PDA

View Full Version : Za purvi put analen sex



12-03-2006, 20:20
Zdraveite , znam che vuv foryma ima sigurno adski mn podobni temi i se izvinqvam predvaritelno zatova,no az lichno ne namerih otgovorite koito me vulnyvaha!Ta iskam da popitam momichetata, koito sa pravili analen sex kak e bilo purviq put-dali gi e bolqlo mnogo poneje sum chuvala che e dosta po bolezneno ot taka narecheniq purvi put i dali se e nalagalo da si pravqt nqkakvi klizmi.ne se smeite chuvala sum za vsqkakvi legendi za izpocapani i gnusni charshafi i tui kato sporihme za tova s poznati reshih da popitam hora koito sa go izjivqli kak e bilo :!: :-k

Komshiikata
12-03-2006, 20:32
И как така не намери ?!Се пак ето я темата :
http://www.teenproblem.net/s/1006.html

macka_13
12-04-2006, 09:52
ami az ne znam dali 6te ti dam obektivno mnenie za6toto sym mnogo malka... az predi godina se ebah za pyrvi put a tova v dupeto go pravihme naskoro... ami 4esno da ti kaja ne boli mnogo a prosto e malko trudno v na4aloto mnogo se stiskah no posle toi kato si go fkara i se otpusnah i be6e priatno :) zna4i mislq 4e e vapros na navik... samo4e ti prepora4vam da napravi6 klizma predi tova 6oto az taka se nasrah vednaj i mi stana super neudobno :oops: :oops: :oops:

gotinam
12-04-2006, 09:54
Не трябва да се стягаш, а да отпускаш мускула и да ти влезе постепенно, сантиметър по сантиметър, до като се отпусне съвсем дупето и започне да го движи в теб. Така няма да има болка и ще ти е приятно. До голяма степен зависи опита на момчето, за да няма болка.

quench
12-04-2006, 09:56
Тоест,трябва да си правила анален секс преди да правиш анален секс за първи път ли? :lol:

Щото така излиза,че си написала в последното изречение...

bebity
12-04-2006, 18:23
Ole tva verno li go kaza che si se nasrala? :smt017 Zashtoto az tochno tva mi e interesno poneje tochno takuv e spora koito vodim s moqta priqtelka i tochno zatova pusnah temata =P~ :smt012 :smt017

pinK_Baby
12-04-2006, 18:52
Доколкото съм говорила и аз с приятелки не е нужно да си правиш клизма преди това , естествено , ако усещаш , че има опасност от фал ще се въздържиш от подобни изпълнения или ще освободиш напрежението преди секса :lol: За болката не боли чак толкова много , просто моя съвет е да преминете към аналния секс след дълга увертюра , за да си максимално възбудена и максимално да намалиш болката...А и освен ако момчето не те помпа здраво , мисля че няма опасност да "оплескаш чаршафите"... Просто се настрой на такава вълна мисли ,че ще ти е хубаво , защото действително се изпитва удоволствие и от жената ( което супер много момичета отказват да приемат) Стига всичко да се прави внимателно ( поне в началото :lol: ) всичко ще си мине по мед и масло...Айде приятни креватни изпълнения мацка :)

bebity
12-04-2006, 19:41
Hahaha mersi za pojelanieto no za momenta se vuzdurjam ot podobni sexualni kontakti :mrgreen: Prosto iskah da se informiram poveche po temata i da ne se izkazvam nepodgotvena \:D/ A za gafa s charshafite mislq che ako predi tova momicheto se e "osvobodilo" v toalentnata ne bi trqbvalo da se polochu tazi situaciq... no vupreki tova priqtelkata mi se opitva da me obedi v obratnoto [-X ](*,) Mn meersi za otgovorite , a ako ima oshte koito sa praktikuvali tozi vid sex molq da pishat :P

gangbang
12-05-2006, 18:28
Отпусни бузки и претръпни :mrgreen:

playboy_girl54
12-03-2012, 21:25
горки4катаа мн си малка за сехх моми4ее :)
много си глупава как ще се насереш хахаха :D

organiziranaprestupnost
12-04-2012, 02:32
Разбира се, че трябва да си направиш клизма. Нали това е един вид лична хигиена? Как може да правите анален секс и да не се "почистите". Говори лошо за вас. Колкото до това че ще ти е за първи път (аналния секс) препоръчвам ти да си вземете лубрикант за анален секс и задължително с кондом! А въпроса за болката, дали боли много или не това си зависи от теб самата и от партньора ти. Трябва да се отпуснеш както казаха потребителите по горе и той да е внимателен и нежен. Попринцип така би трябвало да е, аз директно си ги режа. хахах

Sh@d0w
12-04-2012, 03:39
Писането на кирилица е задължително + стара тема.