PDA

View Full Version : TANCI!



koNdioLiNiTiTiTaAa``
12-03-2006, 18:47
zdrasti na vsi4ki.imam edno zapitvane!sedq si onq den az v edna disko iiii horata si dance-at nali i az pokrai tqh i po edno vreme kato pusnaha edni besni ku4eci i edni madami kato se razigraha #-o skriha mi 6apkata [-o< da vaprosa mi e kak stava toq nomer?kak da se nau4a i az da mqtam besni guibeci 6toto mnogo mi haresva i mnogo iskam.temata ne e ebavka.plz koito moje da tancuva dobre neka kaje kak to4no go pravi 6toto iskam i azzzzz :wink:

DjBaloon
12-03-2006, 19:15
kvo slojno ima za 1 momiche da si drusa gaza i cicite? to tva e kuchek :wink:

Sladkata_Nansi
12-03-2006, 19:31
Abe da ti kaja nai-ve4e trqa malko i otvatre da ti idva ;) NE moje6 samo da se drusa6 kat ciganka :D

DjBaloon
12-03-2006, 19:34
Abe da ti kaja nai-ve4e trqa malko i otvatre da ti idva ;) NE moje6 samo da se drusa6 kat ciganka :D
emi te cigankite sa nai dobrite kuchekinii ahha;]

IdiOtKa
12-03-2006, 19:37
обръщаш 3-4 питиета вкарваш се яко във филма и след тва квото и да ти пуснат ше въртиш гюбек ..или поне няма да ти пука :) ... просто праиш някви тъпи движения да ти се тресе всичко и тва е ...глупава раута ..наи забавно е когато пуснат рап и някви хора денсат кючек ...пускат техно те пак кючек ..квото и да им пуснат винаги кючек ...напрау толкос смях никаде ня маина ..

Sladkata_Nansi
12-03-2006, 21:23
Abe da ti kaja nai-ve4e trqa malko i otvatre da ti idva ;) NE moje6 samo da se drusa6 kat ciganka :D
emi te cigankite sa nai dobrite kuchekinii ahha;]
Are be ti 6te kaje6 :lol: Tiq ot 4algiite kvi bqha-malina i esil duran d ane bi da sa ciganki...nikoi ne moje d agi mine :lol:

~sweet~[loverka]
12-04-2006, 21:34
Mi mnogo e lesno,no trqbva da ti idva ot vatre,az obojavam da tancuvam kakvoto i da e i kucheci vklu4itelno!Imam edna fr,koqto se opitvam da nau4a,no tq stoi kato darvo!Ne moga da si go obqsnq,no ne e trudno samo da ima6 jelanie i da ti idva ot vatre.Dano se nau4i6,4e da ne stane6 kato moqta fr 8-[

sladka_niki
12-05-2006, 07:32
vij sq vzima6 edno golqmo ogledalo mn e vajno za6toto trqbva da se gleda6 za da osmislq6 tova koeto pravi6 sled tova po4va6 da varti6 taza si nalqvo nadqsno kato postepenno zabarzva6 tempoto i taka vse po barzo i po barzo kato malko po slojno dvijenie e da varti6 zadnika si v krag no samo nego dr 4asti na tqloto da ostanat po vazmojnost nepodvijni no nai vajnoto e 4e trqbva da slu6a6 muzikata tq trqbva da te rakovodi

nz ti ot kade si no vav vn ima takiva kursove dokolkoto znam :-k

DjBaloon
12-05-2006, 07:59
Abe da ti kaja nai-ve4e trqa malko i otvatre da ti idva ;) NE moje6 samo da se drusa6 kat ciganka :D
emi te cigankite sa nai dobrite kuchekinii ahha;]
Are be ti 6te kaje6 :lol: Tiq ot 4algiite kvi bqha-malina i esil duran d ane bi da sa ciganki...nikoi ne moje d agi mine :lol:
Mnogo znaesh kvi sa po narodnost malina i esil duran :smt005 :smt005 :smt005

BornFromPain
12-05-2006, 09:35
Само не разбрах от къде ти дойде на ум да кръстиш тая тема "Танци"....

Briseis
12-05-2006, 15:29
Мога да ви кажат, че кючекът е признат за най-трудния танц! И това, което се вижда по дискотеките се различава много от истинския танц.За да се научиш да танцуваш добре се запиши на ориeнталски танци.