PDA

View Full Version : molq viiiii



hell____
12-05-2006, 08:53
Molq vi kajete nqkoi antivirysen software.S moq komp ve4e nqmam opraviq yjas e pls pomognete :(

the|m0wer|
12-05-2006, 09:02
Ми работел съм с Avast и съм доволен от него, иначе добри са и AVG, Kaspersky, NOD 32 и Norton
За други не сещам :(

TikiraYang
12-05-2006, 14:32
Avast + Spybot Search and destroy+Mozilla Firefox+adblock+Noscript=NO MORE SHITS 8)

12-06-2006, 06:41
За мен Kaspersky е най добрата. Пускаш и гадинките умират до крак.
Но все пак повечето вируси недават да тепърва да инсталирваш антивирусен софтуери бих ти препоръчал първо да пуснеш един он-лайн скенер и да си изчистиш ПС. След това си слагаш касперки и проблеми вече няма да имаш (говоря от личен опит)

П.С. Такива он-лайн скенери може да намериш в сайтове като:
http://www.kaspersky.com/
Ако не се лъжа, в всички сайтове на антивирусни има такъв Online Virus Scanner.
И какво точно имаш...
Успех

Forslor
12-06-2006, 12:31
За мен Kaspersky е най добрата. Пускаш и гадинките умират до крак.
Но все пак повечето вируси недават да тепърва да инсталирваш антивирусен софтуери бих ти препоръчал първо да пуснеш един он-лайн скенер и да си изчистиш ПС. След това си слагаш касперки и проблеми вече няма да имаш (говоря от личен опит)

П.С. Такива он-лайн скенери може да намериш в сайтове като:
http://www.kaspersky.com/
Ако не се лъжа, в всички сайтове на антивирусни има такъв Online Virus Scanner.
И какво точно имаш...
Успех
Да и аз ползвам Kaspersky от близо 4 години, преди месец си сложих и KIS 6.0 много бях доволен вирус незнам какво е просто..... но вчера отказа да се ъпдейтне .... неще неще смених сърварите пак същата и изведнъж ми изкарва едно приятно съобщенийце в стил ...
"Вашия регистрационен ключ е във черната листа и спираме поддръжката...за повече инфо се обърнете еди къде си "
... и си казах вече то са е видяло(нямам толкова пари,че да си закупя оригинален ключ(разбирасе търсих къде ли не за нов ,но без резултат)) ми дай да слагам AVG free (сред останалите тествани free av. тя показа най добри резултати) ,която е най-добрата сред "безплатните" алтернативи които са изключително малко и в повечето случай непредлагат кой знае какво като защита на системата ви.

ziky
12-06-2006, 17:40
Ако трябва чесно да си кажа аз не ползвам антивирус....
Но искам да изкажа задоволство от symantec avast и можеби малко нод но не много...за касперски може да се ползва ама от малко по силнички компи защото се пак има функция до колкото знам само да сканира а както съм сървър и тва постоянно чегъртане ме влудява... :evil: