PDA

View Full Version : I az iskam da popitam momi4etata



shalis
12-04-2006, 16:53
Iksma i az da popitam ne6to, nz moje i da se povtarqm, no vse pak.Stava duma za bqloto te4enie, koeto ima mnogo nepriqtna mirizma...Byrzo li vi minava, i ako ne...s ne6to lekuvate li se? Za6toto sym 4uvala 4e ako ne se vzemat predpazni merki moje da stane i na vaginalna infekciq...a te sa mnogo i ima i dosta opasni.I ako vzemate ne6to za nego, ili pravite ne6to...kakvoe to?

12-04-2006, 19:05
zdrasti i az imam sa6tiq problem ](*,) !!!neznam to4no kak se lekuva,no az si vzex damski du6 i smradlika da si pravq promivki,no o6te ne sam gi po4nala,za6toto sam v cikal!az mislq da proabvam s tova,a puk ako ne stane da se xodi ve4e na doktor,za6toto ako ne se pravi ot tova ,zna4i e po-seriozno i kakto kaza ti da stane infekciq!!!ako iska6 i ti probavi,pone nqma da ti navredi,za6toto tova e priroden produkt!cenata na smradlikata e okolo 1 lv i damskiq du6 okolo 2!!!USPEX!!!! :-k

shalis
12-05-2006, 06:04
Mmm mersi za infto, 6te go imam na predvid:) Moje da probvam:)

12-05-2006, 06:37
zdrasti i az imam sa6tiq problem ](*,) !!!neznam to4no kak se lekuva,no az si vzex damski du6 i smradlika da si pravq promivki,no o6te ne sam gi po4nala,za6toto sam v cikal!az mislq da proabvam s tova,a puk ako ne stane da se xodi ve4e na doktor,za6toto ako ne se pravi ot tova ,zna4i e po-seriozno i kakto kaza ti da stane infekciq!!!ako iska6 i ti probavi,pone nqma da ti navredi,za6toto tova e priroden produkt!cenata na smradlikata e okolo 1 lv i damskiq du6 okolo 2!!!USPEX!!!! :-k
kakwo predstawlqwa tozi damski du6?

krem4et0
12-05-2006, 08:31
Аз не се лекувах на време от бяло течение и сега имам вагинална инфекция и съм на лекарства. По-добре се обърнете към лекар. А дамският душ е балон,който ма нещо като тръба с отвори. Пълни се със вода или отвара от лайка или смрадлика,пъха се във влагалището и бавно чрез натискане се пръска течността,докато не усетиш,че се притиска пикочния мехур. после ставаш и то се отича. Не се препоръчва обаче,защото разрушава естествената среда във влагалището. Лекувайте се момичета,че лекарствата ми струват 60 лева,а прегледът само 1.60лв за направление и още толкова при лекаря!