PDA

View Full Version : obarkana sam:{kakvo da pravq?!?



gerinceto
12-05-2006, 12:30
zdraveite!nadqvam se da pomnite temata mi"ne moga da spra da go obi4am!kak togava da go zabravq".ee sea ne6tata se razviha mn neo4akvano za men.nai dobriq priqtel na mom4eto koeto obi4am mi kaza 4e toi ima 4uvstva kam men no ne iska da si priznae.drugoto koeto e toi,dori i da me haresva nikoga nqma da mi go priznae za6toto e mn sramejliv,a pak i az sega si imam gadje(koeto oba4e sam gotova da zaraja zaradi mom4eto koeto istinski obi4am).kakvo da pravq sega?da predpriema li ne6to?ami ako sa me izlagali za tova 4e toi me haresva?!?kakvo da pravq.daite nqkav savet.mn sam obarkana

katrina88
12-05-2006, 13:14
По-добре остани със сегашното си гадже,има много завистливи може това да е номер,ако искаш да се върнеш при този който обичаш истински проучи да не би да те бъзикат и после остави сегашното си гадже!!!

koalka
12-05-2006, 13:40
Според мен трябва първо да се увериш,че това е истина.Трябва да го питаш.И да говориш с най-добрия му приятел да му каже да предприеме нещо,защото има риск да те загуби-все пак имаш приятел.Ако нямаш чувства към гаджето ти,просто няма смисъл да си с него.А и да не говорим,че го лъжеш.

He3HauKa
12-05-2006, 16:26
Опитай,нищо няма да загубиш.По добре да разбереш дали той има чувства към теб,и дори и да не се получат нещата спокойно ще можеш да продължиш напред,след като знаеш,че си направила всичко възможно.

{SwEeT_anGeL_F}
12-05-2006, 16:29
Не вярвай на това, което казва приятелят му, защото може всичко да е просто клопка да видят ти какво би направила.моят съвет е за сега да се държиш сякаш ти е все едно.ако въпросното момче те харесва то дории да е срамежлив все по някакъв начин(дории малък жест..погледи..усмивки..ти знаеш какви са признаците предполагам..)та..той ще ти покаже дали това което авера му ти е казал е истина..но не прави грепшката заради нещо несигурно да загубиш нещо сигурно за да не сажаляваш после за постъпката си.. но ако не обичаш сегашния си приятел, защо го лъжеш тогава?или правиш опит да го заобичаш и да забравиш стария ? :-k

gerinceto
12-05-2006, 16:57
Не вярвай на това, което казва приятелят му, защото може всичко да е просто клопка да видят ти какво би направила.моят съвет е за сега да се държиш сякаш ти е все едно.ако въпросното момче те харесва то дории да е срамежлив все по някакъв начин(дории малък жест..погледи..усмивки..ти знаеш какви са признаците предполагам..)та..той ще ти покаже дали това което авера му ти е казал е истина..но не прави грепшката заради нещо несигурно да загубиш нещо сигурно за да не сажаляваш после за постъпката си.. но ако не обичаш сегашния си приятел, защо го лъжеш тогава?или правиш опит да го заобичаш и да забравиш стария ? :-k

az obi4am sega6niq si priqtel,no prosto vse o6te ne moga da zabravq predi6niq i kato go vidq ne6to trepva v men.a tova koeto kazva6"ако въпросното момче те харесва то дории да е срамежлив все по някакъв начин(дории малък жест..погледи..усмивки..ти знаеш какви са признаците предполагам..)та..той ще ти покаже дали това което авера му ти е казал е истина... "toi po princip si se darjii s men taka i az ne moga da razbera po tova.nz kak da razbera:{prosto sam mn obarkana i nz:{:{:{

ziky
12-05-2006, 17:13
Мисля че няма нужа от коментар...всеки бива подложен на избори ежесекундно....просто послушай сърцето си....то знае най добре.. :)

{SwEeT_anGeL_F}
12-05-2006, 18:50
ami da..mai naistina ne ti trqqt syveti slu6ai syrceto si kakvo ti kazva ..nai dobre e uspeh!:)

12-06-2006, 01:18
Kvo da napravi6 li... emi stoi i se 4udi kvo da pravi6 dokato umre6 ot starost, ebasi ovcata!

exelero
12-06-2006, 01:30
Kvo da napravi6 li... emi stoi i se 4udi kvo da pravi6 dokato umre6 ot starost, ebasi ovcata!

ахахахаххахаа яко

п.п. или ела ще ги забравяме 2-та :) :)

DevilWish
12-06-2006, 06:10
Еми според мен трябва да идеш и да питаш твоето момче ,което обичаш дали изпитва някакви чувства към теб още ако трябва му го пиши на смс ако те е срам или нещо и ако каже да действай ако каже не просто си си с сегашния приятел и даже ако каже не можеш да направиш гадно и да му пишеш - "Защото твоя приятел така твърди" и ония най-много да се скарат. :smt005

BeBcHeTo
12-06-2006, 06:37
Трябва да идеш да питаш това мом4е дали е истина.Не бързай да касаш с сегашния си приятел

nasty_f
12-18-2006, 14:18
По-добре остани със сегашното си гадже и забрави старото.

Tender Poison
12-18-2006, 14:47
Недей да рискуваш,вероятността да са те излъгали е ОГРОМНА! :|