PDA

View Full Version : Никакъв секс до брака.



12-06-2006, 07:49
Какво мислите по този въпрос?
Отживелица, липса на алтернатива или право на избор?
С една приятелка си говорихме и тя ми каза, че само курвите го правели преди брака, с повече от един и без никакви чувства. Просто за бройката.
Какво мислите по въпроса? Или просто вече това е загинало защото днешните деца до 18-тата си година със сигурност вече са правили секс.

krem4et0
12-06-2006, 08:04
Отживелциа си е за мен. Много важно е все пак с бъдещият ти партньор да си пасвате и сексуално. Не знам,но единици са тези,които се въздържат до сватбата!

12-06-2006, 08:16
emi vseki sam si izbira i re6ava dokoga da 4aka.malko hora biha si priznali dori i da mislqt taka.

Cuddly
12-06-2006, 10:44
Според мен това са пълни отживелици. По логиката на приятелката ти 99,9% от жените са курви. Първо, ти представяш ли се кой е тоя, дето ще се ожени за теб преди да сте спали!?! Май няма такива... Второ, а ако мъжа ти се окаже пълен т*шак в леглото какво ще правиш? Не мисля, че е особено приятно. Трето, няма ли да ти е любопитно какво е да си с друг мъж (и моля без такива глупости от рода на "аз го обичам и няма да погледна друг"...). Мисля, че е по-добре да си поживееш, докато можеш, а не да станеш на 30, с 2 хлапета, и да кръшкаш на мъжа си, защото не си пробвала това и онова. Трябва да се опита от всичко в живота. Има още един момент... една жена може да преспи с целия град и никой нищо да не знае.Може и да легне само с един и целият град да я разнася, че е курва. Така че опичайте си акъла. Не е въпроса дали си курва или не, защото това си е чиста дискриминация. Защо мъжете не ги наричат така?!

love_delight
12-06-2006, 11:26
Какво мислите по този въпрос?
Отживелица, липса на алтернатива или право на избор?
С една приятелка си говорихме и тя ми каза, че само курвите го правели преди брака, с повече от един и без никакви чувства. Просто за бройката.
Какво мислите по въпроса? Или просто вече това е загинало защото днешните деца до 18-тата си година със сигурност вече са правили секс.

Живеем уж в 21 век .. казусите за секса, за сексуалните контакти, за моралните устои са хубава тема за размисъл.
Аз съм на мнение, че всяко едно момиче (а и момче) трябва само да прецени за себе си дали да прави секс преди брака.. Въпреки че 9 от всеки 10 мисля че ще е на мнение, че секс е нормално да се прави.. Друг е въпроса че в днешно време като чуем думата `секс` някакви такива лукави усмивки се изписват на лицата ни. Голямото табу, голямата работа!
никакъв секс до брака .. е, това значи ли че трябва да се омъжа за някой, да правим секс, и тогава да разбера, че този човек .. бе не е човека с когото мога да живея :-k и броят на браковете между 16-18 годишните би скочил неимоверно (ко имаше такъв закон примерно :lol: )

gotinam
12-06-2006, 11:59
Това е една хубава традиция, която трябва да се възроди, за да се повишат моралните устои и традиции на българското семейство. Тогава няма да има форуми, където да се пише "к.урва ли съм?", "бременна съм", "да му се пусна ли" и т.н.
Нормално е след като умните хора наложиха вероучението от първи клас, сега да се възвърне и традицията да не се прави секс преди брака. Както е в цивилизованите страни като Турция, Иран, Ирак, Пакистан и Индия (сигурно има и още), а и тази традиция се е запазила все още сред помаците в Родопите и циганите из старозагорско... тъй че, хубаво е до като не е зачезнала съвсем, ние да я възстановим.

IKisseDAGirL
12-06-2006, 12:46
определено отживелица, комплекси и ограниченост.. при някои и липса на алтернатива :twisted:
това са пълни глупости, май на твоята приятелка родителите й прекалено мн й влияят.. заведи я 2-3 пъти в някоя готина дискотека или на купон, където е full от наистина хубави момчета и да видим дали ще продължи да мисли така :lol:

D M X
12-06-2006, 12:57
Краставица на търкалета ...
Това е било нормално преди сто години.

bulgarche
12-06-2006, 14:03
С една приятелка си говорихме и тя ми каза, че само курвите го правели преди брака, с повече от един и без никакви чувства. Просто за бройката. Или просто вече това е загинало защото днешните деца до 18-тата си година със сигурност вече са правили секс.
Е защо да е било без чувства? Искаш да ми кажеш че аз правя секс просто заради бройката ли?
А какво общо има пълнолетието с първия сексуален контакт? Аз мога на 14 годишна възраст (малко съм позакъснял де) да се оженя и да правя секс

12-06-2006, 16:21
palna prostotiq e da se ''pazi6''za maja ti

Sasha2k8
12-06-2006, 16:32
ami neznam, spored men vseki ima pravo na svoi izbor....po princip nqma ni6to lo6o v tova de no....tva ne e za men :lol:

pinK_Baby
12-06-2006, 16:49
Твърдо против! За мене това е пълна глупост...Може би в миналото е било редно да е така , ама и тогава са кръшкали тайно :lol: Хармоничния брак според мен включва поне 70 % качествен и задоволителен секс и за двамата партньори...След това идва разбирателството (което също много се влияе от качествения секс , защото когато някой е незадоволен става кисел и по-трудно прави компромиси примерно :lol: как само изкарах , че всичко води до секса :lol: ) Предпочитам с мъжа ми да сме имали достатъчно богат опит и да си водим пълноценен сексуален живот...Затова аз сега си правя квото си искам , за да не се изкушавам да му кръшкам много после...евентуално...Пък и бройката не те прави курва...Зависи от много други неща , ама не ми се обясняват точно сега
С две думи :lol: ТВЪРДО ПРОТИВ !
(за кво изписах толкова много не знам , просто обичам да се обяснявам :lol: )

