PDA

View Full Version : Абе..ко прайите когато кецовете ви се преебат там...отзад



Jamalska
12-04-2006, 19:34
Така де...тфа поне при мен се скапва най-бързо..отзад на петата се протърква и убива...Адио-то ми са още здрави навсякъде само че вече нямам..дунапрен ли е ко беше това на петите...обущар нз длаи ще може да ги оправи...а ми се носят...Някой да е измислил чалъм?

Swinkenhoffer
12-04-2006, 19:59
според мен обущар може да ги поправи... смисъл, би трябвало да сложи някво парче плат или нещо подобно. на едни гуменки ми беше станало такова нещо и човека ми заши розова кожа вътре :lol:

RedChil
12-04-2006, 20:00
Трудно,но разбрах за какво говориш.Ами гадно е това,а и не мисля,че обущаря ще помогне,освен ако не се запълни с някакъв плат там...Аз миналите кецове си ги носих така поне 3 месеца.А единствения начин да не се протъркват изобщо е да стягаш кецовете максимално.
Ааа с кво Адио си ?

AliceSw
12-04-2006, 20:05
оффффф, и мойте стават така вси4ките за 2-3 месеца, или ги носиш тъй или ги носиш на обущар, едни са ми праени с няква кожа, беше също толкова гадно и ръбаво, само дет не им се виждаше дунапрена :evil:

skate_warrior
12-04-2006, 20:07
и на мен ми е ставало така... слагам някакъв плат с памук.. :)

DetE-Idi0t
12-04-2006, 20:12
Аз на моя озирис съм стигнал до пластмасата вече. Абсурд да се оправи това. И да може ще е гадно, грозно и пак ще убива. Аз си маа крачоли така вече 2-3 месеца и не ми пука. Не обръщам внимание вече. Сега зимата особено като си нося високи чорапи пък съвсем. Вземайте един номер по големи, че и номер и половина, за да не се опира съвсем в ахилеса, като се протрие и няма да дразни толкова, а иначе може всички да си резнем ахилеса и няма се протрива кеца.

machoka
12-04-2006, 20:30
Аз не разбрах какъв точно е проблема, ама защо не пробваш да сложиш едни мекички /не медицински/ стелки :) Хем ще пазят топличко през зимата.
Аз така на едни обувки съм им пъхнал много меки и приятни стелки, които ми държат топло през целия ден, макар и да не са зимни самите обувки.

miloto_girl_4e
12-04-2006, 20:35
Аз не разбрах какъв точно е проблема, ама защо не пробваш да сложиш едни мекички /не медицински/ стелки :) Хем ще пазят топличко през зимата.
Аз така на едни обувки съм им пъхнал много меки и приятни стелки, които ми държат топло през целия ден, макар и да не са зимни самите обувки.



Въпроса е, че стелките няма да помогнат..
Кецовете след известно носете, отзад при крака се .. преебават..
Късат се, дунапрена .. отива на кино :mrgreen:
До сега всичките ми кецове се късат единствено и само там и не се учудвам, все пак са "Made in China" :mrgreen: :mrgreen:
Не съм намерила за съжаление как да ги оправя.. , но и нямам нужда, защото не ме убиват, просто.. като се събувам някъде и е.. малко грозничко :wink:

DetE-Idi0t
12-04-2006, 20:40
просто.. като се събувам някъде и е.. малко грозничко :wink:

Това да е проблема... Домакина и той като носи кецове, никой не обръща внимание :lol: .


Аз не разбрах какъв точно е проблема, ама защо не пробваш да сложиш едни мекички /не медицински/ стелки :) Хем ще пазят топличко през зимата.
Аз така на едни обувки съм им пъхнал много меки и приятни стелки, които ми държат топло през целия ден, макар и да не са зимни самите обувки.

Тези стелки, които спомена са върха. KIWI WARM COMFORT ! Пазят топло и е много меко с тях. Скъсването, за което става дума в темата е точно зад ахилеса.

