PDA

View Full Version : Metal Obshtestvo



Metal Obshtestvo
12-05-2006, 16:35
Kakvo muislite za tova obshtestvo . Ne che haresvam nqkakvi vechno mrachni oblecheni se v cherno i verigi po tqh nadrusani . az haresvam obiknovenni hora s danki nqkaf anorak i dalga kosa kakto sam i az de ;) ta kakvo mislite za tova obshtestvo



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Crafter
12-05-2006, 16:39
За обществто съм пас. Обаче ти защо пусна тази тема ТУК?

Azlan
12-05-2006, 17:47
харесвам House обществото... някак си готино и откачено облечени и забавни хора с принципи еее... има и гнили места(наркомани) :)

AliceSw
12-05-2006, 18:00
пффффффф, имам достатъ4но добри връзки с метъл обществото в моя град, пове4ето са пи4ове, има някои, за които мога да кажа, 4е са ебати добре изглеждащите, просто има хора, които са родени да имат дълга коса и да носят 4ерно :-D

DevilWish
12-05-2006, 18:03
Не виждам какво прави темата тук и все пак мен ме радват тея пичове до някаква степен стига да не са някви изруди.

gerinceto
12-05-2006, 18:04
За обществто съм пас. Обаче ти защо пусна тази тема ТУК?
и аз това питам?!?

Azlan
12-05-2006, 18:09
абе вие сте много тъпи... повечето задавате излишни въпроси който не са ви работа. Като не е за тук модераторите ще я преместат вас кво ви бърка за къде е темата !!!! :evil:
Crafter написа:
За обществто съм пас. Обаче ти защо пусна тази тема ТУК?


и аз това питам?!? Много сте зле !

ziky
12-05-2006, 18:11
За обществто съм пас. Обаче ти защо пусна тази тема ТУК?

И аз съм пас....квото и да кажа всичко се обезмисля с това че всеки си има личен вкус и паво на избор...например аз обичам чалга и вискчо останало...но никога не бих не с екъпал от години обсипан с вериги обеци и кво ли не....въпрос на вкус... :-k

koalka
12-05-2006, 18:16
Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...

ziky
12-05-2006, 18:18
Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...


Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!

Crafter
12-05-2006, 18:23
Свирено е. Явно тази тема успя да развие някаква форма на живот.

С очите си съм виждал, че има такива индивиди. Те не знаят къде се намира банята и не могат да свикнат с вкуса на сапуна. Това е факт. Освен това по други форуми съм ставал свидетел на подобни теми. Повече от половината коментари изказват мнението, че метъл е "нечистоплътна" дума. Сигурно голяма част от привържениците на този стил музика не са мърлячи, но щом толкова много хора го твърдят, няма как това да е само мит, нали?

Обижда се само този, който е виновен.

He who smelt it, delt it.

ziky
12-05-2006, 18:26
He who smelt it, delt it.

Има и хубави песни но определено като седна на маса не ги почитам особенно....а за хората както казах-личен вкус....


П.С тва последното ме искефи....По скоро ше е по яко е така:
He who smelt it, dell it!

12-05-2006, 18:28
Гадни Металисти! Я бегайте ве! Скрийте се ве! Мразим ви!

koalka
12-05-2006, 18:29
Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...


Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!Еми въпроса е там,че аз не съм метълка.Слушам една две групи,но определено не мога да кажа,че съм на ти с метъла или се обличам така.Но просто е тъпо да се правят изказвания от този род,че едва ли не всички са такива.

ziky
12-05-2006, 18:31
Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...


Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!Еми въпроса е там,че аз не съм метълка.Слушам една две групи,но определено не мога да кажа,че съм на ти с метъла или се обличам така.Но просто е тъпо да се правят изказвания от този род,че едва ли не всички са такива.

Не съм казал за тебе конкретно просто отбелязах че ако бях метъл и аз бих твърдял тва....