AngelOfDarkness
12-06-2006, 16:59
готина мацка, не искам да се заяждам, но смятам, че по-добре от теб знам как е положението в Турция: официалната им религия забранява секса преди брака(предполагам, че това имаш предвид), но все повече и повече хората се "осъвременяват" и тези, които се придържат сляпо към религията намаляват. Поне в столицата(има естествено и по-запазени религиозно и откъм традициите, места, но е коренно различно от , например, Саудитска Арабия....)

Така де, моето мнение е, че секса след брака е и отживелица, и липса на алтернатива и право на избор :mrgreen:
Ще се съглася с другите по-горе, които изтъкнаха причината, че може да не си пасвате сексуално. Според мен е малко странно да се ожениш/омъжиш за човек, който не познаваш изцяло(т.е. не познаваш и сексуално)
Преди е било така, обаче са се женели много по-рано(момичетата като получат първата менструация...). Добре де, на кого му трябва да прави секс по-рано? :-D
Сега е право на избор, но наистина не е разумно, май-малкото поради причината по-горе. Малко хора се решават на това, най-вече от ревност("Не искам никой друг да е имал жена/мъжа ми") или ...защото така са преценили или са възпитани така. Вече никой няма да каже на "цялото село", че "момата" не е девствена и да стане голямото унижение. Баси, тея хора са нямали друга работа май?! :twisted:
Абе, в заключение който когато си прецени, против съм да е твърде рано, и за себе си съм убедена, че съм избрала най-правилния момент.

и послепис: къде е проблема да е само с един в крайна сметка? В живота ми има примери за такива хора, които са си заедно с годините, десетилетията и никога не са били с различен партньор или гадже и т.н. НО са рядкост, да. И това е хубав(за мен) вариант, но не се случва често. Защо трябва (задължително?!)да ми е интересно как е с друг, не мога да разбера?!(имам предвид да са правили секс преди брака, но да е само с един в крайна сметка, защото се е получило)

Pocu_Ty
12-06-2006, 17:02
da naistina e otjivelica....spored men kato znam dneshnite momi4eta a i mom4eta tova po smurtno nemoje da stane ili pone v mn redki slu4ai 4ak do braka da 4akat...dosta momi4eta go pravqt nai rano na 13....v momenta tova e....istinata...vsi4ki momi4eta i mom4eta po4vat prekaleno rano poloviq si jivot...

panterata
12-06-2006, 17:14
това е пълна простотия... не можеш да се омъжиш за някой без да сте правили секс.. ами ако не си допаднете в това отношение.. сексът е мн важен в една връзка.. пък и ако се омъжа на 30.. да седя дотогава в манастир ли.. баси глупостите ;)

IlLuSi0nS`
12-06-2006, 17:29
хахахахахахха има ли някой да го вярва тфа още хаахах пък и аз примерно не искам да сключвам брак.. ахх тфа било преди 2 века щото се нямали презервативи и при сяко чукане жената забременявала.. хаха тфа отдавна е отживелица и ако некой го вярва.. незнам.. мн е зле според мене хаха

djidjito
12-06-2006, 19:53
Здравеите,ами вав моя град сме смесено население хрисияни и мисюлмани .Пре тях мисюлманите жената не трябва да спи с някои маж докато не се омажи за него.Или пак ако е спала с някои друг мъж и тои и е бил 1-жия тои трябва да се омажи за нея защото са спали. А ако някоя примерно легне с някои а не с мажа и преди да се омъжила и тя да е отворена от друг а не от мъжа и тя остава стара мома и я гонят от кащу.Некви е такива глупости.А при нас християните не е така на никои не му прави впечатление дали си отворена или не.Това е само при мисюлманите.

Pocu_Ty
12-06-2006, 20:06
i v moito grad4e e taka te se jenaqt malki momi4etata sa po na 14/15 godini i sum 4uvalaza edin obi4ai.....4arshav (bql) napoen sus rakiq i mom4eto burka v na momi4eto ...(znaete koe) i si zavurta prusta ako pote4e kruv q zima a ako ne q vryshta na maikai i bashta i...tei 44e i takiva raboti ima...:)

shadow4e
12-06-2006, 20:13
Отговорът е прост и кратък.
Когато сега момичета правят за първи път секс, тогава са били на възраст за женене. Те пак са го правили на същата възраст, но с разликата, че на 16 са били женени вече.
Е има и курви, но сега говорим за момичетат като цяло.

12-07-2006, 12:54
Аз никога не съм смятала че трябва да се "пазиш" за мъжа си, обаче пък така се получи, че се омъжих точно за първия си/и единствен засега/ партнъор, просто реших че този човек не е за изпускане, че не си струва да се разделя с най-свестния човек който познавам/и се обичаме/ само за да пробвам какво е с някой друг... Просто така се получиха нещата при мен, вероятно в последствие ще съжалявам за което, но засега си ми е ОК... Е изторията не се връзва малко с темата, в смисъл, "първата брачна нощ" беше 4 годинки преди сватбата хихихи... ама някак си е готино...

