PDA

View Full Version : za kakvo syjelqva6??



m{}ni4ka
12-03-2006, 17:11
Vseki 4ovek prez jivota si syjelqva za ne6to??Za kakvo syjelqva6 ti:P


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

gerinceto
12-03-2006, 17:13
az sajalqvam za adski mn ne6ta no nai ve4e sajalqvam za tova kak skasah s mom4eto koeto obi4am i do dnes, i kak ne se poma4ih da bada s nego otnovo dokato vse o6te mojeh

m{}ni4ka
12-03-2006, 17:21
hmm poznato ne6to:)az napravih tazi gre6ka taman 2 pyti:)vajnoto e dr pyt da ne pravi6 taka:D
ama tq lubovta idva i si otiva taka 4e spox 6te di nameri6 dr

cvetiiii
12-03-2006, 17:24
ooo i az sujalqvam za super mnogo raboti!!! MNOGO no moje bi nai-mnogo dosega sujalqvam za tova 4e napravih edna mnogo tupa gre6ka i izgubih doverieto na maika mi tova moje bi e i 6te bude nai-golqmata gre6ka v jivota mi :cry:

kupondjiikata
12-03-2006, 17:30
Stranno,no i pri men v momenta e to4no taka.V momenta se 4uvstvam otvratitelno.Znam,4e i toi izpitva 4uvstva kym men.Syjalqvam,4e se skarahme i za sp mn ne6ta,koito ne moga ve4e da gi promenq.

IlLuSi0nS`
12-03-2006, 17:33
съжалявам за това което бях, за това което съм и за това което ще бъда.. наистина мн съжалявам и затфа да се извиня предварително на ония които ще нараня.. да знайте че съжалявам..

12-03-2006, 17:47
cvetiiii Пуснато на: Нед Дек 03, 2006 8:24 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ooo i az sujalqvam za super mnogo raboti!!! MNOGO no moje bi nai-mnogo dosega sujalqvam za tova 4e napravih edna mnogo tupa gre6ka i izgubih doverieto na maika mi tova moje bi e i 6te bude nai-golqmata gre6ka v jivota mi
tova nasitina e mn gadno i seriozno no trqbva pak da si go spe4eli6

midnight...
12-03-2006, 17:56
съжАлявам

koalka
12-03-2006, 17:59
Съжалявам единствено,че съм правила не много големи грешки спрямо приятеля ми,но които той ми прости и ме обича.И аз адски много го обичам.

cvetiiii
12-03-2006, 18:00
tova nasitina e mn gadno i seriozno no trqbva pak da si go spe4eli6

ami kaji mi kak!? za6toto az kakvo li ne opitah :smt010

karina_91
12-03-2006, 18:12
Sajalqvam za novoto u4ili6te v koeto sam,ama mnoogo!i za o6te raboti sajalqvam mngo no kvo da praa takaf e jivota 8-[

priti_kiti
12-03-2006, 18:18
съжАлявам аха.....

иначе грешките са част от живота ни така или иначе, съжаляваме или не, няма да ги променим.. за това трябва да се научим да живеем с тях :) разбира се,че ми се е искало да върна понякога времето назад и да поправя някои грешки,но сега като се засмисля,всички те са били за добро! нали са за това,че да се учим от тях :)

bulgarche
12-03-2006, 18:22
Колкото и...де да знам как звучи, но за нищо не съжалявам. Дори и да не еправилно...щом съм го направил това е

Мо6no
12-03-2006, 18:24
съжалявам, за това, че взех да посещавам и продължавам да се занимавам с този форум.

alkobalko
12-03-2006, 18:42
На мнение съм, че за да направя нещо за мен то е било правилно и няма смисъл да съжалявам за това. То остава в миналото, да, последиците са в настоящето, но много трудно може да се направи нещо, което може да промени нещата. Има само едно нещо, за което страдам, но не съжалявам, защото нямах вина за случилото се, или поне така се опитвам да мисля.

ProstoAz
12-03-2006, 18:45
За нищо не съжалявам - не мога да върна времето назад, така че няма смисъл да се измъчвам за глупости. :-D

psycho_girl
12-03-2006, 18:47
За нищо не съжалявам - не мога да върна времето назад, така че няма смисъл да се измъчвам за глупости. :-D
taka si ee :-s

Eleonora
12-03-2006, 19:15
Съжелявам за нещата които не съм направила...и за шансовете които съм изпуснала :wink:

midian
12-03-2006, 19:53
Съжалявам, че се получи много кофти с една фр.И аз съм виновна. :? :|

sexiiiii
12-03-2006, 21:21
Az sajelqvam za tova 4e.......tazi godina bqh na more i tam si hvanah gadje.Bqh samo edna sedmica tam,no se prevarzah acki mnogo kam nego. :smt007 Prekarahme si strahotno.I o6te ne sam go zabravila.Sajelqvam za tova 4e si pozvolih takova ne6to kato znam 4e vsi4ko 6te svar6i vnezapno. :(
Sajelqvam i za mnogo drugi raboti,koito ne sam napravila,a sam imala vazmojnost.....

