PDA

View Full Version : Omrazva li vi ponqkoga dalgata vraska?



crazyyyyy
12-04-2006, 08:22
Ami zavisi kolko e dalga.Az naprimer sam hodila s mom4e dve godini i mnogo pati mnogo raboti sa mi omrazvali.Znam kakvo to4no 6te stane vav daden moment i tova e tapo.Nqma ni6to novo.
No ponqkoga e ackii gotino kato znae6,4e s dadeniq 4ovek si ot hiper dalgo vreme.Vie kvo 6te kajete?

skate_warrior
12-04-2006, 08:32
Ще кажа, че:

1. Темата не е за този раздел.. има си специален раздел "Любов".

2. Пише се "адски" а не "ацки".

3. Научи се да пишеш на кирилица, защото си българка. (предполагам)

4. Приятен ден ;)

radito
12-04-2006, 08:49
аз не съм по сериозните връзки!мисля че сега ми е времето да си живея,без дълги обвързвания!по-натам няма да е така разбира се, но сега съм против!

Sladkata_Nansi
12-04-2006, 09:27
Nai-dalgata vrazka na men mi e bila mesec i polovina i mislq,4e ve4e iskam malko po-seriozna!Nz moje bi 6te mi omrazne barzo,no iskam da vidq kakvo e.A i plius tova,ako mom4eto do men e naistina svqstno i si dopadame moje bi nqma da mi omrazne!Ina4e az ot edna strana sam ZA dalgite vrazki,no za tezi dalgi vrazki,v koito ima raznoobrazie ;)

Swinkenhoffer
12-04-2006, 09:31
мразя хора с дълги връзки :lol:

koalka
12-04-2006, 10:17
Ами аз съм една година с приятеля ми и не ми е омръзнал,защото го обичам.На мен хич не ми е скучно,просто си зависи и от хората според мен.Ако има любов,а не навик,всичко ще е ок.

SweetBunny
12-04-2006, 15:17
Омръзва, когато става еднообразно и всичко започва да се пооооовтаря и повтаааря :)
На мен моя пр не ми е омръзнал ощи :-D а днес стават 16месеца лялллял

Juicy_Lucy
12-04-2006, 15:23
не,щоту и без друго много рядко си харесвам някой..и като си го харесам и не искам да гу пускам:)

priti_kiti
12-04-2006, 16:22
nah,fuck it all......

brain_stew
12-04-2006, 17:09
Лично аз до сега не съм допускала някоя скучна връзка да продължи по-дълго!Ако ми е тъпо с дадения човек просто слагам край и чакам да дойде нещо по-забавно!Най-важното в една връзка е, да откривате всеки ден все нови и нови неща за себе си, да имате некви общи интереси, компаниите ви да се харесват взаимно...общо взето да е некво непредсказуемо!Иначе дългите връзки са хубаво нещо, докато не почнем да си пречим с присъствието си!

GossipGirl89
12-04-2006, 18:03
Миии мойта така по-дългичка връзка тече в момента-днес правим 8 месеца... До са тва ми е най-дългата връзка.Много хора са ме питали как така не ми омръзва да съм само с едно момче,ама не ми омръзва.Просто с течение на времето се привързваш и нещо повече (поне в моя случай)-обикваш човека до себе си. Всички казват,че с времето връзката става по-слаба ама при мене няма такова нещо.Пре мене е точно обратното-имам чувството,че с всеки изминал ден го обичам все повече и повече :wink: Така че-да,за дългите връзки съм.

quench
12-05-2006, 07:12
Хм,хора,аз съм 3 години с момичето ми,живеем заедно от година и нещо (тя помни всички дати). Не ми е омръзвала досега,а не сме некви потайни,та да разбираме всеки ден нещо ново за себе си. Тя е на бач,аз съм на бач,вечер,преди да заспим,се виждаме за по 2-3 часа. Рутина,а? Е,не ми е омръзнала. Ако си за забавлението,ще ти омръзне. Но ние сме заедно и заради нещо по-висше.

bulgarche
12-05-2006, 07:17
Ами нямам идея...ако някой ден ми се случи...да имам някоя по-дъга връзчица ще кажа :?

Kate
12-05-2006, 12:52
Дали ще ти омръзне една връзка не зависи толкова от това колко е дълга.По-скоро важното е дали човека с който си ти е интересен,дали умее да те изненадва дори и след 12 години заедно примерно!Предишната ми връзка беше година и малко и не ми беше омръзнала.Даже още ми е много приятно с този човек и има винаги за какво да си говорим,да се занимаваме и т.н.А сегашната ми тъпа връзка е от малко повече от седмица и кво - ако продължаваме да я караме така ще умра от скука...Тоест колко бързо ще ти писне зависи от теб,от приятеля ти и от това каква е връзката ви! ;-)

white_chik
12-05-2006, 19:08
В момента съм със страхотно момче,което ме обича и знам,че мога да разчитам на него,но колкото и егоистично да звучи,май това не ми е достатъчно,защото именно това еднообразие,за което говориш,ми идва в повече.

vipi_s
12-05-2006, 19:34
vsiako ne6to s vremeto omrazva.vaprosa e v tova kolko dalgo 6te saumeem da zapazim oganiat jiv! :smt008

teenkopele
12-06-2006, 06:35
Ако 1 месец се брои за дълга връзка...не, не ми е омръзвало момичето. :wink:

snooppy_f
12-06-2006, 08:07
Ако 1 месец се брои за дълга връзка...не, не ми е омръзвало момичето. :wink:

Това ли ти е най-дългата връзка бе :smt005

:arrow: Ами вече с моя ходиме 4 месеца и достигнахме до много дълбоки взаимоотношения.Не ми е омръзнал и не смятам, че скоро ще ми омръзне.Много си го обичам за да стане така =)

mimetoo
12-06-2006, 09:39
яко е като знаеш колко време си с приятеля си и още повече ако го обичаш.до голяма степен зависи дали ти харесва връзката и дадения човек.аз се кефя че съм с него вече 1 година,мисля че не е много но не е и малко :smt016

S_T_E_V_E
12-12-2006, 18:55
Като си ч правиш интересна няма да ти умръзва, ама като си в такъв малък град като моя и просто нямаш много разнообразни възможности за забавление. ](*,) ](*,) ](*,)