PDA

View Full Version : Прецакня



Emcho
12-05-2006, 07:08
Наскоро се видях с един приятел с който бяхме в един клас известно време и се заговорихме. Разказа ми за гаджето си която много обичал обаче имал съмнения че тя го мами от време на време. Мина не мина два три дни и аз му писах в скайп . Как е положението ала бала кво стана с гаджето . и той ми отговори : Искам да е само моя и за това имал план - Ще спука един кондом ще прави секс с нея и понеже си били говорили че ако стане нещо тя няма да махне бебе независимо каквото и да става ... Сещате се ква е мисълта му. Останах шокиран ... Ще си преебе живота (само на 18 е) и нейния (тя е на 17) само за да е с нея. Не разбирам такива хора - Когато трябва да си живееш живота на 20години вместо да даваш пари за дискотеки и купони ще даваш пари за памперси и детска храна ...
Някой от вас би ли направил подобна глупост от любов към гаджето .

Emcho
12-05-2006, 07:10
Мене ми е е случвало да се опитат да ме задържат така , с фалшива бременност , но добре че имам познати лекари - прекарах я през един гинеколог и се оказа че няма нищо такова.

DevilWish
12-05-2006, 07:12
Олее ужас ,баси простака честно.Това момче няма акъл.Ако го направи значи не я обича ,а мисли само за себе си и собственото си щастие.
Едва ли момичето би било щастливо ,а да не говорим какво ще стане с нейните взаимоотношения с родителите й ако разберат ,че тя е бременна.
Моля те накарай го да се спре и да размисли и да не прави такава простотия ,защото такива хора са за затвор честно. ](*,) [-X
И тя по тоя начин ще е изиграна и пак ще е с него.Не е честно!!!

bungle
12-05-2006, 07:20
Много филми гледате...
США ви промива мозъците.
И Латинска Америка....

Това обаче наистина е тъпо,гадно и подло.
Ти защо не му биеш два шамара да се освести???
Баси...

Octofunk
12-05-2006, 08:02
Toq ako napravi tova, ne znam posle kak 6te spi no6tem...

RoSsY88
12-05-2006, 08:44
Аве как може да има толкова елементарни мъже! на 18 някакво идиотче ще пука презерватив...ами като е идиот и не може да задаржи приятелката си!Баси чак се отвръщавам...тя е на 17 не е завършила 11 клас ще пвари глупости...Аз на твое място JuSt Em0 ще намеря коя е приятелката му и ще му кажя...не вярвам да ходят няколко месеца...абе както е казала,че няма да прави аборт няма да го нправи...има си хапчета след секс и подобни неща...пак и не значи че един път като свърши с нея 100% ще забремене и аз съм на 18 и виждам как м ислят наборите ми и не са осбенно умни

SweetBunny
12-05-2006, 09:12
Тоя е адският егоист, обичал я бил.....обича само себе си...не може да обичаш нея и да й пречиняваш това :shock:

Акос и му истински приятел му го кажи това, а недей да ми пишеш по форуми!

koalka
12-05-2006, 09:58
Не е така,не си прав и ще ти кажа защо.Сега,това,че ти искаш да си живееш живота,някои на тези години вече са намерили човека,с който искат да са.Той не иска да си живее живота,защото може би тя е живота му,а не безкрайните едномесечни връзки и секса за една нощ,ако под това разбираш да си живее живота.Най-добре го разубеди,защото тя може да не иска това дете,но пък,ако тя му изневерява и това дете да го има ще е все тая.

Emcho
12-05-2006, 12:04
Абе хора всичко което казахме няма смисал и няма какво да му казвам пред свършен факт вече. Да са живи и здрави дано и да имат късмет да не е станало ... Мина каквото мина . Убедих се че моя набор сме най-зле ! Кофти ни е за хора който не държат на нас , плачеме за гаджета който няма да имаме щото сме ги изпуснали в глупостта си , нищо не може да свършиме както трябва - ама па сме най-готини и най-купонджии :) Сега стискайте палци да не е забременяло момичето щото иначе като го видя ще го прекърша тоя изрод !

gerinceto
12-05-2006, 12:13
NIKOGA!!!