PDA

View Full Version : mmm Mnogo losho :(



12-04-2006, 15:02
Zna4i napravih si kola-maska no posle se opitvah da mahna lepkavoto ot kojata si sys sapun и вода ..
Та ме овериха че утре целия ще съм в пъпки 8-[
Не съм някой женчо ама ми е кофти
Е какво мислите по въпроса ? на другия ден(дори след няколко дни да е) ще се получи ли такова нещо ?

SINDEL
12-04-2006, 15:03
При мене не са се полу4авали такива гадости. Може би да си зависи от кожата :-k

Drakthul
12-04-2006, 15:29
Zna4i napravih si kola-maska no posle se opitvah da mahna lepkavoto ot kojata si sys sapun и вода ..
Та ме овериха че утре целия ще съм в пъпки 8-[
Не съм някой женчо ама ми е кофти
Е какво мислите по въпроса ? на другия ден(дори след няколко дни да е) ще се получи ли такова нещо ?

Ми трае да изчакаш да видиш бе, ние тука да не сме гадатели ..

12-04-2006, 16:04
mmm много съжалявам, че съм пуснал 2 теми :( объркал съм се не се сърдете плс

olive_oil
12-04-2006, 16:15
просто пробвай да махнеш лепкавото с кърпа,намазана с олио

LSD^Lady
12-04-2006, 17:10
Spored men zavisi ot kojata

ninsy
12-04-2006, 17:22
много си зависи от кожата.Но лепкавото не се маха с вода и сапун а с нещо мазно(олио(може и бебешко))

Angel_Girl
12-04-2006, 18:57
На мен от самата кола масла ми излизаха малки пъпчици, но изчезват бързо не се притеснявай :wink:

12-04-2006, 19:35
Ne si jencho li ? mi togava kfa e taq kola maska ?! jenchovite se obezkosmqvat osven liceto i intimnite chasti . tova e prednaznachenieto na muja da bude grub silen a ne nqkvo obezkosmeno momchence koeto shte zaplachka ako tehnite ne mu dadat parichki za botushki pff kvo e tfa obshtestvo

fire_spark
12-04-2006, 19:44
и аз съм на мнение,че трява да намажеш кърпа или салфетка с олио и да търкаш :wink:
недей със сапун защото той тодпомага за появявяването на тези обриви.но след като вече ги имаш си потърси Zineryt вапретике той след няколко дни ще ти оправи проблема с пъпките.

12-05-2006, 11:37
Ne si jencho li ? mi togava kfa e taq kola maska ?! jenchovite se obezkosmqvat osven liceto i intimnite chasti . tova e prednaznachenieto na muja da bude grub silen a ne nqkvo obezkosmeno momchence koeto shte zaplachka ako tehnite ne mu dadat parichki za botushki pff kvo e tfa obshtestvo


като незнаеш за какво става дума недей да приказваш много много [-X

i'm so excited!
12-05-2006, 19:31
лепкавото се маха с мазно.
олио, бадемово масло, а в някои кола-маски си има и специални мазни кърпички, с които се маха.
за пъпки не знам, но определено ще ти лепка бая дълго време.