BornFromPain
12-04-2006, 22:24
Абе казваш на обущаря да ти сложи дунапрен, да залепи нещо мекичко отгоре и готово.. Аа да - и му казваш да сложи някъв мек дунапрен, а не като някои дето слагат нещо дето повече прилича на стереопор..
Аз поне не тряя ги мисля тия работи щото мойте скапани Емерики се оказаха доста здрави и дори отзад почти не са мръднали :> Вече половин година усилено носене, ходене по концерти, пиянстване и сякви други работи дето кецовете не ги обичат :>

Jamalska
12-05-2006, 07:46
Adio Eugene един модел дет гледам са са го спрели...чисто черен кожен.
Мда май ще трябва да пробвам на обущар....всичките ми кецове тъй стават бахти тъпото.И не мога да ги нося иначе щото мн убива бе...
И Адидаските ми на едната стана така ама дунапрена до някъде си е на мястото и сложих некфи лепенки дет принципно са супер здрави като лепило и ще стоят там.

BornFromPain
12-05-2006, 08:21
Еми то тва попринцип се прави още като си ги вземеш за да знаеш, че съвсем няма да мръднат :>
Ама аз все забравям, а като се сетя вече е късно :>

WwanAdoO
12-05-2006, 09:11
Мен кецовете ми са носени на обущар точно заради петите по няколко пъти чивта хаха без последните, които още нямат нужда... Веднъж се отитах да ги нося така раздрани ама после си ходих с лепенки 2седмици :lol:

fake
12-05-2006, 09:34
ох, точно като за мене тема :smt005 вчера и аз забелязах на мойте кецове такова нещо, ама е още в начален стадий, т.е. само плата се е скъсал, дунапрена или там квото е, е здрав още...ще се ходи на обущар :mrgreen:

BornFromPain
12-05-2006, 09:37
Хаха е щом си го видяла че е така що просто не лепнеш някви лепенки отзад :> И левкопласт(така ли се пишеше т'ва..) става :>
Виж ако се беше сетила след 2 месеца като вече щяха да са изядени отзад тогава щеше да е за обущар :П

fake
12-05-2006, 09:40
ще се отлепи...
?
п.с. лейкопласт :mrgreen:

BornFromPain
12-05-2006, 10:02
Е ти няма да го лепнеш с тва неговото лепило щото то е някво жалко..
Ще го лепнеш с някво стабилно.. примерно онова поксипол(и това не знам дали се пише така хахах) И ще си стоят там цял живот и няма ти се късат повече отзад :>
Хаха лейкопласт.. е поне знам как се пише вече :>

П.С. Много по-хитра идея ми хрумна! :> Залепи лейкопласта(колко глупава дума :>) с силикон. Хем ще ти е по-мекичко хем лепи здраво :>

DetE-Idi0t
12-05-2006, 10:36
П.С. Много по-хитра идея ми хрумна! :> Залепи лейкопласта(колко глупава дума :>) с силикон. Хем ще ти е по-мекичко хем лепи здраво :>

А на мен ми хрумна друга... :lol: :lol: :lol: Тези. които сме с изяден дунапрен на мястото му да напълним силикон :lol: :lol: :lol: .

Снощи забелязах на един авер как само единия му кец е протрит :lol: Другия абсулютно здрав... :shock: :lol: Тоя ще да е някъв дефектен (не кеца) :-D

skate_warrior
12-05-2006, 10:41
DetE-Idi0t, ако е скейтър няма нищо странно в това... и на мен всичките ми кецове са така - десния е абсолютно здрав, докато левия е протъркан и на места се получават и дупки :)

Amayo
12-05-2006, 10:43
DetE-Idi0t, ако е скейтър няма нищо странно в това... и на мен всичките ми кецове са така - десния е абсолютно здрав, докато левия е протъркан и на места се получават и дупки :)
Къв скейтър си па ти? :lol:

skate_warrior
12-05-2006, 10:44
ask your mother.. ;) :roll:

DetE-Idi0t
12-05-2006, 10:50
DetE-Idi0t, ако е скейтър няма нищо странно в това... и на мен всичките ми кецове са така - десния е абсолютно здрав, докато левия е протъркан и на места се получават и дупки :)

