PDA

View Full Version : VAMPIREFREAKS



[Industrial_Fr3aK]
12-04-2006, 17:28
айде постнете линк на сайта ви (ако имате такъв) във vampirefreaks.com

quench
12-04-2006, 17:32
Ужас! Аз там имах навремето акаунт,но го изтрих и започнах да си живея живота. В смисъл,не съм толкова дарк,че да общувам с тея хора - така ми казаха там.

[Industrial_Fr3aK]
12-04-2006, 18:30
Ужас! Аз там имах навремето акаунт,но го изтрих и започнах да си живея живота. В смисъл,не съм толкова дарк,че да общувам с тея хора - така ми казаха там.

да живееш норм. живот?? че докато си имал регистрация си водел ненормален живот? :smt017

RedChil
12-04-2006, 19:17
За да си тру потребтител във VampireFreaks трябва да си със 100 тона черен грим,100 пиърсинга,задължително черни парцали и т.н. Демек да си дарк и ийвъл!!!

quench
12-05-2006, 07:07
Имаше един там,дето ми пишеше,че е педерас,че много ми се кефи,че съм имал страхотно мрачна същност,ей такива,а аз му викам "Добре бе,аз съм би. Тия месеци може да отида до Вашингтон,а пък до Върмонт ще дойда някой ден с експреса. Искаш ли да се видим,за да направим нещо?". Оня се посра: "Не,не,такова,наще..."
Ебаси отворените типове.
Или некви дето викат,че в Чехия са си направили Уикка конклав. И като пишат какво правят,а като знам какво означава истинската Уикка религия,став ми не смешно,а отвратително.
Или некви се правят на сатанисти. Я елате в София,да ви запозная с Миглена от Дианабад - ще сънуват кошмари до края на живота си. Аз,дето съм свикнал да обядвам по време на дисекция,се плаша като почне да ми говори,а веднъж,като отидохме у тях (с обещания от нейна страна за приятно прекарване :wink: ),щях да се посера от страх. Като е такава зловеща,защо няма профил у Вампирфеийкс? Нал там са истинските тру?

Батка,ако искаш да изявяваш своята мрачна същност,не членувай в такива смотани къмюнитита. Маски можеш да носиш и в обществото - а там бъди сигурен,че всички са на маскарад. Фалшът вони още докато лоудваш страницата. Аз съм бил там повече от година и мога да кажа,че имах неудоволствието да се запозная с характерите на много "фрийкове" - малки момиченца и момченца,които си мислят,че като се парвиш на депресиран и опресиран,си мноу як.

Всъщност знаем,че когато човек се чувства по-така,то често е по-артиситчен. Сигурно ако не музицираш,то или рисуваш,или пишеш нещо. Изрази "тъмната страна на слънцето" в теб чрез творчество. Ако не твориш - започни да го правиш.

Извинявайте,ако има нещо.

fake
12-05-2006, 08:39
абсолютно съгласна съм с quench...и аз до преди..половин година да речем, имах профил там, ама наистина е адски глупаво , половината са някфи wannabe goths, другите са супер изпаднали емота...абе пича преди мен си го каза всичкото.

[Industrial_Fr3aK]
12-05-2006, 11:44
е са.. не съм казал че е най-якото място.. и не съм казал че не е пълно със позиорчета :shock: ама ако има някой, който има акаунт във vampirefreaks защо да не го постне? :-k
ами к'во ще кажете за myspace.com ?

quench
12-05-2006, 11:44
И да добавя - имаше едни момченца и момиченца,които ми се сториха точни,но не това беше призванието им. Чувствах,че искат да се приобщят към някаква суб-култура,заради личният им комфорт - защото субкултурните форуми по-лесно възприемат нови членове,не са толкова demanding и пр.