Communist
12-07-2006, 13:46
Аз пък твърдо смятам че не трябва да се прави секс преди брака. Който иска да спори с мен да заповяда :-s

hahavteen
12-07-2006, 15:15
Tyka kudeto jiveia az tva e nai-normalnoto! Otdelen e vuprosa estestveno 4e pove4eto se jeniat na po 18-19 i sled tva kato vidiat 4e ne si pasvat ne mogat da se razvedat 6toto bilo sramota! Osven tva ima mn mom4eta deto "otkradvat" momi4eto.Toest slagat ia v niakoia kola,izebavat ia i otivat pri roditelite i i si kazvat vsi4ko i posle tia 6te ne 6te se jeni! Za tova i moia priatel iska6e dosta da po4akame predi da spi s mene za da moje dori i da nay4i niakoi da ne mi izleze lo6o ime... :roll:
Abe glyposti sa za mene tva! Az li4no ne mislia 4e bih mogla da buda s niakoi i da ne spia s nego samo za6toto o6te ne sme jeneni! Tvurde e riskovano :lol: !

Kako
12-07-2006, 16:38
Краставица на търкалета ...
Това е било нормално преди сто години.

krem4et0
12-07-2006, 17:34
Твърдо против! За мене това е пълна глупост...Може би в миналото е било редно да е така , ама и тогава са кръшкали тайно :lol: Хармоничния брак според мен включва поне 70 % качествен и задоволителен секс и за двамата партньори...След това идва разбирателството (което също много се влияе от качествения секс , защото когато някой е незадоволен става кисел и по-трудно прави компромиси примерно :lol: как само изкарах , че всичко води до секса :lol: ) Предпочитам с мъжа ми да сме имали достатъчно богат опит и да си водим пълноценен сексуален живот...Затова аз сега си правя квото си искам , за да не се изкушавам да му кръшкам много после...евентуално...Пък и бройката не те прави курва...Зависи от много други неща , ама не ми се обясняват точно сега
С две думи :lol: ТВЪРДО ПРОТИВ !
(за кво изписах толкова много не знам , просто обичам да се обяснявам :lol: )
Абе,момиче как 70% от бракът е секс! Ти чуваш ли се? сексът,особено след няколко години брак е изключителен деликатес. Бракът се крепи на далеч по-важни неща от сексът-разбирателство,уважение,об ич,загриженост към семейството,компромиси,веч ни принеснения за бюджет,грижи за деца или родители и хиляди други неща. Сексът е 1% от бракът сигурно,а след 10 години брак е още по-малко!

koalka
12-07-2006, 17:40
И за мен си е отживелица.Приятелката ти не е права,при нея не е само до убеждения.Курви...извинявай .Ок,това е за нея,тя иска да се пази до брака,но не е права,че момичетата са такива,само защото са го направили преди брака.А ако не се ожени до 30 :shock: ,което е възможно?Така ли ще седи?Да бе,100% хаххахаха.Все пак всеки човек си има нужди.Тя си мисли и за нея е гарантирано,че ще се ожени на 2д0 и всичко ще е ок,ама може и да не стане така,нали се сещаш?Питай я тея неща,много ми е интересно какво ще каже!

pinK_Baby
12-07-2006, 19:52
Твърдо против! За мене това е пълна глупост...Може би в миналото е било редно да е така , ама и тогава са кръшкали тайно :lol: Хармоничния брак според мен включва поне 70 % качествен и задоволителен секс и за двамата партньори...След това идва разбирателството (което също много се влияе от качествения секс , защото когато някой е незадоволен става кисел и по-трудно прави компромиси примерно :lol: как само изкарах , че всичко води до секса :lol: ) Предпочитам с мъжа ми да сме имали достатъчно богат опит и да си водим пълноценен сексуален живот...Затова аз сега си правя квото си искам , за да не се изкушавам да му кръшкам много после...евентуално...Пък и бройката не те прави курва...Зависи от много други неща , ама не ми се обясняват точно сега
С две думи :lol: ТВЪРДО ПРОТИВ !
(за кво изписах толкова много не знам , просто обичам да се обяснявам :lol: )
Абе,момиче как 70% от бракът е секс! Ти чуваш ли се? сексът,особено след няколко години брак е изключителен деликатес. Бракът се крепи на далеч по-важни неща от сексът-разбирателство,уважение,об ич,загриженост към семейството,компромиси,веч ни принеснения за бюджет,грижи за деца или родители и хиляди други неща. Сексът е 1% от бракът сигурно,а след 10 години брак е още по-малко!

Ами това е лично мое мнение :wink: Не съм се омъжвала не знам как е , но поне така си мисля....Може би , защото за мен секса е твърде важно нещо и ме кара да се чувствам спокойна и щастлива...Да съм отрекла , че трябва да си пасват хората и като характери? Не , нали....Това е моето виждане по въпроса и да , може и да е малко нестандартно и какво? :) Просто съм на мнение , че при секса с чувства се достига огромна близост....И не е задължително една двойка да спре да прави секс след определен период от време...Тя прави секс ама с други , което е по-зле...Колкото по-дълго една двойка продължи да прави секс след брака толкова по-добре...Това не е единствения фактор , но и е много важен според мен за внасянето на хармония....Пак ти казвам лично мое мнение....Вижданията ми са по-различни от твоите , нещо лошо в това? Айде Peace

ultra
12-07-2006, 23:01
Това е една хубава традиция, която трябва да се възроди, за да се повишат моралните устои и традиции на българското семейство. Тогава няма да има форуми, където да се пише "к.урва ли съм?", "бременна съм", "да му се пусна ли" и т.н.
Нормално е след като умните хора наложиха вероучението от първи клас, сега да се възвърне и традицията да не се прави секс преди брака. Както е в цивилизованите страни като Турция, Иран, Ирак, Пакистан и Индия (сигурно има и още), а и тази традиция се е запазила все още сред помаците в Родопите и циганите из старозагорско... тъй че, хубаво е до като не е зачезнала съвсем, ние да я възстановим.

Ти като пишеш,че чак не си вярваш.
За кви цивилизовани страни изобщо повдигаш тема?Макар,че Турция е далеч по-развита и от трите изброени от теб,не я имам за особено цивилизована.
В страни,където жените не са особено равноправни със мъжете естествено ще съществуват такива традиции.То тяхното не е и традиция,а неписан закон.От мюсюлманските обичаи най ми допада това,че на големите им празници помагат на бедните.Всичко останало си е чиста доза фанатизъм.
Не приемам и тая "традиция" булката да е девствена и после да се развява червения байрак.Ала-бала портокала...

shizzle
12-08-2006, 01:23
utra, ти наистина си блондинка ^_^ Това се нарича "сарказъм", дете мое.

shalis
12-08-2006, 06:51
Ae vseki si ima pravo na izbor...ako iska i cql jivot nqma se ebe a 6te se zatvori v manastir

krem4et0
12-08-2006, 08:35
Твърдо против! За мене това е пълна глупост...Може би в миналото е било редно да е така , ама и тогава са кръшкали тайно :lol: Хармоничния брак според мен включва поне 70 % качествен и задоволителен секс и за двамата партньори...След това идва разбирателството (което също много се влияе от качествения секс , защото когато някой е незадоволен става кисел и по-трудно прави компромиси примерно :lol: как само изкарах , че всичко води до секса :lol: ) Предпочитам с мъжа ми да сме имали достатъчно богат опит и да си водим пълноценен сексуален живот...Затова аз сега си правя квото си искам , за да не се изкушавам да му кръшкам много после...евентуално...Пък и бройката не те прави курва...Зависи от много други неща , ама не ми се обясняват точно сега
С две думи :lol: ТВЪРДО ПРОТИВ !
(за кво изписах толкова много не знам , просто обичам да се обяснявам :lol: )
Абе,момиче как 70% от бракът е секс! Ти чуваш ли се? сексът,особено след няколко години брак е изключителен деликатес. Бракът се крепи на далеч по-важни неща от сексът-разбирателство,уважение,об ич,загриженост към семейството,компромиси,веч ни принеснения за бюджет,грижи за деца или родители и хиляди други неща. Сексът е 1% от бракът сигурно,а след 10 години брак е още по-малко!

Ами това е лично мое мнение :wink: Не съм се омъжвала не знам как е , но поне така си мисля....Може би , защото за мен секса е твърде важно нещо и ме кара да се чувствам спокойна и щастлива...Да съм отрекла , че трябва да си пасват хората и като характери? Не , нали....Това е моето виждане по въпроса и да , може и да е малко нестандартно и какво? :) Просто съм на мнение , че при секса с чувства се достига огромна близост....И не е задължително една двойка да спре да прави секс след определен период от време...Тя прави секс ама с други , което е по-зле...Колкото по-дълго една двойка продължи да прави секс след брака толкова по-добре...Това не е единствения фактор , но и е много важен според мен за внасянето на хармония....Пак ти казвам лично мое мнение....Вижданията ми са по-различни от твоите , нещо лошо в това? Айде Peace
И за мен сексът е важен и то доста,но определено в 1 брак не е така. На преден план изпъкват такива неща,които убиват желанието за секс. А и миличка като ти врещят 2 деца на главата,като трябва да ходиш на работа,да готвиш,да чистиш и переш малко ще си уморена да правиш секс. не,че двойките спират да го правят,защото не искат-просто нямат време или са твърде уморени. Ежедневието изпива. А и да ти кажа,че след като си видяла как мъжа ти си захвърля чорапите върху новата кувертюра на леглото някак си ти се отщява да правите секс. Аз не съм омъжена и не съм била,но просто това е реалността.

He3HauKa
12-08-2006, 10:07
Това са глупости.Когато намериш човек ,с когото искаш да правиш секс просто го правиш.Жалкото днес е ,че момичетата на по 13-14 години вече са намерили по 2-3 такива

hahavteen
12-08-2006, 11:59
И за мен сексът е важен и то доста,но определено в 1 брак не е така. На преден план изпъкват такива неща,които убиват желанието за секс. А и миличка като ти врещят 2 деца на главата,като трябва да ходиш на работа,да готвиш,да чистиш и переш малко ще си уморена да правиш секс. не,че двойките спират да го правят,защото не искат-просто нямат време или са твърде уморени. Ежедневието изпива. А и да ти кажа,че след като си видяла как мъжа ти си захвърля чорапите върху новата кувертюра на леглото някак си ти се отщява да правите секс. Аз не съм омъжена и не съм била,но просто това е реалността.

