PDA

View Full Version : Mnenie i savet,molq vi!



Sladkata_Nansi
12-04-2006, 17:07
Parvo ne znaeh kade da sloja temata i za tva tuk q nabutah 6tot e svarzano i s tva!Zna4i neka zapo4na s tva,4e po princip sam re6itelna i rqdko se kolebaq za ne6to.
A istoriqta e slednata-predi okolo 8-9 meseca po4ina edin moi bratov4ed,edva 17 godi6en i to v avtomobilna katastrofa :cry: Ne moga da opi6a kakvo sam prejivqla i kakvo o6te prejivqvam,za6toto ne moga da spra da mislq za tova!Problema e oba4e,4e v poslednata 1 sedmica edno mom4e mn me zaribqva i mn e svesten...do tuk dobre,no tova mom4e e 6ofiora na kolata,s koqto katastrofiraha i v koqto kola be6e i bratov4ed mi!I kogato si pomislq za tova mom4e ili kogato si pi6em s nego ili go vidq i vinagi se se6tam za tozi ne6tasten den i vinagi si mislq za bratov4ed4eto mi.Opitvam se da ne se vlubvam v tova mom4e,za6toto 6te e mn bolezneno za men vseki pat kogato go vidq da se se6tam za tozi ujasen den,no...nz kakvo 6te stane!Ina4e toi e svesten i znam,4e mn me haresva.Pak i ne6to mai i na men po4va da mi haresva.Sa6to taka i nz kak 6te reagirat maika mi i ba6ta mi i roditelite na bratov4ed mi,ako razberat,4e hodq s tova mom4e!Moje bi ni6to nqma da kajat,no az 6te se po4uvstvam zle!
Molq vi,da mi kajete mnenieto si i kak Vie bihte postapili na moe mqsto?Koe spored vas e nai-dobroto re6enie?Mersi predvaritelno!

koalka
12-04-2006, 17:41
Трябва да решиш дали ще можеш да го превъзмогнеш.А и имай в предвид,че все пак това е станало на скоро,а след време няма да е чак толкова болезнено.Можеш просто да се откажеш от него,да не се виждаш,да го забравиш,но това ли е наистина,което искаш?

gerinceto
12-04-2006, 17:48
Трябва да решиш дали ще можеш да го превъзмогнеш.А и имай в предвид,че все пак това е станало на скоро,а след време няма да е чак толкова болезнено.Можеш просто да се откажеш от него,да не се виждаш,да го забравиш,но това ли е наистина,което искаш?
az sa6to sam na tova mnenie,no iskam da dopalna sa6to 4e ne triqbva da misli6 4ak tolkova za tova kak 6te reagirat roditelite ti,kato razberat s koi hodi6.vse pak dokolkoto razbiram katastrofata ne e bila umislena,a e bilo ne6tasten slu4ai.ni6ty ne ti pre4i da opita6 da bade6 s tova mom4e,a ako ne se polu4i,nikoga nqma da e kasno da prekrati6 vsi4ko mejdu vas.kasmet

Sladkata_Nansi
12-04-2006, 18:37
Iskam i da dobavq o6te ne6to-predi da zapo4ne tova,koeto se slu4va sega mejdu men i tova mom4e bqh zapo4nala leko po-leko da prevazmogvam zagubata na bratov4ed mi i da se opitvam da mislq po-malko za tova,no sega...vsqka ve4er mislq za tova :cry: Mislite li,4e trqbva da kaja na vaprosnoto mom4e kakvo me pritesnqva i trevoji?

madlencheto:)
12-04-2006, 18:50
Охх, наистина мн гадна ситуация;(..
според мен недей да казваш на момчето за това,което те притеснява,защото ще ти стане още по-гадно и на теб и на него.. по-добре се опитай да го превъзмогнеш това с братовчед ти.. наистина е ужасно, но все пак живота продължава!Не трябва да се измъчваш по този начин а и съм сигурна,че и той не би искал да те гледа така.Аз ако съм на твое място бих послушала сърцето си... направи и ти така...

hoseto_
12-04-2006, 19:16
както казват в една ситуазция винаги има 2 страни. Заради такива шофиори като тоз дневно умират по 3-ма човека. Ако е виновен за смърта на братовчед ти ти предлагам да му минеш през главата с валяк, ако не то опитай се да го превъзмогнеш.

exelero
12-04-2006, 22:10
Със времето ще ти мине. А със това момче по добре за сега почивайте и не се зарибявайте толкова 1-во трябва да превъзмогнете загубата на момчето.........

Amayo
12-04-2006, 22:14
Ше го мислиш мислиш ден два, седмица месец и накрая ше го измислиш. Починал е, верно гадно е, ама тва е живота.

BeBcHeTo
12-05-2006, 06:31
Трябва да решиш дали ще можеш да го превъзмогнеш.А и имай в предвид,че все пак това е станало на скоро,а след време няма да е чак толкова болезнено.Можеш просто да се откажеш от него,да не се виждаш,да го забравиш,но това ли е наистина,което искаш?
az sa6to sam na tova mnenie,no iskam da dopalna sa6to 4e ne triqbva da misli6 4ak tolkova za tova kak 6te reagirat roditelite ti,kato razberat s koi hodi6.vse pak dokolkoto razbiram katastrofata ne e bila umislena,a e bilo ne6tasten slu4ai.ni6ty ne ti pre4i da opita6 da bade6 s tova mom4e,a ako ne se polu4i,nikoga nqma da e kasno da prekrati6 vsi4ko mejdu vas.kasmet
и аз сам на ваште мнения