PDA

View Full Version : антидепресанти



sad_heart
12-05-2006, 18:35
здравейте,
гледах в търсачката но не намерих подобна тема,но все пак се извинявам ако повтарям някоя друга...
искам да ви питам знаете ли дали има антидепресанти които могат да се купят без лекарско предписание?и преди съм си мислела че ми тряват но сега съм сигурна :( за съжаление обаче не мога да отида на лекар,просто няма как :(
моля ви не ми отговаряйте с неща от сорта на трева,шоколад и тн защото наистина имам проблем и не се сетих къде другаде да се обърна за помощ.
надявам се да ми отговорите скоро
предварително благодаря

guest-teacher
12-05-2006, 19:13
prodavat se bez recepta. ima gi v aptekite, no ne e dobra ideq da se piqt prosto ei taka!!!

cherrybaby
12-05-2006, 19:50
ako iska6 prosto da se uspokoi6 za momenta a ne da prekalqva6 ili da pravi6 gluposti, vzemi si menta-glog-valerian.2 hap4eta i 6te ti mine za minuta

fire_spark
12-05-2006, 20:00
благодаря ви за бързите отговори.
лошото е че не е някакво моментно състояние,чувстам се така от много време :cry:
guest-teacher ще съм ти наистина много благодарна ако можеш да ми кажеш имената на някои от тези които се продават без рецепта!

Forslor
12-05-2006, 20:34
благодаря ви за бързите отговори.
лошото е че не е някакво моментно състояние,чувстам се така от много време :cry:
guest-teacher ще съм ти наистина много благодарна ако можеш да ми кажеш имената на някои от тези които се продават без рецепта!
Виж какво колкото и зле да се чувстваш не посягай толкова "лекомислено" към тези лекарствени средства ако не са ти предписани от лекар, зашото самолечението е много рисковано. Ако все пак си решила ,че са ти нужни при посещението си в аптеката можеш да попиташ фармацевта какво би ти предложил .

batkodoki
12-06-2006, 18:38
здрасти :)

да, има антидепресанти, които се продават свободно без цветна рецепта.

но все пак е МНОГО важно да се прецени от какво точно Ти имаш нужда - анксиолитици, невролептици или антидепресанти. има огромно разнообразие от психоактивни вещества и вс година номенклатурата се попълва със стотици нови - това е най-динамичния сектор на фармакоцевтичната индустрия...

важно е да знаеш, че този тип средства не са безобидни и дават отчетлив ефект след дългосрочен-месец два три-прием.
пиши на лични ако имаш желание