Ami az ne moga da se suglasia 4e s vremeto jelanieto za seks zamira za6toto i maika mi i ba6ta mi go praktikyvat dosta 4esto(samo 4e ne edin s dryg za6toto sa razvedeni :lol: ).V staiata na maika mi i pastroka mi(jeneni sa ot 13 godini) vinagi ima prezervativi i lybrikant i neprekusnato dvamata ne6to si se kikotiat i se pregru6tat i celyvat a maika mi ima 3 deca,ky4e i kotka na glavata si i raboti! Ba6ta mi i negovata priatelka sa po su6tia na4in! Ta misulta mi e 4e v braka seksa produljava da igrae mn vajna rolia no ne glavna kakto e v tineidjurskite vruzki.. :roll:

hahavteen
12-08-2006, 12:10
И за мен сексът е важен и то доста,но определено в 1 брак не е така. На преден план изпъкват такива неща,които убиват желанието за секс. А и миличка като ти врещят 2 деца на главата,като трябва да ходиш на работа,да готвиш,да чистиш и переш малко ще си уморена да правиш секс. не,че двойките спират да го правят,защото не искат-просто нямат време или са твърде уморени. Ежедневието изпива. А и да ти кажа,че след като си видяла как мъжа ти си захвърля чорапите върху новата кувертюра на леглото някак си ти се отщява да правите секс. Аз не съм омъжена и не съм била,но просто това е реалността.

Ami az ne moga da se suglasia 4e s vremeto jelanieto za seks zamira za6toto i maika mi i ba6ta mi go praktikyvat dosta 4esto(samo 4e ne edin s dryg za6toto sa razvedeni :lol: ).V staiata na maika mi i pastroka mi(jeneni sa ot 13 godini) vinagi ima prezervativi i lybrikant i neprekusnato dvamata ne6to si se kikotiat i se pregru6tat i celyvat a maika mi ima 3 deca,ky4e i kotka na glavata si i raboti! Ba6ta mi i negovata priatelka sa po su6tia na4in! Ta misulta mi e 4e v braka seksa produljava da igrae mn vajna rolia no ne glavna kakto e v tineidjurskite vruzki.. :roll:

12-08-2006, 15:55
pulni gluposti kogato sre6ne6 lubovta i misli6 4e i toi te obi4a i ste ot dulgo vreme zaedno,4uvstva6 se sigurna mn qsno 4e 6te pravite sex.i az imam edna takava priqtelka kudeto si misli 4e 6te go pravi kogato se omuji ama az i kazah 4e sama 6te razbere koga e momenta. taka4e i ti 6te razbere6 :D

malka_sladuranka
12-08-2006, 17:53
Какво мислите по този въпрос?
Отживелица, липса на алтернатива или право на избор?
С една приятелка си говорихме и тя ми каза, че само курвите го правели преди брака, с повече от един и без никакви чувства. Просто за бройката.
Какво мислите по въпроса? Или просто вече това е загинало защото днешните деца до 18-тата си година със сигурност вече са правили секс.

това според мен е голяма глупост.. ](*,) ](*,) и не всяко момиче което е спало с повече от 1 е курва ](*,) ](*,)

DuraceLL
12-08-2006, 20:04
Това е една хубава традиция, която трябва да се възроди, за да се повишат моралните устои и традиции на българското семейство. Тогава няма да има форуми, където да се пише "к.урва ли съм?", "бременна съм", "да му се пусна ли" и т.н.
Нормално е след като умните хора наложиха вероучението от първи клас, сега да се възвърне и традицията да не се прави секс преди брака. Както е в цивилизованите страни като Турция, Иран, Ирак, Пакистан и Индия (сигурно има и още), а и тази традиция се е запазила все още сред помаците в Родопите и циганите из старозагорско... тъй че, хубаво е до като не е зачезнала съвсем, ние да я възстановим.
dryn-dryn..

radito
12-09-2006, 10:11
абе за мене това са глупости!как ше чакам до брака!ми има хора,които се женят на по 30,40!i кво ше чакат до тогава ли???....

PfYY
12-09-2006, 10:16
shmatkoooooooo :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

deidiy
12-09-2006, 10:33
за мен това е отживелица все пак ако човек сключва брак в повечето случеи след двайстата си годишнина дотогава не става само на солово изпълнение да я кара :D
но все пак всеки си има избор :-D

CVETELLINA
12-09-2006, 11:02
определено отживелица, комплекси и ограниченост.. при някои и липса на алтернатива :twisted:
това са пълни глупости, май на твоята приятелка родителите й прекалено мн й влияят.. заведи я 2-3 пъти в някоя готина дискотека или на купон, където е full от наистина хубави момчета и да видим дали ще продължи да мисли така :lol: хахах даммм.. :-D така си е!А по темата-мисля,че трябва да си наистина много задръстен и старомоден,че да се придържаш към разни отживели неща...Консервативното мислене на някои родители наистина влияе зле на децата им.Не е казано всеки ден да правиш секс с различен човек,но все пак,след брака?!!! :shock: :shock: :shock: ...

krem4et0
12-09-2006, 12:16
И за мен сексът е важен и то доста,но определено в 1 брак не е така. На преден план изпъкват такива неща,които убиват желанието за секс. А и миличка като ти врещят 2 деца на главата,като трябва да ходиш на работа,да готвиш,да чистиш и переш малко ще си уморена да правиш секс. не,че двойките спират да го правят,защото не искат-просто нямат време или са твърде уморени. Ежедневието изпива. А и да ти кажа,че след като си видяла как мъжа ти си захвърля чорапите върху новата кувертюра на леглото някак си ти се отщява да правите секс. Аз не съм омъжена и не съм била,но просто това е реалността.

