PDA

View Full Version : Ako ima modeli kam Xground da pro4etat tuk! VAJNO E !!!



haXoO_m
12-05-2006, 11:39
Zdraveite hora.Poneje me pokaniha da se qvq na intervu za Xground i da im stana fotomodel imam nqkolko vaprosa.Az sam na 16 i sam mom4e-kolko struva da stane6 model kam Xground kolko struvaty fotosesiite?i kursa za da si fotomodel (tozi kurs koito te u4at kak da sedi6 pred kamerata i t.n ) za6toto naprimer v WebModels fotosesiite,kursa i taksata za ka4vaneto ti v saita im e 140 leva (vsi4ko tova e 140 leva) a v Xground kak e?Imam 4ustvo 4e cenite 6te sa ujasqva6ti? A takiva mom4eta na tazi vazrast na 16 kade gi angajirat-po spisaniq,klipove,reklami? ili nqmat mnogo angajimenti? I na kraq-koe e po-dobro WebModels ili Xground?V koq ot dvete agencii 6te ima6 pove4e angajimenti, za da ima6 vazmojnostta da se razviva6? Pi6ete mi mersi na vsi4ki, koito 6te mi pomognat

BLaCk_LaDY_
12-06-2006, 07:25
vij,ne si spomnqm tochna cena,no beshe poveche ot 150...samo tova pomnq

IlLuSi0nS`
12-06-2006, 18:13
е кат да те поканили що не ги пита тях е..

BornFromPain
12-06-2006, 18:34
ХАХахах абе само ми кажи за кво ше набиваш пари за да те снимат някъде? Курва(мъжка) ли искаш да станеш?
Мани го тва.. Аз си го представям яко гадно да те чукат. Кво като те влече.. Фани се на бачкане, учи повече и тъпите мисли ще ти излязат от главата.
В краен случай може да се захванеш с наркотици. Може да е яко гадно ама поне цял живот ще си сереш нормално :>

Liz
12-07-2006, 04:28
Za ceni nz za6toto ne sum v BG no za agancji mn po-dobre e Exground a i e po-popularnq , i ima iternacionalni vruzki , kum drugi mejdunarodni agancii i 6te e po-dobre i eventualno v bude6te i v 4ujbina moje da raboti6 no tova zavisi ot mnogo faktori purvo dali ima6 talanta za model i kak sa ti snimkite i kak izglejda6 i t.n. , az na tvoe mqsto bih se probvala sus sigurnost dori i da ne stigne6 dale4 to e do prejivqvaneto, a i 6te si ima6 profesionalni snimki, nikoga neznae6 taka4e kato te kanqt vuzpolzvai se ot tozi 6ans .

A predi6niq komentar e nenujen tova e kli6e s "kurvite" , ima mrusni hora koito rabtqt v agencji i se vulzpozvat ot mladi glupavi momi4eta no ne vinagi e taka , i to e do samiq 4ovek momi4e ili mom4e ,te si pravqt re6eniqta , no v pove4eto agancji tezi nelegalni 'zdelki' stavat s momi4eta i te gi podkupvat , te sa dostatu4no golemi da re6avat za sebe si , no ako sa glupavi i vaivni predpo4itat da go napravqt.
I ima istinski modeli koito rabotqt i patuvat i ne e lesno postoqnnona kastingi i predi da te naemat moje da te udrejat 6-7 puti , no ako naistina iska6 da se zanimava6 s tovabudi silen i ne se otkazvai lesno tova kazvam prosto za hora koito iskat da stanat modeli.