човека-с-магнума
12-05-2006, 18:34
Kakvo muislite za tova obshtestvo . Ne che haresvam nqkakvi vechno mrachni oblecheni se v cherno i verigi po tqh nadrusani . az haresvam obiknovenni hora s danki nqkaf anorak i dalga kosa kakto sam i az de ;) ta kakvo mislite za tova obshtestvo

АНОРАК !?!? тфа ако ми обясниш кфо е .. ти даам 5 леа

koalka
12-05-2006, 18:39
Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...


Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!Еми въпроса е там,че аз не съм метълка.Слушам една две групи,но определено не мога да кажа,че съм на ти с метъла или се обличам така.Но просто е тъпо да се правят изказвания от този род,че едва ли не всички са такива.

Не съм казал за тебе конкретно просто отбелязах че ако бях метъл и аз бих твърдял тва....Какво би твърдял?Че са пропаднали и надрусани или,че не е така?

teardrop
12-05-2006, 18:45
Въпрос на избор. Такива са, значи трябва да ги приемем по този начин и нямаме право да ги съдим, само защото се носят в черно или някаква подобна простотия. Мен ме кефят, въпреки че съм пънкарче по душа. Всичко опира до човека, а не до музиката, която слуша или дрехите, които носи.

ziky
12-05-2006, 18:47
Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...


Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!Еми въпроса е там,че аз не съм метълка.Слушам една две групи,но определено не мога да кажа,че съм на ти с метъла или се обличам така.Но просто е тъпо да се правят изказвания от този род,че едва ли не всички са такива.

Не съм казал за тебе конкретно просто отбелязах че ако бях метъл и аз бих твърдял тва....Какво би твърдял?Че са пропаднали и надрусани или,че не е така?

Не ако бях метъл не бих казал нищо подобно дори бих защитил тезата нанякои че метъла е най великата музика!

IlLuSi0nS`
12-05-2006, 18:52
не познавам метали.. хм.. черно, вериги ала бала.. даже май не съм виждала такива хора..

ziky
12-05-2006, 18:56
не познавам метали.. хм.. черно, вериги ала бала.. даже май не съм виждала такива хора..

Ако си от софя се разходи някои ден по НДК или околието и ще видиш всякакви и всичко....

Azlan
12-05-2006, 19:10
познавам доста металисти и като хора са много добри... сега кой се къпе и кой не това си е тяхна работа. за другата нация така наречените "чалгари" изкъпаните , сресаните , надутите .. мисля ,че са нещо по зле и от металистите !!!

ziky
12-05-2006, 19:17
познавам доста металисти и като хора са много добри... сега кой се къпе и кой не това си е тяхна работа. за другата нация така наречените "чалгари" изкъпаните , сресаните , надутите .. мисля ,че са нещо по зле и от металистите !!!


Да тва е проблема...просто някои не сички са прекалено вижте ме и за тва можеби тва е еднаот причината чалгата да се мрази като стил у нас....не секи харесва гейчета....ето например аз слушам и сръбко и чалга нонито съм рус нито съм гей нито си завирам крачолите в ботушите не си слагам гланц за устни и не си бръсна карката!
Но се пак съм на мнение че е по добре да съм си къпън и сресан :D

Crafter
12-05-2006, 19:17
Ти мислиш едно, аз мисля друго. Защо въобще зададе този въпрос?
Какво милсите за металистите.
Мисля, че повечето от тях са станалите такива в резултата на тежкото им детство, парично състояние, умствена травма.
Смешно е когато се каже "Той избива комплекси". В този случай, обаче това важи с пълна сила. Слушането на силната музика целяща да приглуши и най-натрапчивата мисъл, текстовете на самите песнички, отношението в стил " а-ла не ми пука к'во мислят за мен" - все показатели за една изтормозена душа. Сигурен съм, че това не се отнася до всички хора, които са любители на тази музика. И все пак...

ziky
12-05-2006, 19:19
Ти мислиш едно, аз мисля друго. Защо въобще зададе този въпрос?
Какво милсите за металистите.
Мисля, че повечето от тях са станалите такива в резултата на тежкото им детство, парично състояние, умствена травма.
Смешно е когато се каже "Той избива комплекси". В този случай, обаче това важи с пълна сила. Слушането на силната музика целяща да приглуши и най-натрапчивата мисъл, текстовете на самите песнички, отношението в стил " а-ла не ми пука к'во мислят за мен" - все показатели за една изтормозена душа. Сигурен съм, че това не се отнася до всички хора, които са любители на тази музика. И все пак...