Мнеееее. Той не може нормално да ходи по земята пък камоли скейт да бута :lol: :lol: :lol:

12-05-2006, 11:46
моите кецове Lakai Neaux Dominion са яки ама са от велур и мн са прашът и се нервя

magesnik
12-05-2006, 12:07
Купувайте си мании и като стане така директно ги хвърляте си купувате нови за 30 кинта. :-)

BornFromPain
12-05-2006, 16:48
Снощи забелязах на един авер как само единия му кец е протрит :lol: Другия абсулютно здрав... :shock: :lol: Тоя ще да е някъв дефектен (не кеца) :-D

Хаха не ве от никви скейтове не е тва :> Попринцип на тва му се вика остра пета и си е нормално единия ти кец да се къса а другия не. Познавам доста хора които имат само по една остра пета хаха :>
Мойте поне явно са се затъпили щом вече не цепя кецовете :>

DetE-Idi0t
12-05-2006, 16:54
моите кецове Lakai Neaux Dominion са яки ама са от велур и мн са прашът и се нервя

И к'во общо с темата има моделът на кецовете ти, от какъв материал са, лесно ли се прашът и нервят ли те??? #-o ](*,)
Аман от флууд... :smt013


Хаха не ве от никви скейтове не е тва :> Попринцип на тва му се вика остра пета и си е нормално единия ти кец да се къса а другия не. Познавам доста хора които имат само по една остра пета хаха :>
Мойте поне явно са се затъпили щом вече не цепя кецовете :>

Ммм това не го знаех. Какво точно представлява острата пета. Отзад ахилеса е много издаден или нещо друго?

12-06-2006, 15:48
Така де...тфа поне при мен се скапва най-бързо..отзад на петата се протърква и убива...Адио-то ми са още здрави навсякъде само че вече нямам..дунапрен ли е ко беше това на петите...обущар нз длаи ще може да ги оправи...а ми се носят...Някой да е измислил чалъм?

Еми купи си нови

BornFromPain
12-06-2006, 17:20
Хаха не ве от никви скейтове не е тва :> Попринцип на тва му се вика остра пета и си е нормално единия ти кец да се къса а другия не. Познавам доста хора които имат само по една остра пета хаха :>
Мойте поне явно са се затъпили щом вече не цепя кецовете :>

Ммм това не го знаех. Какво точно представлява острата пета. Отзад ахилеса е много издаден или нещо друго?

Еми не знам и аз. Една приятелка я питах що й стават така кецовете и тя ми обясни, че се казвало така ама не знам точно какво представлява.. Сигурно трябва примерно единия крак да ти е по-издаден назад(или и двата). Ама интересното е че аз преди ги разцепвах за по 1 месец, сега тия са ми на 6 и са съвсем леко протрити отзад.. Значи тва нещо се появява и минава :>

sledko_f>93
12-06-2006, 17:26
на мен така никога не ми се е слу4вало, а кецовете ми са от година и нещо ако не и пове4е .... пък са си здрави4ки. Нищо им няма.
По темата. Иди на обущар и той ще ти каже дали ще може да ги оправи. ....... Или просто си купи нови кецове :mrgreen:

NoseBleeD
12-09-2006, 19:20
искам да ви питам дали обущар може да направи нещо за кецовете ми при положение, че са със сцепена подметка..на 2 години са и още първите месеци и се сцепи на десния крак подметката и стърчат някфи глупости..и сега зимата майката ше ми се е*е.та кажете има ли изобщо смисъл да ги нося на обущар?

peps_from_mars
12-10-2006, 09:58
епа мойте кецки са много изнемощели горките как се дърдът още .моя дунапрен е прокъсан ама все oще не убива :) :lol: :lol: ама за сметка на тва подметката ми се е протъркала и скоро мой да ходя боса :( [-X :mrgreen: :smt017 па мнооооо си ги обичам тез кецУвИ.....бтв по темата....извода е един...ако не станат май ше треа си купиш новички :lol: :smt017