Ami az ne moga da se suglasia 4e s vremeto jelanieto za seks zamira za6toto i maika mi i ba6ta mi go praktikyvat dosta 4esto(samo 4e ne edin s dryg za6toto sa razvedeni :lol: ).V staiata na maika mi i pastroka mi(jeneni sa ot 13 godini) vinagi ima prezervativi i lybrikant i neprekusnato dvamata ne6to si se kikotiat i se pregru6tat i celyvat a maika mi ima 3 deca,ky4e i kotka na glavata si i raboti! Ba6ta mi i negovata priatelka sa po su6tia na4in! Ta misulta mi e 4e v braka seksa produljava da igrae mn vajna rolia no ne glavna kakto e v tineidjurskite vruzki.. :roll:
Ти сама го каза-приятелката на баща ми,вторият съпруг на майка ми. Ако твоите родители са така хипер сексуални и са били такива преди време,защо са се развели-нали са правили страхотен секс. Явно са имали доста по-сериозни проблеми от това. Сексът съществува в брака,но определено не е най-важното и не е 70% от брака,както се изказа 1 потребителка!

hahavteen
12-09-2006, 13:39
Emi te ne sa pravili strahoten seks zaedno :lol: .

Estestveno 4e ne e 70% i 4e ima mn po-vajni ne6ta no seksa si ostava mn vajen v edin brak! Osven tova naro4no napisah 4e maika mi i muja i sa ot 13 godini zaedno a tova ne e nikak malko! :wink:

ultra
12-09-2006, 13:54
utra, ти наистина си блондинка ^_^ Това се нарича "сарказъм", дете мое.

Дете съм на майка ми и баща ми.
:smt017

А и съм подчертала това,по което съм писала :)

Сарказма си го запази са себе си :)
Аз се гордея,че съм блонди :::

ultra
12-09-2006, 14:00
И за мен сексът е важен и то доста,но определено в 1 брак не е така. На преден план изпъкват такива неща,които убиват желанието за секс. А и миличка като ти врещят 2 деца на главата,като трябва да ходиш на работа,да готвиш,да чистиш и переш малко ще си уморена да правиш секс. не,че двойките спират да го правят,защото не искат-просто нямат време или са твърде уморени. Ежедневието изпива. А и да ти кажа,че след като си видяла как мъжа ти си захвърля чорапите върху новата кувертюра на леглото някак си ти се отщява да правите секс. Аз не съм омъжена и не съм била,но просто това е реалността.

Ami az ne moga da se suglasia 4e s vremeto jelanieto za seks zamira za6toto i maika mi i ba6ta mi go praktikyvat dosta 4esto(samo 4e ne edin s dryg za6toto sa razvedeni :lol: ).V staiata na maika mi i pastroka mi(jeneni sa ot 13 godini) vinagi ima prezervativi i lybrikant i neprekusnato dvamata ne6to si se kikotiat i se pregru6tat i celyvat a maika mi ima 3 deca,ky4e i kotka na glavata si i raboti! Ba6ta mi i negovata priatelka sa po su6tia na4in! Ta misulta mi e 4e v braka seksa produljava da igrae mn vajna rolia no ne glavna kakto e v tineidjurskite vruzki.. :roll:
Ти сама го каза-приятелката на баща ми,вторият съпруг на майка ми. Ако твоите родители са така хипер сексуални и са били такива преди време,защо са се развели-нали са правили страхотен секс. Явно са имали доста по-сериозни проблеми от това. Сексът съществува в брака,но определено не е най-важното и не е 70% от брака,както се изказа 1 потребителка!

Кремче,ти ако мислиш цял живот да забавляваш с кулинарни шедьоври мъжа си 100% ти давам гаранция,че ще си рогата като благороден елен.
Представи си,че майка и харесва френка любов,а баща и не одобрява и е по-сдържан в сексуално отношение.Ти как виждаш примерно една доста сексуално настроена жена с един по-хладен мъж?Аз не го виждам тоя съюз да просъществува дълго.Каквото и да ми говориш без един добър секс кяото и да е двойка се изчерват от към отношения.Няма страст,няма желание...та само на шах и карти ще карат цял живот?или може би четене на книги.Айде пораснете и ще го проумееш някой ден.

krem4et0
12-09-2006, 14:21
Била ли си омъжена? Имала ли си деца и семейство? Грижила ли си се за тях? Аз не съм била омъжена,но съм свидетел на доста брачни двойки и виждам,че нещата които ги вълнуват не са какво да правим довечера и как да разнообразим сексуалният си живот,а чисти битовизми. Живеем в България,където по-голямата част от хората са бедни. За това мисълта им е запълнена с далеч по-важни неща от сексът-а иманно да нахранят,облекат и образоват себе си и децата си! Никой не казва,че сексът не е важен,но не е достатъчен повод,за да се поддържа връзка или за да прекъсне тя. А иначе дали ще съм рогоноск или не ще покаже съдбата и времето!

ultra
12-09-2006, 14:43
Била ли си омъжена? Имала ли си деца и семейство? Грижила ли си се за тях? Аз не съм била омъжена,но съм свидетел на доста брачни двойки и виждам,че нещата които ги вълнуват не са какво да правим довечера и как да разнообразим сексуалният си живот,а чисти битовизми. Живеем в България,където по-голямата част от хората са бедни. За това мисълта им е запълнена с далеч по-важни неща от сексът-а иманно да нахранят,облекат и образоват себе си и децата си! Никой не казва,че сексът не е важен,но не е достатъчен повод,за да се поддържа връзка или за да прекъсне тя. А иначе дали ще съм рогоноск или не ще покаже съдбата и времето!

