PDA

View Full Version : Ако щете ми вярвайте...не пия.



Г-н Й
12-04-2006, 16:10
Искам да ви кажа че за скромните си 18 години не съм пил никога в живота си алкохол, ама дори и не съм близвал... незнам какъв е на вкус дори. Пиша тва за да ви покажа че има и такива хора като мен и да ви кажа да пиете по-малко. Айде, весели празници :-D :-D

RedChil
12-04-2006, 16:15
Аз съм пил доволни количества...Но вече не пия спиртове.Само биричка от време на време.
Така чеее не е толкова странно.

BunnYY_f
12-04-2006, 16:48
Че кой е казал че човек трябва да се налива с алкохол! Аз съм на принципа пий докато ти е сладко! Аз лично не обичам да пия много, но когато съм в компания и има повод пия по малко, колкото да кажа Наздраве!

RoyTheReaper
12-04-2006, 17:06
ами това е похвално, защото не се тровиш. браво. на мен приоритета ми е не да не пия, а да не се напивам. и аз не обичам спирт и пия в много краен случай, но биричката не бих я заменил с нищо. заради биричката си струва да се живее :-D

бду, познавам един като теб.

hamilcar
12-04-2006, 18:02
И аз не пия ... :).

Не е лошо да се пие, но разбира се трябва да бъде с мярка.

[Industrial_Fr3aK]
12-04-2006, 18:17
браво..

exelero
12-05-2006, 01:21
Бе и аз не бях тей ама ся някак тъпо отиваш на дискотека караш на 1 бира......... скука друго е да вкараш 5-6 текили после бира бира и край омазан като куче обикаля като блъснат самолет и се лигави със момичетата :)
По принцип не пия обаче като ме удари да пия се напивам и почват цирковете стрийптизи луди танци........ общо взето сеира да ми гледаш.
Няма да забравя бала........ гол пред класната и пред още няколко учитела а уж бях един от примерните :mrgreen:

Просто няма за кога да се пазиме шибай докато има и простей колкото се може повече щото утре като се събудиш ще си вече човек със семейство и...... да искаш да простейш няма да стане :mrgreen: Мисля че ме разбрахте на каде бия

teenkopele
12-05-2006, 06:47
Искам да ви кажа че за скромните си 18 години не съм пил никога в живота си алкохол, ама дори и не съм близвал... незнам какъв е на вкус дори. Пиша тва за да ви покажа че има и такива хора като мен и да ви кажа да пиете по-малко. Айде, весели празници :-D :-D

На пиеш...бравос. Много малко хора в днешно време са, като теб.
Да казваш обаче, че не си близвал...малко ми е трудно да го повярвам.
Скоро ставаш на 18. Време е за първия ти алкохолен делириум! \:D/ =D> :mrgreen:
Аз си пия, нормално, и ми е кеф. :wink:

Nen0RmalniK
12-05-2006, 14:20
Искам да ви кажа че за скромните си 18 години не съм пил никога в живота си алкохол, ама дори и не съм близвал... незнам какъв е на вкус дори. Пиша тва за да ви покажа че има и такива хора като мен и да ви кажа да пиете по-малко. Айде, весели празници :-D :-D

axxaxaxaxaxa tctctctctcttctctctctc ti ne si i pu6il sigorno pa kamo li da si ebal.. ti zdrav che si umre6 pomni mi izrechenieto :D

koalka
12-05-2006, 18:46
Браво на тебе.Но според мен няма лошо за някой празник да се пийне малко за настроение,но естествено без да се прекалява.

fti4ka
12-05-2006, 19:32
браво на тебе а сега след като ни сподели може отново да продължиш да си четеш за Бамби..

IdiOtKa
12-06-2006, 08:39
незнам мен преди ме кефише да пия ...и като се замисля съм била доста глупава защото тва е супер тъпо маина ! ся пия доста рядко и то в по малки количества или само за наздраве ... не ми тря повече ..