teenkopele
12-03-2006, 22:44
Съжалявам за неща, които не съм направил и шансове, които съм изпуснал, но това е положението. :wink:

Eleonora
12-04-2006, 07:02
Съжалявам за неща, които не съм направил и шансове, които съм изпуснал, но това е положението. :wink: :) Eй, същото като моето мнение.Можеше просто да го цитираш и да се съгласиш с мен :wink:

s3x_0n_th3_b3a©h`f
12-04-2006, 08:03
мм съжалявам за мн неша, но в момента най-много съжалявам, че неска не отидох на даскало :smt019

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-04-2006, 11:33
sig. sujelqvam za neshto 8-[ oba4e sega ne pomnq .. :mrgreen:

IKisseDAGirL
12-04-2006, 12:46
е не си права, може да са рядкост, но някои хора не са заети с това да се измъчват за миналото, което няма да се върне [-( аз не съжалявам за нищо от преди, важно е само това, което ще ми се случва за напред, така или иначе само него мога все още да променя чрез действията си :wink:

techCandy
12-04-2006, 14:50
съжалявам, за това, че взех да посещавам и продължавам да се занимавам с този форум.
offtopic
Даааам, аз също, и то не от малко време, сигурно ще остана тука до краха му, и само това може да ме спре, или бан де.... :mrgreen:
Иначе, сериозно...за нищо не съжалявам, със съжаляние нещата не се
оправят, а и това е гадно чувство. Човек трябва да мисли преди да действа, тва естествено не е гаранция, че ше се предпазим от грешки, ама поне се намалява бройката. Пък и да седя и да си блъскам главата, потънала в съжаление не е мой стил, ако съжалявам за нещо, гледам да го оправя, така че при мен е кратко и временно явление.

panterata
12-04-2006, 15:06
Съжелявам за нещата които не съм направила...и за шансовете които съм изпуснала :wink: и аз така :) не мога да съжалявам за нещо което съм направила.. защото щом съм го направила значи съм имала причина.. дори и минимална и не правилна от страна на другия.. за мен е било правилно.. лошото е че има неща които не съм направила.. думи които не съм казала.. ;)

SweetBunny
12-04-2006, 15:12
За нищо не съжалявам - не мога да върна времето назад, така че няма смисъл да се измъчвам за глупости. :-D
:-D :-D :-D :-D

Smiley_Girl
12-04-2006, 15:23
По принцип не съжалявам за грешките си,колкото и да боли после.Единственото,за което ще се обвинявам е,че се оставих на майка ми да ме заплашва и да ме прати да уча в частно училище.

Juicy_Lucy
12-04-2006, 15:32
не съжалявам за нищо.всичко,което съм правила,съм го искала супер много и по-скоро бих съжалявала,ако не го бях направила :-D

Dr. Kazimbutt
12-04-2006, 15:39
Съжалявам, че съм отделил твърде много време на хора, които въобще не са заслужавали вниманието ми. Но гледам да не мисля за това... Станалото - станало. Не може да се промени.

12-05-2006, 16:50
За нищо не съжалявам. Дори и сега да ми е гадни, не съжалявам за постъпките си ,защото от тези грешки събрах опит и сега разбирам какво лапе бях преди година.
Не сериозно, никога няма да повторя това което напавих щото беше ужасно безсмисле :smt006 но ;-)

Аъе живейте си живота и не се занимавайте с такива въпроси. :wink: ЖиВейте си ЖивоТа и Не ГледАите назад ... Мн Е ТъПо

vipi_s
12-05-2006, 19:37
ima edna prikazka-NE SAJELIAVAI ZA TOVA,KOETO SI NAPRAVIL,A ZA TOVA,KOETO NE SI!
tai 4e az li4no ne sajeliavam za ni6to.pravila sam gre6ki kato vseki 4ovek,no taka sam natrupala opit da ne gi povtoria pak!!!!!!

TikiraYang
12-05-2006, 20:51
syjalqwam za towa che ot blizo 2 sedmici me myrzi da igraq SilkRoad Online :D

reason
12-06-2006, 19:27
Ами като се замисля не...направила съм го и да съжалявам и да не съжалявам,нищо няма да се промени.