Нямам нито едното нито другото,нито съм се грижела за тях.Дадох пример,ако не си забелязала.Средата,в която живея явно е по-различна от твоята.
Текста в червено,имено това не трябва да се получава в една двойка.Завладеят ли те ежедневните глупости,не обърнеш ли малко внимание на половинката си и всичко заминава на кино.Говоря от собсвен опит-имала съм дълги връзки и ако секса не върви,просто всичко отива по дяволите.
Дребничките неща,малките жестове -те всички са много важни.Аз затва и написах-има ли страст,желание,мерак,хихик не,подбъзикване-това показваш,че желанието ти не е умряло.Знаеш ли колко много жени (които нямат друг дом и търпят)има на възраст,които се оплакват,че мъжете им седят пред ТВ-то и грам внимание не им обръщат-?Знаеш,знам!!!

Luciferian
12-09-2006, 14:47
Какво мислите по този въпрос?
Отживелица, липса на алтернатива или право на избор?
С една приятелка си говорихме и тя ми каза, че само курвите го правели преди брака, с повече от един и без никакви чувства. Просто за бройката.
Какво мислите по въпроса? Или просто вече това е загинало защото днешните деца до 18-тата си година със сигурност вече са правили секс.
Кажи и на тая твоя приятелка да ходи да живее в Кувейт.

krem4et0
12-09-2006, 14:59
Била ли си омъжена? Имала ли си деца и семейство? Грижила ли си се за тях? Аз не съм била омъжена,но съм свидетел на доста брачни двойки и виждам,че нещата които ги вълнуват не са какво да правим довечера и как да разнообразим сексуалният си живот,а чисти битовизми. Живеем в България,където по-голямата част от хората са бедни. За това мисълта им е запълнена с далеч по-важни неща от сексът-а иманно да нахранят,облекат и образоват себе си и децата си! Никой не казва,че сексът не е важен,но не е достатъчен повод,за да се поддържа връзка или за да прекъсне тя. А иначе дали ще съм рогоноск или не ще покаже съдбата и времето!

Нямам нито едното нито другото,нито съм се грижела за тях.Дадох пример,ако не си забелязала.Средата,в която живея явно е по-различна от твоята.
Текста в червено,имено това не трябва да се получава в една двойка.Завладеят ли те ежедневните глупости,не обърнеш ли малко внимание на половинката си и всичко заминава на кино.Говоря от собсвен опит-имала съм дълги връзки и ако секса не върви,просто всичко отива по дяволите.
Дребничките неща,малките жестове -те всички са много важни.Аз затва и написах-има ли страст,желание,мерак,хихик не,подбъзикване-това показваш,че желанието ти не е умряло.Знаеш ли колко много жени (които нямат друг дом и търпят)има на възраст,които се оплакват,че мъжете им седят пред ТВ-то и грам внимание не им обръщат-?Знаеш,знам!!!
Да,жалко е но такъв е животът на повечето хора. А и след 30 години брак какъв секс бе момиче-гледаш си децата и внуците и толкова!!!

ultra
12-09-2006, 15:44
Била ли си омъжена? Имала ли си деца и семейство? Грижила ли си се за тях? Аз не съм била омъжена,но съм свидетел на доста брачни двойки и виждам,че нещата които ги вълнуват не са какво да правим довечера и как да разнообразим сексуалният си живот,а чисти битовизми. Живеем в България,където по-голямата част от хората са бедни. За това мисълта им е запълнена с далеч по-важни неща от сексът-а иманно да нахранят,облекат и образоват себе си и децата си! Никой не казва,че сексът не е важен,но не е достатъчен повод,за да се поддържа връзка или за да прекъсне тя. А иначе дали ще съм рогоноск или не ще покаже съдбата и времето!

Нямам нито едното нито другото,нито съм се грижела за тях.Дадох пример,ако не си забелязала.Средата,в която живея явно е по-различна от твоята.
Текста в червено,имено това не трябва да се получава в една двойка.Завладеят ли те ежедневните глупости,не обърнеш ли малко внимание на половинката си и всичко заминава на кино.Говоря от собсвен опит-имала съм дълги връзки и ако секса не върви,просто всичко отива по дяволите.
Дребничките неща,малките жестове -те всички са много важни.Аз затва и написах-има ли страст,желание,мерак,хихик не,подбъзикване-това показваш,че желанието ти не е умряло.Знаеш ли колко много жени (които нямат друг дом и търпят)има на възраст,които се оплакват,че мъжете им седят пред ТВ-то и грам внимание не им обръщат-?Знаеш,знам!!!
Да,жалко е но такъв е животът на повечето хора. А и след 30 години брак какъв секс бе момиче-гледаш си децата и внуците и толкова!!!

Ами тя жената си остава жена до края.Майка ми е женена за баща ми от близо 29 години.До скоро намирах кутийки презервативи скрити в някой джоб в гардероба.И имаха една книжка на Кама Сутра,еййй къде я скриха така и така не я намерихме със сестра ми :mrgreen:
Майка ми е на 47 г.и честно казано въпреки възраста не я имам за стара,защото мисленето и не е консерва,а и е доста младолика,както и баща ми.Тъй,че бих те опровергала,че жена на тези години не желае секс.Напротив,в нея възраст каквито хормонални вихрушки се завихрят в женското тяло могат или да притъпят сексуалното желание или да го засилят.
Мъжете пък и те изпадат в някакви такива положения и ако не сте забелязали дядковците са доста похотливички [-X :mrgreen:
Жената като по-емоционалната половинка,по-романтичната,по-чувствителната никога не бива да се подценява в това отношение.
Аз се чудя ти след 30 годишен брак-трябва май наистина да се бракуваш с това си мислене!!!

krem4et0
12-10-2006, 10:30
Е, не го искам. Не казвам,че всички са така,но повечето семейства са такива. Сексът в бракът е едовен първите 5 години после е все по-рядко и по-рядко,докато в 1 прекрасен момент стане 1 път годишно-на годишнината. Надявам се,че ням да се случи така на мен,но до ти кажяа гледката на закръглен,похъркващ и заспал с очилата си мъж не е много възбуждаща.

ultra
12-10-2006, 23:28
Е, не го искам. Не казвам,че всички са така,но повечето семейства са такива. Сексът в бракът е едовен първите 5 години после е все по-рядко и по-рядко,докато в 1 прекрасен момент стане 1 път годишно-на годишнината. Надявам се,че ням да се случи така на мен,но до ти кажяа гледката на закръглен,похъркващ и заспал с очилата си мъж не е много възбуждаща.