YouR_PoisoN
12-06-2006, 08:44
Искам да ви кажа че за скромните си 18 години не съм пил никога в живота си алкохол, ама дори и не съм близвал... незнам какъв е на вкус дори. Пиша тва за да ви покажа че има и такива хора като мен и да ви кажа да пиете по-малко. Айде, весели празници :-D :-D

axxaxaxaxaxa tctctctctcttctctctctc ti ne si i pu6il sigorno pa kamo li da si e***.. ti zdrav che si umre6 pomni mi izrechenieto :D
Ахахахахаха, мда тва да умреш здрав е гадно :smt005


А аз пия само с повод! :-D

Bounty`Killer
12-06-2006, 14:26
хахахахахахах бахти тапаците брат . и ко кат не е пушил и не е пил ? и аз смятам така да направя.И кат се пуши и кат се пие ко става по яко ли ??:)ахахахахахах ](*,)

XePouH
12-06-2006, 14:40
хахахахахахах бахти тапаците брат . и ко кат не е пушил и не е пил ? и аз смятам така да направя.И кат се пуши и кат се пие ко става по яко ли ??:)ахахахахахах ](*,)
но не си прайл така на нечий рожден ден или на нова година или зад даскало :mrgreen:

sarang
12-08-2006, 14:41
Много хубаво, че не си се напивал, обаче защо не си близвал? Аз икога през живота си не съм не напивала, но обичам да пийвам малко вино от време на време, стига да е качествено. Алкохолът е полезен в разумни количества, дори някой път лекарите го препоръчват. Така че според мен човек трябва да цени хубавите неща, а не да изпада в крайности. А напиването е най-тъпото нещо, което човек може да направи.

kati_0513
12-08-2006, 14:46
Много хубаво, че не си се напивал, обаче защо не си близвал? Аз икога през живота си не съм не напивала, но обичам да пийвам малко вино от време на време, стига да е качествено. Алкохолът е полезен в разумни количества, дори някой път лекарите го препоръчват. Така че според мен човек трябва да цени хубавите неща, а не да изпада в крайности. А напиването е най-тъпото нещо, което човек може да направи.


Много съм съгласна с това...
Аз също не съм пила никога, просто не харесвам вкуса на алкохола. Опитвала съм всякакъв алкохол, дори Облак, но не обичам вкуса на алкохола, така че си карам на минерална вода...
:D

sarang
12-09-2006, 20:28
Много съм съгласна с това...
Аз също не съм пила никога, просто не харесвам вкуса на алкохола. Опитвала съм всякакъв алкохол, дори Облак, но не обичам вкуса на алкохола, така че си карам на минерална вода...
:D
А хубаво червено вино опитвала ли си?

gabi_gabi
12-10-2006, 14:53
Много съм съгласна с това...
Аз също не съм пила никога, просто не харесвам вкуса на алкохола. Опитвала съм всякакъв алкохол, дори Облак, но не обичам вкуса на алкохола, така че си карам на минерална вода...
:D
А хубаво червено вино опитвала ли си?

бялото е по-добро :)

sk8_dont_h8
12-11-2006, 19:28
Бъркал съм се 2-3 пъти - водка вместо вода, водка в безалкохолно и уиски вместо студен чай...яко плюене после. До преди година пиех бира, но сега нищо...дори и боза :lol: Ай си направим партия \:D/

RedChil
12-11-2006, 19:32
Бъркал съм се 2-3 пъти - водка вместо вода, водка в безалкохолно и уиски вместо студен чай...яко плюене после. До преди година пиех бира, но сега нищо...дори и боза :lol: Ай си направим партия \:D/
Абе и аз го мъчих еджърството,но нещо не ми се отдаде... :|
Иначе,само биричка.Със спиртаци не се тровя.
П.С.Minor Threat - "Straight Edge" е чук! :wink:

sarang
12-11-2006, 20:26
бялото е по-добро :)
Аз съм за червеното. :)