PDA

View Full Version : Малко помощ за ICQ



WwanAdoO
12-05-2006, 09:20
Ми моля ви някой да ми помогне, защото много искам да си прочета едно съобщение, пък не мога да го намеря. Влезох си аз днес в icq и видях, че имам съобщение, обаче ми каза, че трябвало да си инсталирам някаква нова версия, иначе не мога да влеза и аз инсталирах и като влезох вече не ми казваше, че имам съобщение, пък аз не съм го прочела... та да ви питам има ли някво като history и ако има къде да го намеря... търсих в Program files, където е инсталирано, ама не намерих, хехе помогнете моля, много искам да си го прочета [-o<

miloto_girl_4e
12-05-2006, 09:53
Има некво хистори, но то е индивидуално за всеки човек .. т.е ако имаш представа от кого е съобщението, влизаш си в ICQто, отваряш прозорче с въпросният ник и долу вдясно над аватара ти има едно бутонче на което има "H", това е хисторито ти с този човек ...
Ти това сигурно го знаеш, не знам..
Но да ти кажа ако не се лъжа, на мен също ми се е случвало да не си прочета някое съобщение(примерно някой е пуснал компа ми, ICQто се зарежда автоматично, после са го загасили) и не ми се е запазвало в хисторито, защото не е било прочетено... :?

/wan`a`doo/
12-05-2006, 09:56
e ne go znaeh ama mamka mu nq6e ni6to ebati, da vidqh ot koi 4ovek mi be6e i to4no za tova iskah tolkova da go pro4eta mamka mu mamka mu mamka mu ot mesec na sam sigurno nai vajnoto ne6to na kompa i da se precaka ebatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mersi vse pak rali4ke =p