Знаеш ли уважавам тва твое мнение....обаче забрави това че с какъвто се събереш такъв ставаш...нали това + нещата изредени по горе :)

12-05-2006, 19:36
Тези индивиди имат нужда от определен брой шутове в главата за да се осъзнаят... ](*,)

Joey Tempest
12-05-2006, 19:36
Ти мислиш едно, аз мисля друго. Защо въобще зададе този въпрос?
Какво милсите за металистите.
Мисля, че повечето от тях са станалите такива в резултата на тежкото им детство, парично състояние, умствена травма.

Мнооо мислиш, братле! :P :D

RedChil
12-05-2006, 19:48
Мии,метАлите ходят само в черно,за да не си личи мръсотията по тях,косата им се мие само за Коледа,а краката - лятоска на реката.Кво друго за тези същества...палят църкви,носят обърнати кръстове,боядисват си лицата в черно-бяло,носят кубинките на дядо си,краката им миришат на мърша...Общо взето-това е. :wink:

Joey Tempest
12-05-2006, 19:56
Мии,метАлите ходят само в черно,за да не си личи мръсотията по тях,косата им се мие само за Коледа,а краката - лятоска на реката.Кво друго за тези същества...палят църкви,носят обърнати кръстове,боядисват си лицата в черно-бяло,носят кубинките на дядо си,краката им миришат на мърша...Общо взето-това е. :wink:

Големи са наркомани и алкохолици. Само стоят по сканапейките и са друсат, ръцете им целите надупчени като игленици, постоянно пият и драйфат. Убиват невинни хора, най-вече малки момиченца и принасят телата им в жертва на блЯк мЯтъл силата.

AliceSw
12-05-2006, 19:58
^^и излизат с Red Chil :mrgreen:


абе вие верно сте смотани, мненията ви прили4ат на тея на коко6ките от моя клас, които не знаеха кво е УАСГ/ ВИАС в4ера и едва лио не ни вдигнаха скандал, все едно ние сме им виновни :twisted:

RedChil
12-05-2006, 21:06
Мии,метАлите ходят само в черно,за да не си личи мръсотията по тях,косата им се мие само за Коледа,а краката - лятоска на реката.Кво друго за тези същества...палят църкви,носят обърнати кръстове,боядисват си лицата в черно-бяло,носят кубинките на дядо си,краката им миришат на мърша...Общо взето-това е. :wink:

Големи са наркомани и алкохолици. Само стоят по сканапейките и са друсат, ръцете им целите надупчени като игленици, постоянно пият и драйфат. Убиват невинни хора, най-вече малки момиченца и принасят телата им в жертва на блЯк мЯтъл силата.
ДА! Апък дед-мЯтълите и дуум-мЯтълите рекетират бабички и дядковци,след което серат върху тях! Мятълите са напаст за човечеството и творение на Сатаната !!!

britney_04
12-05-2006, 23:33
Поредния ограничен човек,мислещ толкова плитко.Метълите били надрусани,мръсни,гадни...


