PDA

View Full Version : Не мога повече така :( Дайте съвет



Prosto_Dobro_Mom4e
12-04-2006, 16:23
Здравейте значи имам проблем.В момента съм 8 клас и 15 септември отидох в ново даскало :mrgreen: .Нови хора всичко ново.Един ден се разхождах из коридорите и видях едно неземно красиво момиче :D .Аз си падам сваляч смисъл нямам проблем с говоренето, не се притеснявам и знам как да подходя към момиче.И отивам аз при нея и я заговарям нали взимам и тел skype :mrgreen: всичко OK.Това стана на 18 септември.И след тоя ден нататъка с това момиче се сближих адски много :D Смисъл знае всичко за мен аз за нея.Тя е на 17 аз съм на 14 :P .Вие са ще си помислите я го гледайте тоя къде се е запитал да сваля 17 годишна мацка...Е не е така [-X Казвал съм и че я обичам казвал съм и много хубави неща (смисъл комплименти) и т.н. И тя вика " и аз те обичкам много" ама като приятел.Един ден на бъзик и викам "какво ще направиш ако те целуна както си трябва ? Ще ми удариш ли шамар или ще се оставиш да те целуна" И тя ми отговори така : "Аз никога няма да те ударя обаче ме е страх че ако ме целунеш ще стане нещо по-голямо от приятелство..." Единствения проблем е че тя си има приятел от 6 месеца и само това я спира...Ако нямаше приятел са щях да съм с нея :( :( :( Лош късмет.Аз обаче полудавям само като си говоря с нея мисля как да я целуна.Един ден сиг 100 пъти сме се целували не по устата по бузката ама повечето целувих се доближаваха...А как само го прави ..Не е истина просто :D .Бавно и нежно и задържа много хубаво целува (нищо че по блузката) .Един ден дории тръгвах ме от един комп. клуб и тя ме хвана през кръста и ме целуна 2 сек някъде целувка...Та според вас какво да правя???Тя много държи на мен :D .Да се боря ли за нея? или да я оставя и да бъде щастлива с другия #-o

Crafter
12-04-2006, 16:27
'начи, пич, в смисъл тако'а...

Няма лекарство за "Хем ме сърби, хем ме боли". Или действай или стой настрана.

iiirish
12-04-2006, 16:28
аз не виждам как тя може да е щастлива с другия при положение, че явно изпитва нещо към теб. тази връзка от 6 месеца не би трябвало да спира нито теб, нито нея. все пак тя не е женена за този човек и никъде не е писано, че ще трябва да бъде с него до края на живота си. не се отказвай от нея, накарай я да осъзнае че с теб може да бъде наистина щастлива и чрез това сама да убеде себе си, че иска да прекъсне отношенията си с другия.
щом бая голяматар разлика във възраста не ви пречи, тоест след като сте преодоляли тази пречка, не виждам как може нещо толкова маловажно да ви разделя :-k

{SwEeT_anGeL_F}
12-04-2006, 17:13
abe opredelno ima ne6to kym teb 6tom ti e kazala 4e ako q celune6 6te stane pove4e ot priqteli..taka e.. a puk i teq celuv4ici..sry ama az nqq trygna da celuvam ei tyi ako si imam aver.. (e..praila sym go de..ama ne i postoqnno i to s takava cel,kakvato qvno tq ima)haresva te ama avera i q spira..samo ne znam 6to? anito.sl e prava..nqq se jeni za nego q?napravi taka 4e kato e s teb da q nakara6 sama da osyznae 4e iska teb ne nego..provokirai q za ne6to..ti si re6i kakvo 6te q jegne i deistvai :D

dream_dragon
12-04-2006, 17:36
Остави вятъра да си вее и може би едни ден... Ако пък не, задръш я като най-добра приятелка. Стой си кротък.

koalka
12-04-2006, 17:37
Абе,тя си има приятел от 6 месеца,ама и към теб не е безразлична.Щом ти е казала,че се опасява да не стане нещо повече от приятелство,си личи,че не е сигурна в чувствата си и се бои да не стане нещо.Най-добре говори с нея открито и й кажи,че ще се бориш за нея.Тия 100 пъти,където сте се целунали говори,че хич не ти е безразлична.Колкото и добра приятелка да ти е,все пак...Приятелството преминава в нещо повече.

