PDA

View Full Version : vapros otnosno skype



-
12-05-2006, 15:40
Imam edin vapros otnosno skype.Vazmojno li e poneje imam skype da vlezna s dva nick-a ednovremenno(edna priqtelka taka vliza v skype,zaedno s brat i ot 1 komp),t.e. vse edno da imam 2 skype v kompa i dvata da sa s razli4ki registraciii.AKo e vazmojno,pls kajete kak 6toto az nz,a mi trqbva

mila_pila
12-05-2006, 15:48
да, възможно е. ако съм те разбрала искаш два профила в скайп. за целта излизаш от сегашния си профил( на менюто file- sign out или ако ти е на бг отписване) и после регистрираш новия ник, както си регистрирала сегашния. когато искаш да ползваш единия излизаш от другия и така. малко объркано, но не ме бива по обясненията :lol: ако обаче искаш и двата профила да са на линия едновременно ти трябват два потребителя на windows. някъде тук имаше такава тема...

12-05-2006, 15:50
Da tova iskam 2 potrebitelq v skype ednovremenno,edna pr-ka taka vliza s 2 nika ednovremenno bez da izliza ot ediniq i da vliza v drugiq.nqkoi znae li kak stava?

Forslor
12-05-2006, 15:59
Da tova iskam 2 potrebitelq v skype ednovremenno,edna pr-ka taka vliza s 2 nika ednovremenno bez da izliza ot ediniq i da vliza v drugiq.nqkoi znae li kak stava?
МИ тва и преди е обяснявано ....просто си създаваш още един акаунт на XP то.

12-05-2006, 16:08
A kak da si napravq nov akuant?Ne6to ne gi razbiram tezi ne6ta zatova moje li malko da mi obqsni6i kato si napravq kakvo da pravq

Bisollini
12-05-2006, 20:21
Ako account nemmoje6 da si napravi6 ne se opitvai ina4e. pravi6 si o6te edin account . minava6 v nego i tam puska6 skype i si to4na

feshankaa
12-06-2006, 14:57
Правиш си нов акаунт,от Контролен панел->Потребителски акаунти-> Съзаване на акаут(мисля че така беше) и готово.Аз съм така-сестра ми си има нейн акаут и аз си имам мой :)