Е да де и аз да бях метъл примерно и аз бих казал така!Еми въпроса е там,че аз не съм метълка.Слушам една две групи,но определено не мога да кажа,че съм на ти с метъла или се обличам така.Но просто е тъпо да се правят изказвания от този род,че едва ли не всички са такива.
Ami neznam dali vsi4ki sa takiva ama do sega ne sum vidqla 4istopluten metul.V moito daskalo imashe edin gorkiq 1 mesec hodeshe s absoliotno edni i sushti drehi kosata mu beshe na masuri abe kvo da ti kaja otvratitelna gledka i ne e samo toi ami i drugi metuli koito sum vijdala zatova 4e mnenieto mi za tova obshtestvo ne e hybavo,a naprotiv izklio4itelno mnogo me otvrushtavyt.Tezi hora jiveqt v nqkuv sobstven svqt bez qsna predstava za obkrujavashtoto im obshtestvo i ostanalite hora koito ne sa kato tqh

Joey Tempest
12-06-2006, 01:18
Tezi hora jiveqt v nqkuv sobstven svqt bez qsna predstava za obkrujavashtoto im obshtestvo i ostanalite hora koito ne sa kato tqh

Не стига, че не се къпят, ами и живеят в някъв собствен свят и "отврЪщавЪт" останалите!!!
ТЕЗИ ХОРА НЯМАТ СРАМ!!!!!!

quench
12-06-2006, 09:12
Според мен трянва да създадат концентрационни лагери за всички метАлиси,да ги изкъпят и да им пускат 24/7 истинскЪ музиЪ - например Софиту Маринува, гЪзис и прочейе. Разбираш ма,артик!
Призовавам ва да излазете пу улицете с лопате и кирке и да убийтий всичкуту гадну метАлиси!!!
Щото смърдът!
:twisted:

Хаха - който не мисли,че метълите са безсмъртни,да си завре включена моторна резачка в гъзЪЪЪЪ!!!
Хау!

abstraction
12-06-2006, 11:16
не си изграждам мнения за обществата, а за хората.
Всяко общество се състои от хора, имащи и общи и различни неща. В случая общото между метълите е музиката, която слушат и гамата от цветове, в които се обличат.
А тази представа, която се наслагва у не-метълите, че метълите са нечистоплътни, надрусани и тн. е абсолютно неправилна. Да, и такива има, но има и нечистоплътни и надрусани чалгари, пънкари и всякакви други.
Фактът, че имам една обща неприязън към метълите от останалите се дължи на това, че се различават. По какво - по музиката, която слушат. Нормално е обществото да е разделено по различни признаци - религиозност, спортни симпатии, музикални предпочитания. Но чак да се твърди че метълите отвращават... Неее, не съм съгласна.
Не ви харесва, че са уж затворено общество - нормално е да е така.
Така се случва и с привържаниците на по-малките футболни отбори, с хората, проповядващи по неразпространени религии и тнт.
Така че моля спестете си тъпите мнения и почнете да гледате малко по-глобално и широко на нещата.

lady_bird
12-06-2006, 12:07
vseki izbira sam za sebe si kakuv da bude,tova nqma koi znae kakvo zna4enie,ima gi vsqkakvi.
kefq se na tova ob6testvo,za6to sum 4ast ot nego.obi4am tazi muzika i tq e 4ast ot men,za6toto e v surceto mi.ta po temata-tova ne e to4no ob6testvo,tova sa grupa ot hora-buntari,hora koito ne se primirqvat s tova,koeto ne im haresva i po tozi na4in demonstrirat svoite vkusove i predpo4itaniq i ednovremenno s tova pokazvat,4e ne im puka.

quench
12-06-2006, 12:57
abstraction, ти си била умна! Получаваш искрени аплаузи от моя страна!
=D>

bulgarche
12-06-2006, 15:04
vseki izbira sam za sebe si kakuv da bude,tova nqma koi znae kakvo zna4enie,ima gi vsqkakvi.
kefq se na tova ob6testvo,za6to sum 4ast ot nego.obi4am tazi muzika i tq e 4ast ot men,za6toto e v surceto mi.ta po temata-tova ne e to4no ob6testvo,tova sa grupa ot hora-buntari,hora koito ne se primirqvat s tova,koeto ne im haresva i po tozi na4in demonstrirat svoite vkusove i predpo4itaniq i ednovremenno s tova pokazvat,4e ne im puka.
Че то това е при всяко едно движение, субкултура...
А "бунтари" ми звучи много хипарско :?

