PDA

View Full Version : KISS...



12-05-2006, 13:47
Znam 4e ve4e stava banalno i 4e ima mn takiva temi i mesta ot kude da se pro4ete no mi predstoi purva celuvka i mi e mn pritesneno momi4e sam molqvi davaite nqkvi suveti kak .. rucete kude da sa mi kolko vreme... vsi4ko molq vi iskam da mine gotino.. i obi4am tova mom4e i toi ne mn opiten ma... davaite suveti mn vi molq a i su6to ima li na4in da se razbere dali sam se celuvala prei tova i mi obqsniha 4e ezika trqbvalo ili napred nazad ili v krugovi dvigenia koe po hubavo i kato za purvi put koe preporu4vate 10x :oops:

12-05-2006, 13:52
Az sam mom4e ama da kaja moito momi4e kak me celuna :) za pyrvi pyt:
:)

Pyrviq pyt bez ezik samo po usnite sled malko go celuva6 pak po ustnite ama si otvarq6 tvoite i puska6 leko ezik v negovata usta i drugoto 6ti doide ot vytre i tva e ne go misli tolkoz i se polu4i 6 + :) aide kasmet ! :) 8)

12-05-2006, 13:54
RAcete sami si namerqt mqsto obiknovenno go pregra6ta6 nali otgore ili ne6to takova me pregra6ta moito momi4e :P :)
aidee 4ao kasmet
i tva e ;)
ni6to stra6no nqma spoko ;)

{SwEeT_anGeL_F}
12-05-2006, 16:23
Най-важното е да не се притесняваш много.няма нищо особено.а и той не може да познае дали си се целувала преди, защото всеки си има начин на целуване-при едни е по добър при други не толкова но това не е критерий за това за кой път се целуваш.. колкото до това как да го целунеш повярвай ми когато се доближи до теб и се наведе няма да помниш нищо от това което сме ти казали защото ще забравиш всичко и ще искаш да го целуваш и целуваш..то идва отвътре знам че звучи банално но е самата истина! :) и все пак нека кажем кво да праиш:доближаваш устни до неговите, първо целуваш само така леко неговите, а после леко отваряш твоите и докато се осъзнаеш вече езиците ви ще са в непрестанна игра. няма от какво да те е страх. никой не се е родил научен,просто с времето се довиба повече опит.хайде успех мила! \:D/

Crafter
12-05-2006, 16:31
Целувките през първият ден - независимо от това дали ще е само една или сто и една - трябва да бъдат без участието на езика. Не би искала да си изградиш имидж на мръсница.Това е лично мнение

За останалото съм напълно съгласен с {SwEeT_anGeL_F}. Особено с частта за "всичко ще забравиш".

Най-важното, което трябва да запомниш е, че ако се харесвате (да не казвам обичате) целувката няма как да бъде лоша.

ziky
12-05-2006, 17:08
Znam 4e ve4e stava banalno i 4e ima mn takiva temi i mesta ot kude da se pro4ete no mi predstoi purva celuvka i mi e mn pritesneno momi4e sam molqvi davaite nqkvi suveti kak .. rucete kude da sa mi kolko vreme... vsi4ko molq vi iskam da mine gotino.. i obi4am tova mom4e i toi ne mn opiten ma... davaite suveti mn vi molq a i su6to ima li na4in da se razbere dali sam se celuvala prei tova i mi obqsniha 4e ezika trqbvalo ili napred nazad ili v krugovi dvigenia koe po hubavo i kato za purvi put koe preporu4vate 10x :oops:


Съвет от мен-Ако момчето е пробвало преди остави се то да води защото целувката не се научава а си е вродена в тебе....и повярвай ми първата целувка е най сладка и най изпълнена с чуства....ест и никога не се забравя....въпреки че ми се иска да забравя моята първа щото беше с неподходяща "обща" личност но няма зн :D

gerinceto
12-05-2006, 17:11
за всичко си има пьрви пьт.не се притесняваи и се отпусни.и аз сьм на мнението на ziky че"момчето е пробвало преди остави се то да води защото целувката не се научава а си е вродена в тебе....и повярвай ми първата целувка е най сладка и най изпълнена с чуства....ест и никога не се забравя...."кьсмет

koalka
12-05-2006, 17:14
Нормално е да се притесняваш,въпреки че аз въобще не съм се притеснявала.Просто стана и беше прекрасно.Всичко ще си се нареди от само себе си.Не се впрягай толкова.