IZNERVENATA
12-08-2006, 19:38
GRRR , VZEMA VECHE ADSKI MNOGO DA ME DRAZNI , KOGATO NQKOI NAPISHE 'syzhElqvam' s E !!! NAUCHETE SE,HORA,DUMATA E SYzhALQVAM,OT SYzhALENIE !!! Eeee,VREME E DA SE NAUCHITE DA PISHETE GRAMOTNO,V KRAINA SMETKA STE BYLGARI !!!
PO TEMATA: NE SYZHALQVAM ZA IZVYRSHENITE NESHTA,MOGA DA SYZHALQVAM SAMO,CHE OBSTOQTELSTVATA V DADEN MOMENT SA SE STEKLI NEBLAGOPRIQTNO,NO V KRAINA SMETKA SYM NA MNENIE,CHE VSEKI SI IZGRAZHDA SAM SYDBATA,TAKA CHEE...NE [-X , NQMAM ZA KAKVO DA SYZHALQVAM ! P.S.- A VAS SIGURNO MNOGO VI E IZDRAZNILO,CHE PISHA S CAPS LOCK,AMA TVA E POLOZHENIETO,MILICHKI.. ;)

sexy_dizzy
12-09-2006, 17:46
Съжалявам за това, че когато съм ядосана казвам много тежки думи на човекът, който си е позволил да ме ядоса, думи, които не мисля.

LunaTriCk
12-09-2006, 18:12
за нищо

drawers
12-09-2006, 18:39
за снощи съжалявам...
другите грешки съм си ги преглътнала, колкото и шибано да ми е било след това. вярвам, че и тази скоро ще стане минало и ще я преживея, но...за снощи съжалявам!

crazyyyyy
12-09-2006, 19:47
|Za mnogo raboti sajalqvam edno ot ne6tata za koito sajalqvam e 4e ne kandidastvah sled 7 klas :( no ne sajalqvam 4ak tolkova de. :wink:

Infatuated Inside
12-13-2006, 07:53
Животът на всички ни е прекалено кратък, за да си го пропиляваме в съжаление. Да, всеки може да се сети за ситуация в миналото и да си каже "Нямаше ли да е по-добре, ако бях постъпил другояче?". И да, никой няма да може да отговори на този въпрос. Всъщност, отговора на самия човек в повечето случаи е положителен, но в реалността нещата стоят по съвсем различен начин. Променяш нещо съвсем мъничко, променяш целия си живот. Butterfly Effect, гледали сте го. Понякога и аз съм си въобразявала всякакви такива неща. Дали ако в онази ситуация бях постъпила малко по-различно, сега нямаше да съм в това положение? Дали ако бях премълчала, сега нямаше никой да е наранен? Представяла съм си различни случки, различни постъпки от тези, които съм направила, въобще различно минало. Мога и да си представя какво би било настоящето, но, както вече казах, надали би имало нещо общо с това, което действително е щяло да стане. Такъв е животът, не можем да знаем какво ни очаква. Пък и хората рядко разбираме, че милиони малки постъпки определят настоящето и влиаят на бъдещето ни. Дори не подозираме какво огромно влияние оказват, наистина.
Та в този ред на мисли, не съжалявам за нищо.
Преди съжалявах за много неща. Но какъв е смисълът? Човек потъва в собственото си съжаление, а времето така или иначе, си е време и никаква сила не може да го върне назад. Това е самоубийство. Съжалявах, преборих се със съжалението си и сега се радвам на това, което правя и това, което съм правила. Грешала съм много пъти, не казвам, че винаги съм постъпвала правилно, напротив. Пълна съм с грешки. (: Но си извличам поука от тях, старая се да не ги допускам отново, а не съжалявам. Щастлива съм от това, което имам точно в този момент и след като цялото ми минало ме е довело до него - значи си е струвало.

YouR_PoisoN
12-13-2006, 08:49
Не съжалявам за нищо :D

feshankaa
12-13-2006, 18:31
съжалявам за това което бях, за това което съм и за това което ще бъда.. наистина мн съжалявам и затфа да се извиня предварително на ония които ще нараня.. да знайте че съжалявам.. пОдкРеПяМ!

In4iTu_
12-13-2006, 19:07
Съжалявам, че излъгах....няма значение кой и за какво...просто не искам да пояснявам

sweety_hope
12-18-2006, 13:06
Sajelqvam za mnogo ne6ta,no v pove4eto slu4ai ne za ne6ta koito sam napravila,a za ne6ta,za koito ne mi e stignala smelost da napravq.

12-18-2006, 13:14
Съжалявам,че без да го осъзнавам понякога наранявам най-близките ми хора. :cry:

piska_
12-18-2006, 13:28
За нищо :arrow: уча се от грешките си

DoPye
12-18-2006, 14:58
Съжелявам че почнах да играя World Of Warcraft отново

angel with broken wings
12-19-2006, 08:44
Съжалявам за адски много неща,които съм нямала смелост да направя! А за грешките не съжалявам, защото те могат само да ме учат как да живея "правилно" :-k

antichalga
12-21-2006, 15:56
за нищо.така и трябва