PDA

View Full Version : обезкосмяване



12-03-2006, 20:05
как да си обрасна оная работа със крема за браснене с който си брасна брадата ли става номера или с нещо друго ?! :?

flying_girl
12-04-2006, 00:25
xaxax da sys taq pqna i ako mojesh polzvai i samobrasnachkata s koqto si brasnesh liceto

SINDEL
12-04-2006, 08:21
как да си обрасна оная работа със крема за браснене с който си брасна брадата ли става номера или с нещо друго ?! :?

Естествено 4е с тоя крем, ако ше се бръснеш... Ама аз не те съветвам. Бръсненето там е кофти. Отиди на козметик или сам си направи кола маска. Боли много ама резултатът е по-добър

12-04-2006, 19:33
как да си обрасна оная работа със крема за браснене с който си брасна брадата ли става номера или с нещо друго ?! :?

Естествено 4е с тоя крем, ако ше се бръснеш... Ама аз не те съветвам. Бръсненето там е кофти. Отиди на козметик или сам си направи кола маска. Боли много ама резултатът е по-добър
ama kak nqma da otida tam nqkvi hora da mi pipat pi6kata ... i ... abe kak nqma... :D

SINDEL
12-05-2006, 09:25
как да си обрасна оная работа със крема за браснене с който си брасна брадата ли става номера или с нещо друго ?! :?

Естествено 4е с тоя крем, ако ше се бръснеш... Ама аз не те съветвам. Бръсненето там е кофти. Отиди на козметик или сам си направи кола маска. Боли много ама резултатът е по-добър
ama kak nqma da otida tam nqkvi hora da mi pipat pi6kata ... i ... abe kak nqma... :D


Ми както си решиш :roll:

batkodoki
12-06-2006, 19:36
момински тъпотий - козметичка...etc...!!!

ползвай самобръснещ нож САМО за пишката&топките!

ако имаш вана, най-добре лягай в нея и когато всичко се отпусне тогава бръсни. ползвай гелове и овлажнители за бръснене!

след бръсненето намажи местата с омекчаващ крем.