PDA

View Full Version : sau4enicite mi



12-03-2006, 17:33
ot skoro slushan metyl i se obli4am kato takava oba4e kato hoda na daskalo ne ,zashtoto me e strah kak 6te reagirat sau4enicite na tva 4e se obli4am v 4erno noisq 4eren lak i tn ...nqkoi ot tqh znaqt 4e slu6am metyl i reakciqta be6e mn typa smisal edin idiot se edno po4na da mi s epodigrava vika oo,samo metyl oo iiiee nz si kvo pyk toi e skapan 4algadjiq

iskam da hoda s kvito drehi iskam no prosto me e strah ot reakciqtana na typite mi sau4enici sig 6te po4nat da me podigravat nz kvo da pravq daite mi savet pls
temata ne e ebavka

12-03-2006, 17:44
ko te ebe ko mislqt suy4enicite ti.....ti si si ti i ne trqbva da se saobrazqva6 s drugte budi si estestvena!

12-03-2006, 17:45
awe kfo ti pyka ot drygite beeee? 6e ti se podigravat ... kaji im : e**te si maikata 6e si hoda kakto si iskam i tva e [-X

sladkoto_anonim4e
12-03-2006, 17:48
vsmisul te ako sa ti dobri priqteli 6e te razberat i nqq da ti se podigravat ami 6e yvajat mnenieto ti se pak !!!teq det ti se podigravat zna4i sa tupi kompleksari!!!

RedChil
12-03-2006, 17:55
Мъка,мъка... :smt010

Деба металистите,деба...

Shadow_Walker
12-03-2006, 17:55
Да и сега понеже те не го одобряват и ти не трябва да се носиш така и да не бъдеш себе си?Носи си черното и т.н. и да не ти пука :-D

reason
12-03-2006, 18:04
А ако случайно ги срещнеш,докато си с тези дрехи??

kati_0513
12-03-2006, 20:04
Да не ти пука от мнението на другите, щом ти харесва този стил на обличане няма от какво да се страхуваш, в моето училище има около десетина, които се обличат така и никой нищо не им казва, просто тези на кои им прави голямо впечатление как се обличаш, не заслужават вниманието ти.
Както прочетох по- горе, Ти си си ти, и никой не може да ти отнеме правото на избор...

BeBcHeTo
12-03-2006, 21:05
Кфо ти пука кфо ще кажат......ходи си както ти е кеф

Joey Tempest
12-03-2006, 21:18
...в моето училище има около десетина, които се обличат така...

Ъ??
Само десетина?

По темата: след като си метълка, не трябва въобще да ти пука какво смятат за тебе някакви си недорасли чалга-фенчета. Щом са такива, те нямат право да бъдат в твоето обкръжение, просто им покажи един среден пръст и им кажи къде да вървят, а именно на майната си да друсат гьобеци.

Когато започнах да се обличам като метълист и да пускам коса, ми дремеше на метълския *** кфо мислят съучениците ми за мен и честно казано точно там ми дреме и сега. Не разбирайте, че всички те са някакви тъпи или нещо такова, има и големи пичове, част от които дори пишат в този форум.

Но след като започнеш да се носиш така, наистина ще има доста коментари и повечето ще бъдат злобни, комплексарски и абсолютно неоснователни. Това да не те плаши, 100% съм сигурен, че си имаш метълска компания, а дори и да нямаш ще си намериш. Така че се съобразявай с вкуса на хората, които те разбират най-добре, а не на тези, с които си насила принудена да прекарваш половината от деня си. Успех! :mrgreen: :D

И знай, че рокът върти света. :)

real-girl
12-03-2006, 21:26
Nqma pri4ina,poradi koqto da te valnuva mnenieto na sau4enicite ti-nqkoi po-gore be6e kazal mn pravilno,4e ako sa ti blizki,6e te razberat i 6e te vazpriemat s vsi4kite ti harakteristiki,ako li ne-da si gledat rabotata! Neka ti si se 4uvstva6 dobre,pak tqhnoto mnenie da hodi po dqvolite !!!

panterata
12-04-2006, 14:51
мда ще ти се подиграват , ще се бъзикат.. и т.н.. защото са свикнали на едни общоприети норми за облекло и т.н.. и всяко изключение от нормите се приема като смешно , тъпо , грешно.. няма да те приемат защото си различна.. но ти трябва да им покажеш че това си ти и ше бъдеш такава каквато искаш да си. не трябва да се съобразяваш с мнението на хората. ако ти е кеф да си с черни дрехи , черен лак.. ходи си така. да не ти пука какво казват и какво мислят.. важното е ти как се харесваш :) в началото малко ще те гледат странно но след това ще те възприемат и изобщо няма да им прави впечатление че си с металски или нз си кфи дрехи..

mechtaq_za_teb
12-04-2006, 14:57
Vsichki hora sa razlichni i vseki si se oblicha kakto na nego mu haresva !Prosto nqma kakvo tolkova da ti puka ako ti se podigravat...teglish im edna maina i tova e :-D

RedChil
12-04-2006, 15:23
Абе,стига...На всеки му пука поне малко как изглежда и как го възприемат хората...

А в нашето даскало има такива индивиди(метълисти разни),ама малко от тях са тру.

kati_0513
12-04-2006, 17:17
[quote=kati_0513]...в моето училище има около десетина, които се обличат така...

Ъ??
Само десетина?



Е само толкова се разкриват, другите ги е страх както пише момичето, започнало темата.
Но рока е още жив...
чалгата да си гледа работата. (без да убиждам тези, които я слушат)
:)

gerinceto
12-05-2006, 18:58
badi tova koeto si!ne se promenqi zaradi dr