PDA

View Full Version : L-Carnetine



Eskdosk
12-04-2006, 19:36
На 14 години съм и тежа 90кг(не ми личат де) ,1.77м

Искам да попитам,всеки ден правя упражнения в нас ,ще ми навреди ли ако използвам и L-Carnetine

Far
12-04-2006, 20:27
На 14 години съм и тежа 90кг(не ми личат де) ,1.77м

Искам да попитам,всеки ден правя упражнения в нас ,ще ми навреди ли ако използвам и L-CarnetineНе съм много запознат с L-Carnetine,но мисля,че на твоите години не е много полезно да пиеш такива работи...Но по-добре питай във форума на bb-team - там ще ти дадат наистина компетентно мнение по въпроса.

summer_summer
12-05-2006, 14:21
edva li 6te ti stane ne6to 6toto tva e samo hranitelna dobavka
btw kazva se L-Carnitine

Theoatguy
12-05-2006, 15:43
Иди си напрай хормонални изследвания в болницата, спри да ядеш сладко, мазно и въобще рафинирани храни. Кви упражнения ? Ходи на фитнес карай колело, латото ходи да пруваш и напрай сичко възможно , за да разкараш от себе си лайната.

Хранителни добавки след 2-3 месеца яки упражнения ! Пий по 2-3 литра МИНЕРАЛНА вода на ден, пий зелен чай, яж повече пиле/риба/телешко. Яж зеленчуци в промишлени количества. Яж цитрусови плодове сутрин след ставане - лимон, грейпфрут.

Абе ще се справиш, само си направи ХОРМОНАЛНИТЕ изследвания !

Bounty`Killer
12-06-2006, 20:41
Л-карнитин (L-carnitine) е добавка за изгаряне на подкожни мазнини .30-40 минути кардио тренировка във фитнеса .Препоръчвам ти течен л-карнитин а не на хапове.Взема се по две супени лъжици преди тренировка. Обърни внимание на храната ! Ограничи се . яж повече плодове и зеленчуци

svetla_88
12-09-2006, 12:29
според мен миличка си доста дебела
аз съм 1,75 и когато бях 58 ми тежеше изглеждах ужасно а камо ли да съм 90 независимо че си 1,77 на 14 год не е нормално
ходи на фитнес и вземай л-карнетин малко диета ограничаване но не очаквай чудеса първите дни дори първия месец трябва се постоянство
абе защо не мислите какво ядете?
забелязвам особенно момичетата с едни гореми оголели със сланини
отвратително е

Пепи Пекторалиса
12-09-2006, 12:33
според мен миличка си доста дебела
аз съм 1,75 и когато бях 58 ми тежеше изглеждах ужасно а камо ли да съм 90 независимо че си 1,77 на 14 год не е нормално
ходи на фитнес и вземай л-карнетин малко диета ограничаване но не очаквай чудеса първите дни дори първия месец трябва се постоянство
абе защо не мислите какво ядете?
забелязвам особенно момичетата с едни гореми оголели със сланини
отвратително е
Що има толко тъпотия на тоя свят!? :shock:

Иначе по темата. С Карнтин няма да свалиш. Трябва ти подходяща диета и нужното физическо натоварване на първо място.

12-09-2006, 13:28
и САМО НА ГЛАДНО се взима л-карнитина
Ако искаш пробвай кленбутерол 100% ще изчистиш и при това бързо :lol:

01-18-2007, 04:07
според мен миличка си доста дебела
аз съм 1,75 и когато бях 58 ми тежеше изглеждах ужасно а камо ли да съм 90 независимо че си 1,77 на 14 год не е нормално
ходи на фитнес и вземай л-карнетин малко диета ограничаване но не очаквай чудеса първите дни дори първия месец трябва се постоянство
абе защо не мислите какво ядете?
забелязвам особенно момичетата с едни гореми оголели със сланини
отвратително е
Що има толко тъпотия на тоя свят!? :shock:

Иначе по темата. С Карнтин няма да свалиш. Трябва ти подходяща диета и нужното физическо натоварване на първо място.

brokenhearted_
01-19-2007, 07:17
Иначе по темата. С Карнтин няма да свалиш. Трябва ти подходяща диета и нужното физическо натоварване на първо място.

аве тва се пие преди тренировка и за да го ползваш ти трябва и всекидневно физическо натоварване-във фитнес,на стадиона ... А,ако някой си мисли,че може да си го пие честичко,а спорт не е практикувал през живота си да не очаква да отслабне ...

evil_lady_in_black
01-19-2007, 07:25
Един мой приятел е борец и го карат да пие L-Carnitine за да отслабва и нз каза че като го изпил цялото шише отслабнал с 10 кила ама според мен не е много полезно да се пият такива глупости а и като не ти личат 90-те килца можеш да не ги сваляш :lol:

[Lucifer]
01-20-2007, 21:22
nqma da komentiram drugite mneniq ! prosto 6te kaja 4e l-carnitina nqma smisul da se priema bez da ima kardio natovarvane ( ako ne ti4a6 ili ne6to podobno ot koeto qko da se poti6 okolo 30min) na4i nqma smisul da go pie6 toq l-carnitin1 ako vse pak iska6 ne6to za piene si vzemi fat-burner no vsi4ko e edna cqla suvkupnost ot dieta trenirovka i dobavkite nakraq ;)

alooooo
03-04-2007, 17:56
iskam da popitam ako vzemam l-carnetine i imam hormonalni problemi 6te popre4i li ne6to ako go vzemam?

BaMBOocHa
03-04-2007, 17:57
iskam da popitam ako vzemam l-carnetine i imam hormonalni problemi 6te popre4i li ne6to ako go vzemam?
да

[Lucifer]
03-04-2007, 18:00
iskam da popitam ako vzemam l-carnetine i imam hormonalni problemi 6te popre4i li ne6to ako go vzemam?nem l-carnitina nqma mnogo ob6to s hormonite ;) vzimai si go ak oima efekt :)

MiRaCuLiXbb
03-04-2007, 18:02
]nqma da komentiram drugite mneniq ! prosto 6te kaja 4e l-carnitina nqma smisul da se priema bez da ima kardio natovarvane ( ako ne ti4a6 ili ne6to podobno ot koeto qko da se poti6 okolo 30min) na4i nqma smisul da go pie6 toq l-carnitin1 ako vse pak iska6 ne6to za piene si vzemi fat-burner no vsi4ko e edna cqla suvkupnost ot dieta trenirovka i dobavkite nakraq ;)
Така е.

GLeZoRanA
03-04-2007, 21:34
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=79720&highlight=lcarnitin
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=72471&highlight=lcarnitin
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=53406&highlight=lcarnitin
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=36287&highlight=lcarnitin

03-05-2007, 12:33
Моме несе отчайвай .. и несе забърквайте с тия добавки и тия глупости ..
Само щи кажа че на всички добавки пише цитирам :
" С ТАЗИ ДОБАВКА ЩЕ СВАЛИТЕ КИЛОГРАМИ "
"ако вкарате и диета и упражнения"

По същата логика ... като седиш и гледаш телевизия .. и като вкараш диета и упражнения пак ще сваляш ..
Когато ядеш сладолед ... и правиш упражнемия пак сваляш килограми .. така че то не е толко от яденето колкото до тренирането ..
Някой ся ше каже " Ми то всички викат че 90% е ядене и 10% трениране .. "
Ако беше така всички щеха само да ядът и да са по състезания за вдигане на щанги ... или нещо такова ..
Както и да е супер индивидуално е за всеки .. ако разбираш английски влез в metacafe и там намери един user bodyperformancetv
и изгледай тия работи много са яки ..