PDA

View Full Version : след епилиране с епилатор



боби
12-05-2006, 17:11
Искам да попитам , какво да правя след като се епилирам с епилатор - тоест мазане с спирт , с лосион за тяло , веднага къпане с топла вода , изчакване ан 2-3 часа след епилацията и тогава мазане с лосион , за да не излизат пъпки след това. Ако може да пишат хора които са опитвали и са му фанали цаката. На мен ми излизат гнойни пъпцици 2-3 дена след епилацията - само м/у гърдите , в началото на бедрата и около лакатите на ръцете. Какво да правя с какво да ги мажа ?

[m!s$_k@pr!$]
12-05-2006, 19:26
ами с бебешки лосион или спрециален крем след епилаци яима по магазините и аптеките

ani_sweet
12-08-2006, 14:53
az znaesh li kakvo pravq!Zna4i parvo se izkapvam za da omeknat kosam4etata i sled tova se epiliram.Sled tazi procedura nanasqm losion za tqlo,poneje kojata se izsushava ot epilaciqta,emi nqma kak ne moga da izbegna tezi pap4ici koito mi se poqvqvat no pone sam bez kosmi,a obriv4eto koeto mi se poqvqva e vremenno qvlenie.

monique
04-27-2007, 09:34
аз имам много нежна кожа и от епилация дори до кръв стигам понякога....решавам си проблема с бебешка пудра...никак не е скъпа, има хубава на нивеа и на джонсънс :)