден - отиване до даскало да напсувам вс кат за последно, ходене на курс по английски, математика, рисуване, последно ходене в ММ, 4упя компа, отивам да убия Интернет достав4ика, за вс пъти дет ми се е скапвал нета, то4но когат не трябва
:arrow: 6 ден - екскурзийка да София - да видя вс приятели и познати, пазаруване по Витошка с последните пари
:arrow: 5 ден - екскурзийка до морето - цял ден висене на плажа и къпане, запознанство с нови хора
:arrow: 4 ден - връщане в Лове4, ден за кафе със вс стари пиятели, с който не се виждам
:arrow: 3 ден - сериозен разговор с един 4овек относно отношенията ни - или ще го напсувам и заеба или ще прекараме заедно последните 2 дни
:arrow: 2 ден - казвам на вс приятели, роднини колко ги оби4ам, на вс останали - споделям истинското си отношение
:arrow: 1 ден - мииии или с потенциалния мъж или с фр, по-вероятно с фр :mrgreen:
:arrow: нощите - мн хубави работи, на мн хубави места :wink:
tova mi dopada no az sigurno 6te ubiq vseki koito me qdosa )da ne se pritesnqva) \:D/ :smt066
sled tova 6te se pozabavlqvam kato za posledno i nakraq 6te si kaja 4e vsi4ko nai nakraq svar6i

angel with broken wings
12-19-2006, 10:34
Ми не мога да определя, защото не знам каква ще е тръпката от това да знам, че ми остават 7 дни до края на скапания ми живот :-k :smt016 :smt019 :mrgreen:

Neko_Dream
12-19-2006, 11:18
1ден-Бих се записал за някакви изпити, искам да видя какво съм постигнал до сега.
2ден-Бих попитал с какво мога да помогна, след тези 7 дни да не се случва това.
3ден-ще се виждам с приятели и купон до дупка. Никакви "да им казвам еди какво си", защото аз винаги казвам, каквото мисля. Не е редно да се премълчава нещо.
7ден-Ще се наслаждавам на гледката. Не всеки ден Света изчезва :)

olive_oil
01-05-2007, 17:01
последния ден ще "МУ" призная чувствата си

pampers
01-05-2007, 17:15
7 дни див секс направо 6те се изкъртя :mrgreen:

meri88
01-05-2007, 21:44
huh nz ne sam se zamislqla,no sas sigurnost 6te bada s lubimite si hora i 6te napravq ne6ta koito vinagi sam iskala da napravq

Communist
01-05-2007, 21:55
Ми...нямам голям избор. Само се замислете, няма да има нито ток, нито вода, нито магазини и т.н. Никъде никой няма да работи, всеки ще краде, разбива, убива за 1 хляб... анархията ще е пълна. Влезте в реалността! Аз сигурно ще се скрия някъде в планината и ще очаквам смъртта и ще псувам оня световен "елит" където в момента тайно излита към тайна база на Луната например... :smt005 :smt005 :smt005