gerinceto
12-04-2006, 17:44
ako tq naistina te haresva e po dobre da skasa s gadjeto si i da bade s teb,a ne samo da izneverqva na drugiq.pogovori s neq.kaji i 4e taka ne e redno i 4e triqbva da izbere s koi da bade.ako izbere teb,kefi se.no pak ako izbere da ostane s gadjeto si,po dobre da si ostane6 samo priqtel s neq i da se opita6 da q zabravi6.

nasty_f
12-04-2006, 18:09
Stani i liubovnik :mrgreen:

Emilie
12-04-2006, 18:36
Stani i liubovnik :mrgreen:
Това си е гадно!В смисъл ок ще станат любовници и после к'во?ще се крият да не ги видат приятелите на приятеля й, да не ги видат приятелките й, които най-вероятно ще кажат на френда ик'во????Ще стане още по-зле!
Според мен трябва да се бориш, ако наистина момичето държи на теб....

hoseto_
12-04-2006, 20:09
човече по-добре се бори. Заради това че и аз като теб не знаех какво да правя преди, вече 5 години съжалявам. Ако имаше някой тогава да ми каже "не я оставяи на другия а се бори" сега нещата щяха да седят по друг начин. БОРИ СЕЕЕЕЕЕ!!!

12-04-2006, 20:16
човече по-добре се бори. Заради това че и аз като теб не знаех какво да правя преди, вече 5 години съжалявам. Ако имаше някой тогава да ми каже "не я оставяи на другия а се бори" сега нещата щяха да седят по друг начин. БОРИ СЕЕЕЕЕЕ!!!
точно така!и аз ако имах смелостта да и проговоря кой знае!сигурно нямаше сега да седя пред компа ама кво да се прави :lol:

eleto_ludo_dete
12-04-2006, 21:13
MOje bi ,za6toto si po-malak i tq vijda mnogo qsno ,4e ima6 silni 4uvstva e re6ila da si poigrae malko po opasnooo....s teb!Spored men trqbva da q spre6 (kolkoto i da ti e trudno)da te celuva dori i po buzkata ,da se darji tolkova intimno...Tva e vse edno da si na studa otvan i da vijda6 ,4e ima edna otkrehnata vrati4ka,no vse pak da ne moje6 da vleze6 vatre..a si tolkova blizo.Tva si e golqmo izpitanie -ne znam kak izdarja6 mom4e:)?
Kogato sledva6tiq pat ste sami i tq poiska da te celune ili pregarne ti q spri i zaqvi nai-otgovorno :Re6avai sega !Nqma da priema da sam ti zabavlenie ot vtora klasa.Spri i kran4eto we 4ovek(toest prestani da i se dava6 tolkova lesno)Tq trqbva da re6i dali da si nein priqtel ili da si e gadje.Ako izbere parvoto 6te trqbva da svikva ,4e ne moje da te celuva kogato i kadeto i da e:)Tova moje da ne i haresa mnogo:)))Uspeh!

Amayo
12-04-2006, 21:58
Отидете у вас и така как разправяш целува целува токувиш ти разцелувала пишката....

doky
12-05-2006, 04:39
Абе прави това,което не искаш на теб да ти сторят,щото според мен на теб няма да ти е приятно някой да ти отмъкне приятелката,нали?Щом е заета с някой,не се натискай допълнително и ти,вече е решила с кой да бъде,щом е 6 месеца с него,значи изпитва все пак нещо,ти кой си та да разваляш връзката им!

12-05-2006, 10:56
Абе ти си такъв сваляч, че жените вместо да се влюбят в тебе, те приемат за приятелка :-k
Земи се стегни малко, с една жена не трябва да си говориш, трябва да действаш :wink:

MoHuTo
12-05-2006, 11:21
Ако толкова я харесваш и смяташ, че може да се получи нещо между вас, бори се за нея!