ziky
12-05-2006, 17:14
Нормално е да се притесняваш,въпреки че аз въобще не съм се притеснявала.Просто стана и беше прекрасно.Всичко ще си се нареди от само себе си.Не се впрягай толкова.


Квото е писано ще бъде... аамин O:)

12-05-2006, 19:15
Всичко което трябва да направиш е да се отпуснеш...и да му го налапаш.

nasty_f
12-05-2006, 19:37
I az mnogo sum se pritesnqvala za moita purva celuvka.Spomnqm si,4e beshe na edna nova godina i bqh "leko" podpiinala... :lol: .Momcheto prosto me drupna i zapo4nahme da se celuvame.Razbrah,che nqma nishto strashno(a naistina mi beshe kofti,che ne znaeh kak da celuvam).To si idva ot vutre...Vseki se celuva po razlichen nachin,edni si vurtqt ezika poveche,drugi ne.Az lichno predpochitam celuvka,v koqto se vlagat chuvstva(predpolagam vseki q obicha poveche)...Pod takava celuvka razbiram,celuvane s ustni poveche,vse pak nqma da e mn priqtno da ti bruknat pochti do slivicite i si mislqt,che umeqt da se celuvat...Rucete obicham da gi durja na glavata na momcheto i da mu se igraq s kosata,da q rosha,dokato se celuvame :mrgreen:

ziky
12-05-2006, 19:41
Rucete obicham da gi durja na glavata na momcheto i da mu se igraq s kosata,da q rosha,dokato se celuvame :mrgreen:


Точно тия жестове ме карат да се чуствам малко по особенно в опреелени моменти :oops:

12-05-2006, 21:18
много е лесно, но да ти кажа че според мен е нужно и малко езиче да вкараш в целувката, много ми естрано като някоя се целува само с устни - да не сме в първи клас ;). Така че ти си прецени. Но като цяло не се плаши;)

Reni_ty
12-05-2006, 23:34
Vinagi ima purvi put i az mnogo se pritesnqvax za purvi put pitax koi li ne izglejda6e mi slojno no vsu6nost to 6te ti doide ot vutre 6te go po4yvstva6 i e mn priqtno ako e s lubimiq 4ovek.Yspex mila :oops:

12-06-2006, 01:02
Skoro o4akvame i da postne6 tema i kak se pravi sex... male kolko e zle po-mladoto pokolenie...

BeBcHeTo
12-06-2006, 06:48
Няма от какво да се притисняваш.Си4ко идва от вътре.Айде успех!!!

ludo_mace
12-06-2006, 12:56
Не си уточнила дали момчето знае, че с него ще ти в първата целувка :-k Ако знае- остави той да действа, ти само го "следвай" O:) За ръцете- ми гушни го през врата мн ясно :P А другия вариант той да не знае и ти не искаш да му казваш... Фани някоя приятелка, дето няма нищо против, да ти "покаже основните неща", защото с думи като ти го обясни някой нищо неа стане :wink: Айде и не се стягай толкова :wink:

Pezzzz
12-06-2006, 15:33
Хахаха лелел деца .. едно време като бех 10-11 години и аз немаше разни такива форуми глупости много съм питал как..... в смисъл нещата с целувката неса толкова елементарни колкото изглеждат.. знчи има 3 вида целувки няква Френска лигава ... дето принципно неси вадиш езика от устата на приателя и е супер готино ама в твоя случаи ако е от любов трябва да се деиства внимателно просто допирате устни и хоп чат пат езиче... ала бала.... а третия вариант е наи простия... като се видиш с приатля си просто се целувате по устните сеедно по бузката :) аиде дано да съм ти бил от полза :smt008