Disorder
12-06-2006, 15:59
не си изграждам мнения за обществата, а за хората.
Всяко общество се състои от хора, имащи и общи и различни неща. В случая общото между метълите е музиката, която слушат и гамата от цветове, в които се обличат.
А тази представа, която се наслагва у не-метълите, че метълите са нечистоплътни, надрусани и тн. е абсолютно неправилна. Да, и такива има, но има и нечистоплътни и надрусани чалгари, пънкари и всякакви други.
Фактът, че имам една обща неприязън към метълите от останалите се дължи на това, че се различават. По какво - по музиката, която слушат. Нормално е обществото да е разделено по различни признаци - религиозност, спортни симпатии, музикални предпочитания. Но чак да се твърди че метълите отвращават... Неее, не съм съгласна.
Не ви харесва, че са уж затворено общество - нормално е да е така.
Така се случва и с привържаниците на по-малките футболни отбори, с хората, проповядващи по неразпространени религии и тнт.
Така че моля спестете си тъпите мнения и почнете да гледате малко по-глобално и широко на нещата.
Единственото смислено мнение по темата. Но и едва ли би могло да се очаква друго. Българина си е българин - метълите миришат, жените са курви, мъжете изневеряват 24/7 Живеем си с нашите стереотипи и на всеки му е добре. Друго не ни остава май, ами дайте да пием по една ракия, да си пуснем планета и да влизаме в Европа танцувайки кючек на масата.

magesnik
12-06-2006, 16:17
забравихте да споменете че всички са сатанисти и редовно извършват жертвоприношения с котки.О,сатана всички трябва да смучеме черния к** на рогатия иначе няма спасение за обречените ви души. :lol:

scion_of_Storm
12-06-2006, 16:26
Деба, за тея пропадняци ли ще говорим? Лелей как ме нервират тея метАли бе, то не били черни метАли, не били некви други зли метАли, малтретират песовете по улиците, смущават рЯда в обществото. Метълите на компот бе, кво шще се занимавате с тях, манете ги! Деба и прошляците, простаци, да мрат, на никого не му трябват. Мръсни, некъпещи се отрепки! НА ШАМПОАННН!!!! :twisted: :mrgreen:

RedChil
12-06-2006, 16:42
Мръсни утайки на обществото са метАлите!!! Трябва да ги пращят у някое ТВУ,да ги превъзпитат и да ги научат на ред и малко човешка хигиена.Смърдящи,долни прошляци !!!

AliceSw
12-06-2006, 16:57
ТВУ-тата ве4е не съществуват - ве4е са някви интернати нз как то4но

бтв - лакирах се с 4ерен лак, ве4е се 4увствам металка, О, Сатаанаааааааааа

peps_from_mars
12-08-2006, 23:14
poznavam metali i ne gi mislq za nqkfi propadnali hora.daje naprotiv te sa mnogo dobri hora i taka kato gi gledate si mislite sig 4e sa nekfi zlobari ili ne6to takova,a tova vaob6te ne e taka.daje sa mnogo razbrani hora i mnogo dobre izslu6vat....a po povod na tova koeto kazvate 4e ne se kupqt.....purvo tova ne e taka.... naprotiv.....e predi 10 godini moje taka da sa hodili metalite i da im e ostanalo kato "zapazena marka"....i vtoro tva si e tqhna rabota dali 6e se kupqt ili ne....+tva nekoi hora kazvat 4e bili mnogo agresivni-NI6TO TAKOVA.....nqma takova ne6to..e osven ako ne gi izvadi6 izvun nervi(ta to koi obi4a da go qdosvat)btw vijdala sum mnogo po agresivni i tupi 4algari,fe6ani,hous4enca,pedali i pr....

machoka
12-09-2006, 15:18
:arrow: Моля, прочетeте правилата на форума! (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

:arrow: т. 11