PDA

View Full Version : 69



cherrybaby
12-05-2006, 18:41
Spored vas ima li pravo partniorat da se sardi, ako drugiqt ne iska da probva tazi tolkova "izvestna" poza - 69???

koalka
12-05-2006, 18:44
Ами според мен не трябва.Партньорът на момичето не трябва да я кара да прави нещо,което не иска в секса и обратното.

cherrybaby
12-05-2006, 18:53
ami vsa6tnost tova se slu4i s men.probvah, no prosto ne mi haresva, a toi re6i, 4e ne go obi4am dostata4no i ne sam mogla da se otpusna i da probvam vsi4ko s nego.gadno, nali?

krem4et0
12-05-2006, 19:19
В секса трябва да се прави това,което се харесва и на ДВАМАТА!

IlLuSi0nS`
12-05-2006, 19:21
а защо другият не иска? ако обясниш и имаш основателна причина няма място за сърдене.. но все пак първо трябва да пробваш и след това да решиш дали ти харесва или не..

cherrybaby
12-05-2006, 19:27
e da.probvah i ne mi haresa.ne mojete da si predstavite kvo gadno se polu4i posle.izpokarahme se i malko trudno se opravi posle vsi4ko, no vajnoto za men e, 4e se opravi.lo6oto e, 4e tova se polu4ava vseki pat, kogato iska da probvame ne6to-az parvona4alno ne iskam, no se saglasqvam i nqkak ili ne se polu4ava, ili ne mi haresva.qvno problema si e v men

sexy_tigar4e_MM
12-05-2006, 19:29
Spored vas ima li pravo partniorat da se sardi, ako drugiqt ne iska da probva tazi tolkova "izvestna" poza - 69???
amii moq priqtell mn i se kefi,no az... 8-[ ne mi dopada osobeno.. i na ssme q probvali ot okolko 2meseca i predi nqkoko dni mi namekan za neq.... :-$ toi znae 4e ne mi osobeno lubima i ne mi se surdi ,no ot vreme na vrem trqbva da pravq i az kompromisi :smt008 :smt008 :smt016 :wink:

No|Problem
12-05-2006, 19:40
ne

cherrybaby
12-05-2006, 20:16
znaq 4e trqbva da se pravqt kompromisi no vse pak ako smqtam 4e naistina ne moga da se spravq i ne mi e priqtno trqbva li da go pravq?nali trqbva samo udovolstviq da izpitvame ot sexa a ne da se izmu4vame?

shalis
12-05-2006, 20:20
MMM, na men mi e nqkvo mnogo diskomfortno kato e 69...pootdelno emnogo po-dobre, ama 69 mi e nqkvo depresira6to mnogo :oops:

bulgarche
12-05-2006, 20:41
И да се сърдиш и да се дърпаш ми се вижда еднакво глупаво

BUBU_to4ka_TO
12-05-2006, 20:47
emi obqsni mu 4e prosto ne ti haresva ne 4e ne si se otpusnala ili ne go obi4a6...syglasna sym 4e ponqkoga trqbva da se pravqt kompromisi NO vsi4ko si ima granici...ot teb zavisi kyde 6te gi postavi6 :!:

panterata
12-05-2006, 20:59
emi obqsni mu 4e prosto ne ti haresva ne 4e ne si se otpusnala ili ne go obi4a6...syglasna sym 4e ponqkoga trqbva da se pravqt kompromisi NO vsi4ko si ima granici...ot teb zavisi kyde 6te gi postavi6 :!: точно така :) обясни му той ще те разбере.. някой път можеш и ти да правиш компромис и да правите 69 но рядко.. аз не виждам какво лошо има в тази поза :)

sexy_tigar4e_MM
12-06-2006, 07:20
znaq 4e trqbva da se pravqt kompromisi no vse pak ako smqtam 4e naistina ne moga da se spravq i ne mi e priqtno trqbva li da go pravq?nali trqbva samo udovolstviq da izpitvame ot sexa a ne da se izmu4vame?
spored men ne trqbva da go pravish ,shtom ne iskash!!! :-s :wink:

gotinam
12-06-2006, 12:57
Това е най-хубавата и нежна поза, не виждам какви са мотивите ти, че да не искаш да си доставите взаимно удоволствие. #-o
Хора всякакви... :-s
Но да, на въпроса ти - според мен правото на партньора да се сърди е съвсем основателно, особено ако не си обосновала добре не желанието си, да направиш с него тази поза.
За мен едно такова нещо би означавало, че човека с когото съм не ме обича достътъчно, следователно би получил зелена карта и хванал пътя, още на мига.

D M X
12-06-2006, 12:59
e da.probvah i ne mi haresa.ne mojete da si predstavite kvo gadno se polu4i posle.izpokarahme se i malko trudno se opravi posle vsi4ko, no vajnoto za men e, 4e se opravi.lo6oto e, 4e tova se polu4ava vseki pat, kogato iska da probvame ne6to-az parvona4alno ne iskam, no se saglasqvam i nqkak ili ne se polu4ava, ili ne mi haresva.qvno problema si e v men
Едва ли е единствено в теб, но трябва да разбереш че щом не искаш нещо няма да се получи.

Jenninka
12-06-2006, 13:03
:shock: Не ти харесва?На мен адски много ми харесва... :oops: Както и да е-предпочитания..
Дай му основателна причина,обясни му защо не ти харесва,какво те притеснява..и т.н.
Не се карайте за такива неща,адски тъпо е..

gangbang
12-06-2006, 15:17
Леле, невервах да има толкова задавени хора... да не харесва класиката в жарна - 69

... на един хлопа дъска, на друг две, на некой целото дюшаме 8)

Pocu_Ty
12-06-2006, 18:52
Spored vas ima li pravo partniorat da se sardi, ako drugiqt ne iska da probva tazi tolkova "izvestna" poza - 69???

kategori4no nqma pravo da se surdi....zna4i spored men tazi tolkova "izvestna" poza (69) ne e za vseki spored men...ne na vseki mu e priqtno nezavisimo ot koi pol e da q ....deistva :)

shizzle
12-06-2006, 23:05
Стига да нямате някаква особено нестандартна разлика в ръста, смятам, че ТОЧНО за 69 проблемът е в теб.

Естествено, че не само ти носиш отговорност, вината е и на двама ви. Сегашната ми приятелка (а и не само) също дълго време твърдеше, че не й харесва да я лижа. Всъщност, фактът беше, че не можеше да се отпусне при идеята, че някой я вкусва отдолу. Проблемът лежеше в нея, в нейната психологическа нагласа, но моя беше отговорността да успея да преодолея тази бариера без да я наранявам и да я обърквам допълнително.

Изисква се много любов и разбиране между двама ви, за да излезете от това положение и само вие може да решите дали си заслужава. Може ти да си предубедена, може той да е неопитен, а може просто да не уцелвате точното разположение на телата. Пробвайте някоя книжка, за 5 минути можеш да си намериш илюстрована Кама Сутра някъде из нета ^^ (малък съвет: покажи му книжката само по необходимост; откакто купихме последната книжка на сексуална тематика, само за вани ми говорят вече :roll: )

exelero
12-06-2006, 23:12
Еми тя на нас не каза основателна причина камоли на него сигурно му е казала "не искам не ми харесва" и толкова е как да не се цупи момчето. Ако беше му обяснила и може би да има още 1-2 опита и след това категорично да твърдиш че не ти харесва :wink:


п.п. 15 имаш ли ги ?

Atula
12-07-2006, 06:04
Mnogokratno sum pisala mneniq za 69 i oshte vednuj: NE haresvam tazi poza--neudobna e--oshte poveche ako na rust partniorite sa super razlichni, osven tova mi e nekomfortno i ediniq se razseiva v "rabotata si" i drugiq samo izpulnqva deistvieto. Kato cqlo ne mi donasq golqmo udovletvorenie do momenta-- Tvoq priqtel ne trqbva da te sudi za tvoeto si reshenie. Q go pitai dali bi iskal da proniknesh s prusti v anusa mu? Kato kaje "ne", sam shte si otgovori na vuprosa : Zashto ne trqbva da q karam da pravi neshta, koito ne i haresvat?

BeBcHeTo
12-07-2006, 06:21
В секса трябва да се прави това,което се харесва и на ДВАМАТА!
и аз съм на това мнение

shizzle
12-07-2006, 08:33
Mnogokratno sum pisala mneniq za 69 i oshte vednuj: NE haresvam tazi poza--neudobna e--oshte poveche ako na rust partniorite sa super razlichni, osven tova mi e nekomfortno i ediniq se razseiva v "rabotata si" i drugiq samo izpulnqva deistvieto. Kato cqlo ne mi donasq golqmo udovletvorenie do momenta-- Tvoq priqtel ne trqbva da te sudi za tvoeto si reshenie. Q go pitai dali bi iskal da proniknesh s prusti v anusa mu? Kato kaje "ne", sam shte si otgovori na vuprosa : Zashto ne trqbva da q karam da pravi neshta, koito ne i haresvat?

Това са извинения за липса на желание, ако питаш мене. Разликата ми с партньорката е една глава (и малко) и нямаме проблеми (аз се облягам на края на леглото, полу-седнал, при това главата ми застава в положение да мога по-лесно да достигам всичко, а и да си вкарвам езичето по-навътре ^^). А в това да "разсейваш" другия за мен е чарът на позата - като малка игра, кой "говори по-добре френски" ^^ Да стимулираш любимия до момент, в който той не може да се сдържи и спира, да го чуваш как стене, да му отнемаш удоволствието, за да може да се върне към "работата" си.. Това е 69. Не просто едновременна орална любов.

Освен това има разновидности - ако ви е неудобно с момичето отгоре, пробвайте странично! Или не знам как си! Ако сами не можете да се сетите, си има книги.

Ще повторя отново - не е виновна позата, а вашата липса на желание, дами и господа. Така, че - друг съвет -> кажи му "няма да те разсейвам за малко, ближи ме първо ти, докато вляза в ритъм и после почвам аз". Така и момчето ще се уловчи, и на теб ще ти е приятно.

12-07-2006, 08:48
Mnogokratno sum pisala mneniq za 69 i oshte vednuj: NE haresvam tazi poza--neudobna e--oshte poveche ako na rust partniorite sa super razlichni, osven tova mi e nekomfortno i ediniq se razseiva v "rabotata si" i drugiq samo izpulnqva deistvieto. Kato cqlo ne mi donasq golqmo udovletvorenie do momenta-- Tvoq priqtel ne trqbva da te sudi za tvoeto si reshenie. Q go pitai dali bi iskal da proniknesh s prusti v anusa mu? Kato kaje "ne", sam shte si otgovori na vuprosa : Zashto ne trqbva da q karam da pravi neshta, koito ne i haresvat?

:-$ Не си много добре нещо

Щом опорочихте и поза 69 и не може да я възприемете, какво поколение сте бе дечица мили??? :-k :?

SINDEL
12-07-2006, 10:24
Не мисля 4е някой от двамата има право да се сърди 4е другият не искал това или онова, но в една сериозна връзка едно 4е трябва да се опитват нови неща за разнообразие, друго 4е и двамата трябва да правят компромиси с неща които не им се искат много-много, за да са задоволени максимално. Без компромиси не става (мое мнение) и ако има много реплики от рода на "Аз такова нещо не правя", "Срам ме е", "Страх ме е".... не е добре. ](*,)