PDA

View Full Version : cvetna bremennost ili ne



учудена
12-04-2006, 17:23
здр.дойде ми след 12 денно закъснение,имах типичните предменструални признаци(болеше ме корем,гърдите и т.н.)първите два дена ми течеше нормално(дори малко повече сръвнение с дръг път) след това започна значително да намлява,течеше ми по много малко едвам едвам,и така 5 дена докато не ми спря напълно.не съм забелязала промени в цвета и нещо по особенно.но досега не ми се е слъчвало подобно нещо и се съмнявам за цветна бренност,и доста се притеснявам.
а закъснението смятам че ми е в,,нормата,,защото по принцип ми е нередовен,а и тогавя бях притеснена за испити и отделно притеснена за закъснението.
та въпросат ми е при тези симтоми мога ли да имам цветна бренност??

Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Komshiikata
12-04-2006, 18:28
Ми кажи кога сте правили секс,пазихте ли се...така как да ти отговоря

gerinceto
12-04-2006, 18:50
otidi na lekar

ninsy
12-04-2006, 20:03
ох тези цветни бременности са толкова редки.. няма от какво да се притесняваш нали ти е дошъл текло ти е 5 дни какво повече искаш.Ако се притесняваш,направи си тест той ще отчете цветна бременност ако има такава

Sexapilna_kukla
12-04-2006, 20:06
Redki,redki,no vse pak nikoi ne e zastrahovan....taka che nai-dobre naistina si kupi edno testche,za da si sigurna,tui kato nikoi tuk ne moje da ti dade po-kompetenten otgovor,vse pak nie ne sme lekari,a prosto davame suveti :wink:

LSD^Lady
12-05-2006, 06:46
Idi na lekar ili si kupi test :)

SINDEL
12-05-2006, 09:24
Нищо ти няма. Слу4ва се като ти те4е по-силно първите дни и после да е много слабо или да свърши по-рано. Спокс :wink:

12-05-2006, 12:11
Vij na men cikylyt mi beshe uj redoven,traeshe po 10 dena,no edin mesec,sled 7-dnevno zakysnenie mi traq samo 5-6 dena,i ottogava e vse po tolkova.I to4no kakto ti go opisvash-pyrvite dni v normalno obilno koli4estvo,posle edva-edva.Daje i testove si pravih.Qvno prosto oshte se e reguliral cikylyt mi,a ne sym nikak malka-na 20 sym.Taka 4e ne se trevoji,pri teb ne e neshto losho.Napravi si test,za da si spokoina:)Uspeh:)