Juicy_Lucy
12-05-2006, 12:07
абсолютно съгласна съм с quench...и аз до преди..половин година да речем, имах профил там, ама наистина е адски глупаво , половината са някфи wannabe goths, другите са супер изпаднали емота...абе пича преди мен си го каза всичкото.

syglasna sym..i az si del-nah profila g/d po tva vreme kato fake..v na4aloto ideqta me kefe6e dosta,no v momenta mislq,4e pove4eto ot horata tam sa prekaleno 'obsessed with it'..ne mi e mqstoto tam..

quench
12-05-2006, 12:45
[Industrial_Fr3aK],аз не те критикувам,но не може ли нещо от написаното да те накара да пренасочиш възможностите и енергията си в друга насока?
Онея дето членуват там,са прокълнати с цивилизационното проклятие на развитото общество - живота е много сложен,неразбираем и човек вече не е гопсодар на съдбата си - дали по политически или икономически (или културно-конюнктурни) причини. Младите го виждат и несъзнателно проявяват съпротива на ставащото - а знаем,че събкълчърът винаги е бил гнездо за мътене на разни социални промени и прочее,както и убежище на несъгласните ... И те си правят профили у Вампирфеийкс. Примерно.
В България все още не сте изправени пред такива трудности - отпуснете се,не робувайте на разни разделения,групи и граници - например "чалгари","метъли","рапъри" и де да знам още кво ви хрумва. Тук можеш да завършиш училище без много зор,да започнеш да учиш във ВУЗ,да работиш,да създадеш семейство и да имаш нормален живот. На Запад,ако искаш пари,забравяш за семейството - мабицията е изяжда. Ако иксаш семейство - можеш да забравиш за диркетоското място. Ако искаш знания - зарязваш светския живот. Тоест там трябва да се лишиш,да не получиш това,което иксаш - и си обречен още от раждането си да живееш така. Кака да не се депресираш?
А тук,в милата родина,нямате още прични да се отдавате на тежката депресия. Отпуснете се,живейте си живота.

[Industrial_Fr3aK]
12-05-2006, 16:21
хаха да бе ясно е това.. ама да не си мислиш че съм се вманиячил в този сайт? не.. използвам го да се запознавам с хора от чужбина и исках да видя колко хора от форума тука имат такова

и до колкото за разделението на "метъли", "чалгари", "рапъри" и пр. мисля че вече "робуваме" на тия разделения.. това всепак не ми пречи да общувам с хора, които слушат различна музика

bulgarche
12-12-2006, 18:28
Не че има нещо общо с темата, ама в неделя ме вкараха там (е аз се вкарах, но по чуждо нареждане) даже влязох в сайта по-късно доброволно :lol: :-D :D

pffffffffffffffffffffffff
01-04-2007, 08:19
super si e qk saita! :smt014

skate-more
01-04-2007, 08:25
абе занимавайте са с нещо полезно бе... готи ше стават :smt005

Ludoto_Lape
01-04-2007, 08:34
staaaa :mrgreen:

Rocky_girl
01-04-2007, 08:43
Не съм чак толкова крейзи....да се обличам в кожии и да си слагам татуса и някви такива щуротии

Макар че секи си има своя извратен вкуус моя е по различен :wink:

koalka
01-04-2007, 08:53
И сайта за какво е и какво представлява?

bulgarche
01-04-2007, 09:44
И сайта за какво е и какво представлява?
Е влез и ще видиш (не че има много за гледане де)

RedChil
01-04-2007, 12:25
И сайта за какво е и какво представлява?
Е влез и ще видиш (не че има много за гледане де)
Ааа,голям сеир е. :-D

scion_of_Storm
01-04-2007, 13:25
Не съм влизал, виждал съм само няколко профила, не съм се регвал. Нео-метълчетата могат да минат и без мен спооред скромното ми про мнение 8)

priti_kiti
01-04-2007, 15:00
И сайта за какво е и какво представлява?
Е влез и ще видиш (не че има много за гледане де)
Ааа,голям сеир е. :-D
хъхъ,едно 99% са пози мисля :) иначе верно е сеир - половината са некви депресирани имота,другата половина - мацки нацапани с черен грим :lol: