PDA

View Full Version : Поредния любовен "проблем"



Demny
12-05-2006, 16:48
Ок за втори път се решавам да пусна тема във някакъв форум и да споделя с напълно непознати всичко което ми се върти в главата надявам се се някой да прочете всичко и да изкаже мнение ще съм мн благодарна =]

Значи .. всичко започна април месец когато един приятел реши че трбява да се запозная с едно момче защото "много ще ти хареса и ти на него също".(Така да изясня само че въпросното момче е от др град(в който аз имам мн роднини и ходя мн често)но живее и учи в Сф(където живея и уча аз ))До тук добре разменихме си телефоните и след няколко смса и един дълъг разговор си уредихме среща.Видяхме се,харесахме се и така постепенно аз започнах да се влюбвам и наистина се влбих мн силно дори съм си позволявала да твърдя че го обичам и да така е това е човека към който съм изпитвала най силни и истински чувства въпреки че съм само на 14.И да била съм с мн др момчета имала съм и "връзки" само за ден два и т.н. но ако говорим за сериозни чувства то те бяха към този човек . Се 1 да не се отплесвам.И така в началото висчко хубаво обаче в псоледствие започнаха да се появяват "проблемите"...например мн пъти ми е казвал че ще си остане в Сф да се видим а в псоледствие получавам смс че си се е прибрал и от това ми е ставало мн обидно не за това че не сме се видяли а за това че ме е излъгал...като не е искал/можел поне да ми е казал (и това съм му го казвала но той продължаваше да си намира оправдания и мн пъти сме отлагали срещи)...също така сме се карали за някви глупости и е имало случаи в който не сме си говорели със седмици при което той ми праща смс или почва да ми говори все едно нищо не е станало (нещо което също мн ме е дразнело и съм му казвала че искам да говорим като стане нещо но той от инат мълчеше и само се съгласяваше с мен :smt009 ) И така един път в който пак нямах вести от него в продължение на седмица отидох до една фр до тях а той дори не слезе да ме види [-( и по едно време почна да ми прави знаци да си тръгваме и аз казах Ти знаеш че аз тръгна ли си няма да се върна а той смао сви рамене :-s ...еми тръгнах си и на др ден скъсах с него (чрез смс глупава история но след като той не иска да говорим....)Та значи скъсхаме в началото на септември...и тогава стана по зле очаквах че той няма да ми говори както прави обикновено и аз ще го забравя и той мен и happy end ...да ама не той започна да ми пише по скайп и така си говорихме и в един момент в който неща такъмо се оправяха аз глупачката в отчаян опит да го забравя и тн реших че съм влюбена в един съученик (с който наистина иамхем няква закачка ама за около седмица-две) и му го казах това ...и май мн го нараних въпреки че той нищо не каза а само ми каза да добре щом искаш можем да сме приятели разбирам те...и след този случай зпочна да се държи доста гадно с мен праща ми снимки на др момичета и някви такива...а бе държеше се зле...както и да е аз скъсах с този съученик мн бързо както вече казах и той разбира се разбра...и така 1-2 след това продължихме да си гвоорим по скайп обаче един ден той пак нещо се направи на г*з и аз го блокирах...при което получих смс с молба да се видим и да се изясним....съгласих се и преди 2 седмици някъде се видяхме.Е когато го попитах защо ме е потърсил той мълчеше (както винаги) обаче държанието му след и реди това показваше че явно още има чувства към мен (а това и момчето което реши да ни запознае ми го е казвало че е така^^)...и както и да е беше си мн хубаво прегръщахме си и нз аз лично шрекарах мн добре.Обаче отново стана по зле :lol: дам такава съм си...та на др седмица след като се видяхме аз тръгнах с едно момче от съседния клас което мн ме кефеше и си имахме свалката...проблема е че това момче(тоя от съседния клас) мн хора са го наранявали щото е имал късмета да е само с тъпи путки (нищо лично :D ) и когато с него си говорихме за бившите аз не скрих че съмс е видяла с бившия и колко съм го обичала и какви са ни отношеияата...и той след това на няколко пъти ме попита дали ако бившия ме помоли да се върна при него аз ще се върна ... и аз казах не поради мн причини...обаче по дяволите осъзавам с всеки изминал ден каква глупачка съм ...аз обичам бившия си и само него просто въпреки всичко което ме е накарал да преживея (не че нещо е много и се чувствам нещастна и наранена просто нямахме пълноценна връзка беше си ясно че "не сме един за друг") и все пак искам да съм с него...колкото и да се убеждавам че няма как да почнем на чисто и т.н осъзнавам че мога да забравя висчко и искам отново да изпитам всичко и да сме заедно но този път знам че ще успеем защото сме се поучили от грешките си (поне аз съм) и няма да сме толкова глупави...та мислех да го помоля да се видим близките седмици и ако се видим да го попитам според него можем ли отново да сме заедно както преди...мсиля че той ще ми каже да защото зн че не е безразличен но как тогава да зарежа сегашното си гадже(към което също имам чувства но не са чак толкова силни) при положение че му казах че няма да се върна при бившия си а не мога д аго излъжа( а дори и да го излъжа пак ще изглеждам като поредната кучка която си е играла с него а аз не съм такава #-o )
Моля ви кажете според вас как е редно да постъпя да говоря с бившия си и заслужава ли си да се върна при него и да опитаме отново или да остана с гаджето си и да се надявам един ден да го обикна истиски ?

ПП мн сори за дългия пост просто исках да споделя ::: и моля ви поне един да го прочете и да изкаже мнение :D

Crafter
12-05-2006, 16:58
Първо няколко забележки:
1. Темата е на български - браво.
2. Цензурирала си думата "г*з", но написа "п***а" ?!
3. Следващия път, като пишеш толкова дълго мнение се постарай да го построиш правилно. Първо фактите после чувствата. Не ги смесвай, защото става таратор.

Сега по самата тема:

Една небезизвестна статистика показва, че 70% от жените по света правят секс с мъже от съжаление. С това визирам твоят приятел от съседния клас. Опитвам се да кажа, че ти не го харесваш, а го съжаляваш(поне така го разбирам аз).
За другия тарикат... мисля, че ще сгрешиш ако се върнеш. Хем те дразни, че мълчи и те лъже, хем искаш пак. Къде ще му излезе края?!
В крайна сметка на сърцето никой не му диктува и ще направиш това, което си решила.

gerinceto
12-05-2006, 17:02
Една небезизвестна статистика показва, че 70% от жените по света правят секс с мъже от съжаление. С това визирам твоят приятел от съседния клас. Опитвам се да кажа, че ти не го харесваш, а го съжаляваш(поне така го разбирам аз).
За другия тарикат... мисля, че ще сгрешиш ако се върнеш. Хем те дразни, че мълчи и те лъже, хем искаш пак. Къде ще му излезе края?!
В крайна сметка на сърцето никой не му диктува и ще направиш това, което си решила. i az sam na tva mnenie

ziky
12-05-2006, 17:03
Първо няколко забележки:
1. Темата е на български - браво.
2. Цензурирала си думата "г*з", но написа "п***а" ?!
3. Следващия път, като пишеш толкова дълго мнение се постарай да го построиш правилно. Първо фактите после чувствата. Не ги смесвай, защото става таратор.

Сега по самата тема:

Една небезизвестна статистика показва, че 70% от жените по света правят секс с мъже от съжаление. С това визирам твоят приятел от съседния клас. Опитвам се да кажа, че ти не го харесваш, а го съжаляваш(поне така го разбирам аз).
За другия тарикат... мисля, че ще сгрешиш ако се върнеш. Хем те дразни, че мълчи и те лъже, хем искаш пак. Къде ще му излезе края?!
В крайна сметка на сърцето никой не му диктува и ще направиш това, което си решила.


Знаеш ли има и една друга статистика която сочи че 84% от момичета жени и све женско незнае какво иска...не е зле да се уточни какво иска!
BTW мн добър коментар!Поздрави :)

Crafter
12-05-2006, 17:04
Само дето не са 84%... някъде към 100% бият.

ПС. Благодаря.

ziky
12-05-2006, 17:05
Само дето не са 84%... някъде към 100% бият.

ПС. Благодаря.

И тва е вярно ама се пак исках да не обидя всикчи жени....нали се сещаш :D


ПС-моля :)

4on4i
12-05-2006, 17:07
Успях да го прочета :P ...бъзикам се...Значи работата при теб е доста интересна. Бившия ти не се е държал добре с теб, а дали това не те провокира да го обичаш още повече :?: :arrow: :idea: Със сегашния казваш, че имаш някакви чувства, но от колко време ходите, общо взето доста подробности не си казала, но цялата тази работа ме навява на мисълта, че за себе си, си решила и чакаш просто някой да уцелия правилното момче в своя пост. Слушай сърцето е моя съвет. Дано да съм бил полезен. Успех. :smt006

ziky
12-05-2006, 17:09
Слушай сърцето си е моя съвет.... [/code]



=D> :)

LSD^Lady
12-05-2006, 17:16
Първо няколко забележки:
1. Темата е на български - браво.
2. Цензурирала си думата "г*з", но написа "п***а" ?!
3. Следващия път, като пишеш толкова дълго мнение се постарай да го построиш правилно. Първо фактите после чувствата. Не ги смесвай, защото става таратор.

Сега по самата тема:

Една небезизвестна статистика показва, че 70% от жените по света правят секс с мъже от съжаление. С това визирам твоят приятел от съседния клас. Опитвам се да кажа, че ти не го харесваш, а го съжаляваш(поне така го разбирам аз).
За другия тарикат... мисля, че ще сгрешиш ако се върнеш. Хем те дразни, че мълчи и те лъже, хем искаш пак. Къде ще му излезе края?!
В крайна сметка на сърцето никой не му диктува и ще направиш това, което си решила.


Подкрепям това мнение !

Demny
12-05-2006, 17:20
Ами за думата п.... се извинявам не се усетих просто бързах да напиша всичко и от бързане да стана мн объркано но аз по принцип не съм по обясненията 8-[
Та сега за момчето от съседния клас ами не не го съжалявам аз първо го харесах и в началото до като бяхме на фаза свалка(ако мога така да се изразя) мн исках да съм с него и чак когато тръгнахме разбрах че бившата му му е изневерявала с всеки срещнат и той ми обясни че е имало много други случки и така
Относно бившия да аз много пъти съм обяснявала как ако тръгнем ще се получи същата история и колкото и да съм заслепена от любовта си няма да го изтърпя =;
Но нещото което искам е да съм точно с него мисля наистина да го помоля да се видим и този път да се изясним
И ходя с въпросния пич от съседния клас вече трета седмица и да знам нормало е да не изпитвам кой знае какво но все пак си знам че искам да съм с бившия както каза едни фр :По добре забрави бившето си защото всеки път когато се влюбиш в някой друг ти хем искаш да си с него хем се надяваш да си с бившия си и правиш глупости...прав е за жалост
А да и много пъти съм слушала сърцето си и от това е страдало самото то за това сега реших да мисля преди да действам но и мисленето не помага и не чакам някой да ми каже какво да правя защото и сама мога да се убедя че решението което взема е правилно и така трябва и т.н просто исках да чуя неутрално мнение
Благодаря ви :D

ziky
12-05-2006, 17:22
Ами за думата п.... се извинявам не се усетих просто бързах да напиша всичко и от бързане да стана мн объркано но аз по принцип не съм по обясненията 8-[


Бързата работа срам за майстора...имам и ремикса на тая поговорка ама е малко нцензурен (в кръга на шегата)

koalka
12-05-2006, 17:24
Това е хубаво,че си осъзнала,че го обичаш и можете отново да сте заедно.Била си наранена от неговото държание,което аз не мога да си обясня.Да не те търси по една седмица,да не слезе да те види...както и да е.Направил е грешка и ще е добре,ако я е осъзнал.Трябва да поговорите открито,покани го да излезете.Наистина е важно,защото трябва да обсъдите дали връзката ви може да продължи.

Crafter
12-05-2006, 17:28
Хах!
В коя вселенска книга прочете, че сърцето взима най-правилното решение? Това е шантаж.
На теб ще кажа същото, което казах на друг човечец преди няколко дни:
Това, което не те убива, те прави по-силен.

12-05-2006, 17:30
Относно държанието му аз мога да си го обясня и самата аз мн пъти съм го оправдавала но просто в един момент ми писна аз самата да търся обяснение за неговите глупости
Цялата работа идва от там че аз съм първото му по сериозно гадже (защото във въпросия град си стават "гаджета" черз трети човек и даже не смеят за ръка да се хванат :mrgreen:) (а и той по принцип е много странне и затворен в себе си човек нз как да го нарека точно :) )и той просто не знаеше как да се държи и може би за това се с страхувал когато се скараме да ми каже нещо накриво и да не се съгласи с мен или когато не му се излиза с мен от страх да не се ядосам си е търсел оправдания
Но просто както казах писна ми от глупавите оправднаия

ziky
12-05-2006, 17:33
Относно държанието му аз мога да си го обясня и самата аз мн пъти съм го оправдавала но просто в един момент ми писна аз самата да търся обяснение за неговите глупости
Цялата работа идва от там че аз съм първото му по сериозно гадже (защото във въпросия град си стават "гаджета" черз трети човек и даже не смеят за ръка да се хванат :mrgreen:) (а и той по принцип е много странне и затворен в себе си човек нз как да го нарека точно :) )и той просто не знаеше как да се държи и може би за това се с страхувал когато се скараме да ми каже нещо накриво и да не се съгласи с мен или когато не му се излиза с мен от страх да не се ядосам си е търсел оправдания
Но просто както казах писна ми от глупавите оправднаия

Добре де хем ти е писнало хем такова...е чай де....

12-05-2006, 17:36
Не писна ми аз да го оправдавам.Защото хиляди пъти му казах като има нещо просто ми кажи аз не съм някакво животно и ще те разбера но той си знае неговото :?
И пак казвам че въпреки всичко искам да съм с него не мисля че такива глупости трябва да се правят на голям проблем и да пречат на една връзка...за жалост до акто бях с него ен мсилех така

ziky
12-05-2006, 17:44
Не писна ми аз да го оправдавам.Защото хиляди пъти му казах като има нещо просто ми кажи аз не съм някакво животно и ще те разбера но той си знае неговото :?
И пак казвам че въпреки всичко искам да съм с него не мисля че такива глупости трябва да се правят на голям проблем и да пречат на една връзка...за жалост до акто бях с него ен мсилех така

Мисля че ще е по добре да си намериш някой който да има сходни чуства или да изчакаш времето да покаже....и аз в момента съм така...какво ли не преживях....са чакам!!!....и чакам и чакам.....

Emilie
12-05-2006, 19:07
Чакането е хубаво нещо но до кога така?!
Наистина може и да те харесва, даже обича, но да го е страх да покаже чувствата си.Незнам, аз не съм в по-добро състояние, така че... :smt012

ziky
12-05-2006, 19:27
Чакането е хубаво нещо но до кога така?!
Наистина може и да те харесва, даже обича, но да го е страх да покаже чувствата си.Незнам, аз не съм в по-добро състояние, така че... :smt012

Никога неможеш да разбереш кога ще дойде момента на рая на чакането...то ще си проличи...и аз тва казвам до кога да чакам...но ше дойде време в кеото няма да чакам....рано или късно това коеот искаш идва само при тебе....не винаги за всикчо де но в повечето случаи е така...

nasty_f
12-05-2006, 20:46
Хахаха...Много смешно ми стана.Ама ти си голяма любовчийка била :lol: .Но по-добре,от колкото да си седиш мирна като пън.
За проблемите ти бих дала следния съвет:Като не обичаш/харесваш някого...То просто няма смисъл да си с него от съжаление.Това е най-тъпото нещо,което повечето момичета правят.Не си могла да му откажеш,понеже ще ти се разсърди...Не си могла да го зарежеш,защото постоянно правят така с него и ще му стане много гадно....Няма такива глупости [-X .Хора,разбете,че в ДНЕШНО време трябва да мислите първо за себе си(е,много ясно,че може да направите изключение за някой супер близък човек,но предполагам той не ти е такъв).Не си първата,която го е зарязала,няма да си и последната.Той няма да бъде постоянно зарязван,все пак още е доста млад,ще има още много приятелки!Отрежи го това момче,и се хвани пак с бившият ти,но ако пак си мълчи за всяко нещо,и него отрежи и така :lol: ...Ако пък толкова много го обичаш,помисли малко,провокирай го по някакъв начин да проговори...не само да мълчи.Прави неща,който го дразнят,за да се ядоса накрая и да се оправи човека :wink:

12-06-2006, 01:11
Ок за втори път се решавам да пусна тема във някакъв форум и да споделя с напълно непознати всичко което ми се върти в главата надявам се се някой да прочете всичко и да изкаже мнение ще съм мн благодарна =]

Значи .. всичко започна април месец когато един приятел реши че трбява да се запозная с едно момче защото "много ще ти хареса и ти на него също".(Така да изясня само че въпросното момче е от др град(в който аз имам мн роднини и ходя мн често)но живее и учи в Сф(където живея и уча аз ))До тук добре разменихме си телефоните и след няколко смса и един дълъг разговор си уредихме среща.Видяхме се,харесахме се и така постепенно аз започнах да се влюбвам и наистина се влбих мн силно дори съм си позволявала да твърдя че го обичам и да така е това е човека към който съм изпитвала най силни и истински чувства въпреки че съм само на 14.И да била съм с мн др момчета имала съм и "връзки" само за ден два и т.н. но ако говорим за сериозни чувства то те бяха към този човек . Се 1 да не се отплесвам.И така в началото висчко хубаво обаче в псоледствие започнаха да се появяват "проблемите"...например мн пъти ми е казвал че ще си остане в Сф да се видим а в псоледствие получавам смс че си се е прибрал и от това ми е ставало мн обидно не за това че не сме се видяли а за това че ме е излъгал...като не е искал/можел поне да ми е казал (и това съм му го казвала но той продължаваше да си намира оправдания и мн пъти сме отлагали срещи)...също така сме се карали за някви глупости и е имало случаи в който не сме си говорели със седмици при което той ми праща смс или почва да ми говори все едно нищо не е станало (нещо което също мн ме е дразнело и съм му казвала че искам да говорим като стане нещо но той от инат мълчеше и само се съгласяваше с мен :smt009 ) И така един път в който пак нямах вести от него в продължение на седмица отидох до една фр до тях а той дори не слезе да ме види [-( и по едно време почна да ми прави знаци да си тръгваме и аз казах Ти знаеш че аз тръгна ли си няма да се върна а той смао сви рамене :-s ...еми тръгнах си и на др ден скъсах с него (чрез смс глупава история но след като той не иска да говорим....)Та значи скъсхаме в началото на септември...и тогава стана по зле очаквах че той няма да ми говори както прави обикновено и аз ще го забравя и той мен и happy end ...да ама не той започна да ми пише по скайп и така си говорихме и в един момент в който неща такъмо се оправяха аз глупачката в отчаян опит да го забравя и тн реших че съм влюбена в един съученик (с който наистина иамхем няква закачка ама за около седмица-две) и му го казах това ...и май мн го нараних въпреки че той нищо не каза а само ми каза да добре щом искаш можем да сме приятели разбирам те...и след този случай зпочна да се държи доста гадно с мен праща ми снимки на др момичета и някви такива...а бе държеше се зле...както и да е аз скъсах с този съученик мн бързо както вече казах и той разбира се разбра...и така 1-2 след това продължихме да си гвоорим по скайп обаче един ден той пак нещо се направи на г*з и аз го блокирах...при което получих смс с молба да се видим и да се изясним....съгласих се и преди 2 седмици някъде се видяхме.Е когато го попитах защо ме е потърсил той мълчеше (както винаги) обаче държанието му след и реди това показваше че явно още има чувства към мен (а това и момчето което реши да ни запознае ми го е казвало че е така^^)...и както и да е беше си мн хубаво прегръщахме си и нз аз лично шрекарах мн добре.Обаче отново стана по зле :lol: дам такава съм си...та на др седмица след като се видяхме аз тръгнах с едно момче от съседния клас което мн ме кефеше и си имахме свалката...проблема е че това момче(тоя от съседния клас) мн хора са го наранявали щото е имал късмета да е само с тъпи путки (нищо лично :D ) и когато с него си говорихме за бившите аз не скрих че съмс е видяла с бившия и колко съм го обичала и какви са ни отношеияата...и той след това на няколко пъти ме попита дали ако бившия ме помоли да се върна при него аз ще се върна ... и аз казах не поради мн причини...обаче по дяволите осъзавам с всеки изминал ден каква глупачка съм ...аз обичам бившия си и само него просто въпреки всичко което ме е накарал да преживея (не че нещо е много и се чувствам нещастна и наранена просто нямахме пълноценна връзка беше си ясно че "не сме един за друг") и все пак искам да съм с него...колкото и да се убеждавам че няма как да почнем на чисто и т.н осъзнавам че мога да забравя висчко и искам отново да изпитам всичко и да сме заедно но този път знам че ще успеем защото сме се поучили от грешките си (поне аз съм) и няма да сме толкова глупави...та мислех да го помоля да се видим близките седмици и ако се видим да го попитам според него можем ли отново да сме заедно както преди...мсиля че той ще ми каже да защото зн че не е безразличен но как тогава да зарежа сегашното си гадже(към което също имам чувства но не са чак толкова силни) при положение че му казах че няма да се върна при бившия си а не мога д аго излъжа( а дори и да го излъжа пак ще изглеждам като поредната кучка която си е играла с него а аз не съм такава #-o )
Моля ви кажете според вас как е редно да постъпя да говоря с бившия си и заслужава ли си да се върна при него и да опитаме отново или да остана с гаджето си и да се надявам един ден да го обикна истиски ?

ПП мн сори за дългия пост просто исках да споделя ::: и моля ви поне един да го прочете и да изкаже мнение :D

abe tva da ne ti e nekuf test po literatura i da ti pi6at ocenka spored tova kolko stranici si napisala ? Vzemi nau4i da se izkazva6 kato horata pone, tova ADSKI MNOGO 6te ti pomogne vuv vsqko otno6enie, 6toto qvno ne znae6 kvo da prikazva6, koe e vajno i koe ne i moje da se propusne...

BeBcHeTo
12-06-2006, 06:43
Ок за втори път се решавам да пусна тема във някакъв форум и да споделя с напълно непознати всичко което ми се върти в главата надявам се се някой да прочете всичко и да изкаже мнение ще съм мн благодарна =]

Значи .. всичко започна април месец когато един приятел реши че трбява да се запозная с едно момче защото "много ще ти хареса и ти на него също".(Така да изясня само че въпросното момче е от др град(в който аз имам мн роднини и ходя мн често)но живее и учи в Сф(където живея и уча аз ))До тук добре разменихме си телефоните и след няколко смса и един дълъг разговор си уредихме среща.Видяхме се,харесахме се и така постепенно аз започнах да се влюбвам и наистина се влбих мн силно дори съм си позволявала да твърдя че го обичам и да така е това е човека към който съм изпитвала най силни и истински чувства въпреки че съм само на 14.И да била съм с мн др момчета имала съм и "връзки" само за ден два и т.н. но ако говорим за сериозни чувства то те бяха към този човек . Се 1 да не се отплесвам.И така в началото висчко хубаво обаче в псоледствие започнаха да се появяват "проблемите"...например мн пъти ми е казвал че ще си остане в Сф да се видим а в псоледствие получавам смс че си се е прибрал и от това ми е ставало мн обидно не за това че не сме се видяли а за това че ме е излъгал...като не е искал/можел поне да ми е казал (и това съм му го казвала но той продължаваше да си намира оправдания и мн пъти сме отлагали срещи)...също така сме се карали за някви глупости и е имало случаи в който не сме си говорели със седмици при което той ми праща смс или почва да ми говори все едно нищо не е станало (нещо което също мн ме е дразнело и съм му казвала че искам да говорим като стане нещо но той от инат мълчеше и само се съгласяваше с мен :smt009 ) И така един път в който пак нямах вести от него в продължение на седмица отидох до една фр до тях а той дори не слезе да ме види [-( и по едно време почна да ми прави знаци да си тръгваме и аз казах Ти знаеш че аз тръгна ли си няма да се върна а той смао сви рамене :-s ...еми тръгнах си и на др ден скъсах с него (чрез смс глупава история но след като той не иска да говорим....)Та значи скъсхаме в началото на септември...и тогава стана по зле очаквах че той няма да ми говори както прави обикновено и аз ще го забравя и той мен и happy end ...да ама не той започна да ми пише по скайп и така си говорихме и в един момент в който неща такъмо се оправяха аз глупачката в отчаян опит да го забравя и тн реших че съм влюбена в един съученик (с който наистина иамхем няква закачка ама за около седмица-две) и му го казах това ...и май мн го нараних въпреки че той нищо не каза а само ми каза да добре щом искаш можем да сме приятели разбирам те...и след този случай зпочна да се държи доста гадно с мен праща ми снимки на др момичета и някви такива...а бе държеше се зле...както и да е аз скъсах с този съученик мн бързо както вече казах и той разбира се разбра...и така 1-2 след това продължихме да си гвоорим по скайп обаче един ден той пак нещо се направи на г*з и аз го блокирах...при което получих смс с молба да се видим и да се изясним....съгласих се и преди 2 седмици някъде се видяхме.Е когато го попитах защо ме е потърсил той мълчеше (както винаги) обаче държанието му след и реди това показваше че явно още има чувства към мен (а това и момчето което реши да ни запознае ми го е казвало че е така^^)...и както и да е беше си мн хубаво прегръщахме си и нз аз лично шрекарах мн добре.Обаче отново стана по зле :lol: дам такава съм си...та на др седмица след като се видяхме аз тръгнах с едно момче от съседния клас което мн ме кефеше и си имахме свалката...проблема е че това момче(тоя от съседния клас) мн хора са го наранявали щото е имал късмета да е само с тъпи путки (нищо лично :D ) и когато с него си говорихме за бившите аз не скрих че съмс е видяла с бившия и колко съм го обичала и какви са ни отношеияата...и той след това на няколко пъти ме попита дали ако бившия ме помоли да се върна при него аз ще се върна ... и аз казах не поради мн причини...обаче по дяволите осъзавам с всеки изминал ден каква глупачка съм ...аз обичам бившия си и само него просто въпреки всичко което ме е накарал да преживея (не че нещо е много и се чувствам нещастна и наранена просто нямахме пълноценна връзка беше си ясно че "не сме един за друг") и все пак искам да съм с него...колкото и да се убеждавам че няма как да почнем на чисто и т.н осъзнавам че мога да забравя висчко и искам отново да изпитам всичко и да сме заедно но този път знам че ще успеем защото сме се поучили от грешките си (поне аз съм) и няма да сме толкова глупави...та мислех да го помоля да се видим близките седмици и ако се видим да го попитам според него можем ли отново да сме заедно както преди...мсиля че той ще ми каже да защото зн че не е безразличен но как тогава да зарежа сегашното си гадже(към което също имам чувства но не са чак толкова силни) при положение че му казах че няма да се върна при бившия си а не мога д аго излъжа( а дори и да го излъжа пак ще изглеждам като поредната кучка която си е играла с него а аз не съм такава #-o )
Моля ви кажете според вас как е редно да постъпя да говоря с бившия си и заслужава ли си да се върна при него и да опитаме отново или да остана с гаджето си и да се надявам един ден да го обикна истиски ?

ПП мн сори за дългия пост просто исках да споделя ::: и моля ви поне един да го прочете и да изкаже мнение :D

abe tva da ne ti e nekuf test po literatura i da ti pi6at ocenka spored tova kolko stranici si napisala ? Vzemi nau4i da se izkazva6 kato horata pone, tova ADSKI MNOGO 6te ti pomogne vuv vsqko otno6enie, 6toto qvno ne znae6 kvo da prikazva6, koe e vajno i koe ne i moje da se propusne...
и аз съм на тфа мнение

Demny
01-03-2007, 21:23
Хеехех ако ми се отдаваше да пиша така по литература....
Ок признавам аз сама си казах че не мога да пиша не съм ви карала да четете (:

Значи ся причината да пиша отново тук е че искам съвет ... значи с въпросия бивш не бяхме говорили от началото на месеца но на нова година една фр ме убеди да му пиша по скайп...и сега нали си говорим редовно и днес той ме убеждаваше да съм му се обадила да си говорим но аз му отказах просто защото нямах желание троснах му се малко и той спря да ми пише...след което както направи и преди време ми прати снимка на някоя си ... честно стана ми смешно :lol: и му го казах де той не отг само ме пита как е ала бала....малко по късно ми прати това плачещото обясняваше ми се как не съм го обичала след като го уверих че не е така той пак се върна на въпроса с обаждането...знам(най малкото предполагам) че ме търси за няква глупост и е така да ми се излигави е като му го казах той отрече ест и настоя утре да сме говорели...та ако му се обадя глупаво ли ще постъпя? :smt017

radito
01-03-2007, 21:37
оххх докато го прочетааа....заболяха ме очите нали е и късничко вече!та тка да не се отплесвам и аз! :D ми значи 1-во си казвам мойто мнение-никога не бих се върнала при бивш.НО знаеш, че сърцето не пита кого да обичаш и забелязвам по думите ти, че ти си харесваш повече бившия!щом е така давай,пробвай.няма смисъл да се самозалъгваш и измъчваш заради някакво момче дето много го били зарязвали.ти неможеш да правиш кефа на всички!1-во си гледай своите интереси!ако бях на тжоето място щях може би да пробвам какво ще излезе с бившя,но няма да късам сегашното ми гадже [-X все пак винаги трябва да си имаш и резерва нали така?!казвам ти го, защото виждам, че си ги връткаш и за да не стане така пък после от 2 стола на земята!ай мацка успех ти пожелавам!драсни после да кажеш кво е станало ако искаш! :D :smt016

Six
02-08-2011, 13:05
Леле, случайно попаднах на темата си от преди 4 години и ми се прищя да ви разкажа как са се развили нещата след това.
С въпросния бивш, в който уж бях толкова влюбена постепенно загубихме връзка. Скъсах с момчето от съседния клас и не си говорихме доста дълго време. А когато отново възобновихме отношенията си, не след дълго, тръгнахме отново и имахме 2 годишна връзка, която приключи преди малко повече от година. В момента, обаче, все още сме много близки с него. (=
Пиша това, за да напомня колко краткотрайни и смешни могат да бъдат тийнейджърските проблеми; и също колко много неща се променят с времето ^^ Та да, не се тревожете прекалено, особено що се отнася до чувства, рано или късно всичко си идва на мястото (и евентуално поумняваме и узряваме ;d) :)

В случай, че някой се поинтересува, мога да направя резюме на предисторията, защото постовете ми оттогава са покъртителни. xDDD

FATALITY
02-11-2011, 07:18
Не мисля, че трябва да се връщаш при бившия си. Той се е държал тъпо с теб и може би ще продължава да се държи така. Щом не харесваш сегашния си приятел, му обясни, че не знаеш какви чувства, изпитваш към него и просто искаш да се разделите за известно време, за да си изясниш.