PDA

View Full Version : Имам въпросче ????



mimkata_7b
12-04-2006, 14:14
Аз съм девствена а повечето ми приятелки не са и като ми разправят колко били загорели и какъв див секс са правили ми става малко тъпо :oops: та въпроса ми е какво точно означава да си загорял :?: :?:

SINDEL
12-04-2006, 14:15
:lol:
Да си възбуден, да ти се прави секс....
Особено пък ако не си правил отдавна :-D

panterata
12-04-2006, 14:19
да си загорял означава да имаш голямо желание за секс.. голяма нужда от секс.. вечее да не издържаш.. когато не си правил секс определено време.. примерно аз преди да водя полов живот не съм имала желание нито за секс , нито да се самозадоволявам.. нищо.. но като започнах да водя иии като извесно време не съм била с момче.. имам си нужда от секс.. :)

sex_man
12-04-2006, 14:58
да си загорял означава да имаш голямо желание за секс.. голяма нужда от секс.. вечее да не издържаш.. когато не си правил секс определено време.. примерно аз преди да водя полов живот не съм имала желание нито за секс , нито да се самозадоволявам.. нищо.. но като започнах да водя иии като извесно време не съм била с момче.. имам си нужда от секс.. :)


macka na teb koga ti be6e pyrviq pyt?

az puk i predi da byda se jena vinagi sym si bil zagorql :smt005

sladoled
12-04-2006, 15:02
Абе малко преиграват тия твои прятелки. Опитват се да те впечатлят, та чак да им завидиш.Все едно да им говориш "много съм гладна, умирам от глад, не мога повече".

panterata
12-04-2006, 15:13
да си загорял означава да имаш голямо желание за секс.. голяма нужда от секс.. вечее да не издържаш.. когато не си правил секс определено време.. примерно аз преди да водя полов живот не съм имала желание нито за секс , нито да се самозадоволявам.. нищо.. но като започнах да водя иии като извесно време не съм била с момче.. имам си нужда от секс.. :)


macka na teb koga ti be6e pyrviq pyt?

az puk i predi da byda se jena vinagi sym si bil zagorql :smt005 ами на 15 ми беше първия път. и преди това съм имала желание да се гушкам , да се целувам , да се натискам с някой.. не че не съм искала да правя секс но не съм изпитвала такова желание от задоволяване каквото изпитвам сега когато вече съм правила секс. и преди да съм правила секс не съм се задоволявала сама :)

gerinceto
12-04-2006, 19:05
:lol:
Да си възбуден, да ти се прави секс....
Особено пък ако не си правил отдавна :-D

krem4et0
12-04-2006, 19:18
да си загорял означава да имаш голямо желание за секс.. голяма нужда от секс.. вечее да не издържаш.. когато не си правил секс определено време.. примерно аз преди да водя полов живот не съм имала желание нито за секс , нито да се самозадоволявам.. нищо.. но като започнах да водя иии като извесно време не съм била с момче.. имам си нужда от секс.. :)
И аз преди да правя секс не съм загаряла,ама сега 1 седмица на сухо ми се струва вечност!

IdiOtKa
12-05-2006, 08:09
Аз съм девствена а повечето ми приятелки не са и като ми разправят колко били загорели и какъв див секс са правили ми става малко тъпо :oops: та въпроса ми е какво точно означава да си загорял :?: :?:
да ти имам проблемите маина ! бтв ...твоите приятелки са супер тъпи ... !

l@zur
12-05-2006, 11:09
определено когато някои е загорял състоянието му се характеризира сас следния пирзнак:
1345 1345 1345 ебе ми се та 2 не виждам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CVETELLINA
12-05-2006, 14:30
:lol:
Да си възбуден, да ти се прави секс....
Особено пък ако не си правил отдавна :-Dсъгласна съм! :wink: