PDA

View Full Version : Зърното ме наболява



HrIsToXXX
12-05-2006, 18:56
Значи...какъв е проблема...еми преди около 1 седмица, забелязах, че зърното ми е малко...хм...набъбнало ако така мога да се изразя и леко ме наболяваше...още е така и ми е интересно каква може да е причината?
Само при едното е така...другото си е нормално, плътно до тялото ми, а другото все едно има топче под него... :\
Държа да отбележа, че съм момче...
Хората с тъпите коментари, моля не се обаждайте...
Коментари от типа "Отиди на лекар", не биха ми помогнали, целта ми е да избегна ходенето на лекар ако е възможно, ако не...явно ще се наложи...ако ви трябват детайли питайте...

12-05-2006, 19:23
И аз преди време го имах тва.Ама като почнах да тренирам изчезна проблема.

Forslor
12-05-2006, 20:27
Значи...какъв е проблема...еми преди около 1 седмица, забелязах, че зърното ми е малко...хм...набъбнало ако така мога да се изразя и леко ме наболяваше...още е така и ми е интересно каква може да е причината?
Само при едното е така...другото си е нормално, плътно до тялото ми, а другото все едно има топче под него... :\
Държа да отбележа, че съм момче...
Хората с тъпите коментари, моля не се обаждайте...
Коментари от типа "Отиди на лекар", не биха ми помогнали, целта ми е да избегна ходенето на лекар ако е възможно, ако не...явно ще се наложи...ако ви трябват детайли питайте...
Пуберитет ...... няма от какво да се притесняваш.

12-05-2006, 20:37
Мерси, значи не е проблем и мога да съм спокоен :)

batkodoki
12-06-2006, 18:23
указвайте години моля!

да, през "пубертета" при по-голяма част от момчетата има период в който едното или двете грудни зърна нарастват, "втвърдяват се" и стават болезнени при натиск. това е свързано с хормоналната буря бушуваща в момчешкия организъм в този период. преходно състояние е и отшумява безпроблемно най-често.