PDA

View Full Version : Zavijda6 li ponqkoga na nai-dobriq si priqtel/ka?



crazyyyyy
12-04-2006, 08:34
Na men mnogo pati mi se e slu4valo da zavijdam na moi frs.
Naprimer kogato nqkoi iskara po visoka otcenka ot mene, 8) ili si e kupil po gotina dre6ka :-k ,ako gadjeto i se darji mnogo po-dobre ot kolkoto moeto i nqkvi ey takiaa.
Spored vas kak e ?

skate_warrior
12-04-2006, 08:35
абе дете аре стига си пускала тъми теми в грешни раздели... пффф писна ми от тебе... :smt013 :smt019

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-04-2006, 11:32
miii po princip ne zavijdam :roll: vsashtnost edinstvenoto za koeto bih mogla da zavidq e po dobrata i figura ot moqta :P za drugi neshta absurt 8-[

IKisseDAGirL
12-04-2006, 13:12
:shock: аххах не завиждам..

за оценки :arrow: пфф, отдавна престанах да се тормозя кой знае колко за тях :lol:

за дрехи и материални неща :arrow: имам си ги в излишък, а и не ми пука кой колко пари има и кво може да си позволи =;

за гаджета, момчета и подобни пък да не говорим... като не ми харесва отношението на сегашният ми приятел, ще скъсам с него и ще си хвана друг, който ще се държи по-добре, няма да тръгна да завиждам :lol:

общо взето не съм в пети клас и не се занимавам с глупости #-o

12-04-2006, 13:25
Е нали сте приятелки за какво ще си завиждате? :shock: Не знам на мен не ми се е случвало досега, надявам се да не ми се случва и в бъдеще :-k

quench
12-04-2006, 13:26
Завистта движи света,деца! Колкото по-злобни и завистиливи сте,толкова повече ще се амбицирате!
Освен това е по-добре да си гад,отколкото да си добрия герой в приказката - той винаги спасява царската дъщеря,жени се за нея,а после тя му изневерява със съседа-херцог,взема децата,колата и замъка,както и половината БВП на царството и отива при другия. Примерно.
Ако си лош,ще се чувстваш зле онякога,но поне ще живееш по-добре.

SINDEL
12-04-2006, 14:31
Завиждах докато не станахме 7 клас и и на мен ми пораснаха гърди :-D

Smiley_Girl
12-04-2006, 15:53
Ми чак завист не е било,ама и аз съм искала да имам нещо,което тя има.Например като й купиха компютър и аз много исках.

GossipGirl89
12-04-2006, 18:09
Мне,до ся не съм завиждсала на никой за нищо.Знам,че звуче тъпо и нереално ама е така.Аз се приемам такава каквато съм и съм доволна от себе си.Няма за какво да завиждам-тя може да има по-висока оценка ,но няма нещо друго,което аз притежавам примерно. :P

white_chik
12-05-2006, 10:10
Знам,че ще звучи адски тъпо,но миналата година може би за първи път се почувствах наистина много щастлива,че най-добрата ми приятелка ходи с момчето,което обича,и дори за секунда не съм й завидяла.Но естествено,че понякога завиждам,но не със злоба.Всеки има в живота си някои неща,които се подреждат и други,които са тотално разбъркани.Затова,когато тя изкара по-висока оценка от мен,знам че има предмети,в които съм по-добра от нея,когато си купи няква яка дреха знам,че има дрехи,които на мен ми стоят по-добре и т.н.Гледам да не се задълбочавам в тези неща :wink: