PDA

View Full Version : emi izrazete svoeto mnenie po vaprosaa :)



12-04-2006, 15:11
kakvi momi4eta predpo4itate rozovi sladki i malko ligavi ili metalki(4erni mra4ni oteg4eni ot jivota) v sluchaq normalni nqma samo mejdu tezi dva vida trqbva da kajete koi po haresvate i zashtoo?

12-04-2006, 19:08
purviteeeeeeeee :)
Vtoriq vid ne moga da gi di6am

[m!s$_k@pr!$]
12-04-2006, 19:13
Еми аз съм от първите-все едно мен описваш, само дето съм доста лигава :) и така, че много ясно че предпочитам тея "розовките" :-D

Swinkenhoffer
12-04-2006, 19:26
баси тъпотията!
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/twitchsmile.gif

то верно, че 70% от метъл обществото е съставено от някви пълни грозотии, ама бих предпочела някоя черна, мрачна, отегчена от живота, отколкото разни лигави п*тки.

12-04-2006, 19:33
razbira se che vtoria tip, parviq sa ujasno materializirani putchici koito si tarsqt nqkvo batence s pari i s kola ... ligla za kakvvo ti e , plius tova koi vi e kazal che metalkite sa mrachni ? gluposti ne sa mracni prosto a po-zdravo stapii na zemqta i ne se ligavqt

AliceSw
12-04-2006, 19:38
razbira se che vtoria tip, parviq sa ujasno materializirani putchici koito si tarsqt nqkvo batence s pari i s kola ... ligla za kakvvo ti e , plius tova koi vi e kazal che metalkite sa mrachni ? gluposti ne sa mracni prosto a po-zdravo stapii na zemqta i ne se ligavqt
Respect!!!
темата предполагам е за мъжете, ама все пак да си кажа, тва, 4е не изглеждат като 4алга-звезди и 4е слу4айно можеш да имаш теми за разговор с тях не прави метълките мрачни :wink:

summer_summer
12-05-2006, 14:15
Vsi4ko samo da ne e ligava :!: :!: :!:

linkin_park_fenka
12-05-2006, 14:28
Въпроса е зададен 100% от страна на чалгар/ка шот и аз мога да напиша:
Розовите курви чалгарки с прекалено мн грим по тях които слагат токчета в 5 клас или момичетата метълки които се обличат в черно :|

[m!s$_k@pr!$]
12-05-2006, 18:23
Въпроса е зададен 100% от страна на чалгар/ка шот и аз мога да напиша:
Розовите курви чалгарки с прекалено мн грим по тях които слагат токчета в 5 клас или момичетата метълки които се обличат в черно :|
Аз може да съм курва, лигла и кво ли още не, НО НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА:!: :!: :!:Тва че се гримирвам(и то не както вие го описвате-1 тон грим)-черен молив, гланц/червило, спирала и понякога сенки не означава че се водя по акъла на чалгаджийките!!!
Просто не съм металка, защото не искам като вървя по улиците хорта да ми се подиграват :smt005

IdiOtKa
12-06-2006, 07:25
хм ....
аз съм момиче но смятам да изразя мнението си ...лично аз предпочитам да седна да си лафя с някое момиче което е стъпило здраво на земята и знае за кво става вапрос и ще има за кво да си лафим ... а иначе кво да си лафя с няква чалгарка ..освен да си говорим за силикон и за тва как може да слага повече грим ! мно забавно и да и слушам лиготиие ..аиде мерси .. ! не ми тряят такива любезности ... ! а момчета чалгари ..маиикоо тва е ужасно! с тея гнусни причесчици напрауууу ужасно !

Пепи Пекторалиса
12-06-2006, 13:07
Въпроса е зададен 100% от страна на чалгар/ка шот и аз мога да напиша:
Розовите курви чалгарки с прекалено мн грим по тях които слагат токчета в 5 клас или момичетата метълки които се обличат в черно :|
Аз може да съм курва, лигла и кво ли още не, НО НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА:!: :!: :!:Тва че се гримирвам(и то не както вие го описвате-1 тон грим)-черен молив, гланц/червило, спирала и понякога сенки не означава че се водя по акъла на чалгаджийките!!!
Просто не съм металка, защото не искам като вървя по улиците хорта да ми се подиграват :smt005
Едно е сигурно, не си много грамотна. #-o

nikinkaaa
12-06-2006, 13:12
:arrow: "Барбитата" са некфи лигави
:arrow: Металите те са много надути мислят се за "кой съм аз"
Така , че и двата типа не са ми любими , но предпочитам металите

12-06-2006, 13:12
az predpo4itam parviq tip

nasty_f
12-06-2006, 14:10
Az ne predo4itam nito ednite,nito drugite.
Bih kazala,che sum ot sredniq tip(ili ne znam tam koi),koito ne si vkliu4ila.No ot dvete bih izbrala vtoriq tip.Az ne sum metalka opredeleno,ne hodq s tumen grim,a svetul...No ne sum ligava i slu6am 4alga,da,samo az li si priznavam...No samo kato sum v diskotekata :-D ,no ne mislq,che v tova ima neshto losho [-X .A za grim kato tqhniq,tova veche e drug vupros.Kato go vidq i napravo...blaaaa!

TikiraYang
12-06-2006, 15:42
nito edin ot dwata

playful_baby
12-06-2006, 18:04
и двата типа ме нервят! :smt019

[m!s$_k@pr!$]
12-06-2006, 19:46
Въпроса е зададен 100% от страна на чалгар/ка шот и аз мога да напиша:
Розовите курви чалгарки с прекалено мн грим по тях които слагат токчета в 5 клас или момичетата метълки които се обличат в черно :|
Аз може да съм курва, лигла и кво ли още не, НО НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА:!: :!: :!:Тва че се гримирвам(и то не както вие го описвате-1 тон грим)-черен молив, гланц/червило, спирала и понякога сенки не означава че се водя по акъла на чалгаджийките!!!
Просто не съм металка, защото не искам като вървя по улиците хорта да ми се подиграват :smt005
Едно е сигурно, не си много грамотна. #-o
Сега пък какво пак съм направила?!?

i'm so excited!
12-06-2006, 20:16
Въпроса е зададен 100% от страна на чалгар/ка шот и аз мога да напиша:
Розовите курви чалгарки с прекалено мн грим по тях които слагат токчета в 5 клас или момичетата метълки които се обличат в черно :|
Аз може да съм курва, лигла и кво ли още не, НО НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА:!: :!: :!:Тва че се гримирвам(и то не както вие го описвате-1 тон грим)-черен молив, гланц/червило, спирала и понякога сенки не означава че се водя по акъла на чалгаджийките!!!
Просто не съм металка, защото не искам като вървя по улиците хорта да ми се подиграват :smt005
е, да, но пък манталитета ти е като на чалгарка. а и правописа също :D

ZviZdi4kaa
12-07-2006, 05:12
ae vii ludi li ste Za kfo kato e nqkfa sladurana trqq da e 4algarka ili neprermennno da e naduta i ligava..apyk i ne ligava a prosto Zabavna..a na metalkite koe im e privlekatelno 4e sa "oteg4eni" ot jivota li??..pomislete malko emi na vseki mu se slu4vat lo6i ne6ta ama ne se pravi na 4u4ulo..

lunnoto_momi4e
12-07-2006, 12:15
Въпроса е зададен 100% от страна на чалгар/ка шот и аз мога да напиша:
Розовите курви чалгарки с прекалено мн грим по тях които слагат токчета в 5 клас или момичетата метълки които се обличат в черно :|
Аз може да съм курва, лигла и кво ли още не, НО НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА:!: :!: :!:Тва че се гримирвам(и то не както вие го описвате-1 тон грим)-черен молив, гланц/червило, спирала и понякога сенки не означава че се водя по акъла на чалгаджийките!!!
Просто не съм металка, защото не искам като вървя по улиците хорта да ми се подиграват :smt005 Кой ти каза че хората се подиграват на метълите?Аз също слушам и метъл,и чалга(но от рода на Азис!!!),и още кво ли не.....

panterata
12-07-2006, 23:09
амии попринцип нормалните.. но ако трябва да избирам 1те :)