Ами представи си,че ти след време станеш 100 кила лелка мъжа ти,ако мисли като теб ще трябва да си правиш скречове докато умреш.
Недей така бе жена има такива възрастни,които се обичат и след мн години брак и пак си го праят редовно.Независимо дали са с фигура като от младини или...Имам познати -женени са от 14 г.и жената ми каза,че го правят супер редовно,че чак на моменти и писвало.

exelero
12-11-2006, 00:29
ultra Евала някой да и докаже на тая кремчето че просто е расла у консервена кутия. Явно баща полицай или военен :mrgreen:

По темата съм против нека е опитна не някое дърво :wink:

krem4et0
12-11-2006, 09:06
Не е военен или полицай-директор на винпром е.
но иначе са доста консервативни хора с майка ми и силно се съмнявам да правят секс. Пък и след 30 години брак сигурно им е до болка писнало.

12-11-2006, 15:08
ами,ако няма сватба :lol:

air_J
12-11-2006, 16:36
То е отживелица, но не защото е кой знае колко лошо, а защото никога не се е спазвало. През вековете из световната (а и българската) история постоянно се говори за йебанйе. А и след като все по-голям процент дори от хората, чиято религия забранява секс преди брака вече не ги бърка и си правят секс, за какво говорим тогава? :-({|=

elena25
12-11-2006, 16:53
Отживелциа си е за мен. Много важно е все пак с бъдещият ти партньор да си пасвате и сексуално. Не знам,но единици са тези,които се въздържат до сватбата!
Ami da i az sa6to sam na sa6toto mnenie kato tebe.

rosko_bosko
12-11-2006, 23:18
здравей
относно правенето на секс преди брака мисля че всеки сам си решава дали иска да прави или не,нито е лошо нито е добро,ако си готова направи го(ако и той е готов),все пак ако не си допаднете могат да се оправят нещата,не че ако не си правила секс докато не се омажиш после пак не може да се оправят нещата но все пак не бързай.
бтв:не че сам много на "ти" със секса дори и не сам правил,но зависи и от теб и от него.

12-12-2006, 01:37
Не е военен или полицай-директор на винпром е.
но иначе са доста консервативни хора с майка ми и силно се съмнявам да правят секс. Пък и след 30 години брак сигурно им е до болка писнало.

ПЕЩЕРА ли?
Ами моя баща пък е бивш военен! :mrgreen:
Но не е консерва,нито пък майка ми.
Кремче,това че ти не виждаш и не чуваш ваще че го правят не означава,че не го правят.Все пак си им дете и се срамуват,особено след като са консервативни особено по тази тема!По-добре според теб ли ще е баща ти като мъж,все ще му се прави секс да си ляга с някоя любовница(с този пост,който заема сигурно е доста апетитна хапка за хиените)?И не си мисли,че никога не мислят за секс,защото са станали на ...50 години да кажем. Понякога даже излизат по извратени и от сегашното поколение-твърдо крият сексуалния си живот,защото примерно си падат по силови изпълнения.. :mrgreen: камшици,завързвания..хахех х
Разбирам,че има хора,които предпочитат да се пазят за един единствен и това си е техен избор,но са изключително малко и най-вече са леко консервативни,с някакви си техни предпочитания или от религиозна гледна точка.
Толерирам,но не приемам налагането на чуждо мнение по такъв въпрос.

ultra
12-12-2006, 01:54
Не е военен или полицай-директор на винпром е.
но иначе са доста консервативни хора с майка ми и силно се съмнявам да правят секс. Пък и след 30 години брак сигурно им е до болка писнало.

ПЕЩЕРА ли?
Ами моя баща пък е бивш военен! :mrgreen:
Но не е консерва,нито пък майка ми.
Кремче,това че ти не виждаш и не чуваш ваще че го правят не означава,че не го правят.Все пак си им дете и се срамуват,особено след като са консервативни особено по тази тема!По-добре според теб ли ще е баща ти като мъж,все ще му се прави секс да си ляга с някоя любовница(с този пост,който заема сигурно е доста апетитна хапка за хиените)?И не си мисли,че никога не мислят за секс,защото са станали на ...50 години да кажем. Понякога даже излизат по извратени и от сегашното поколение-твърдо крият сексуалния си живот,защото примерно си падат по силови изпълнения.. :mrgreen: камшици,завързвания..хахех х
Разбирам,че има хора,които предпочитат да се пазят за един единствен и това си е техен избор,но са изключително малко и най-вече са леко консервативни,с някакви си техни предпочитания или от религиозна гледна точка.
Толерирам,но не приемам налагането на чуждо мнение по такъв въпрос.



Това бях аз по-горе,забравих да се логна.

krem4et0
12-12-2006, 08:01
Не е военен или полицай-директор на винпром е.
но иначе са доста консервативни хора с майка ми и силно се съмнявам да правят секс. Пък и след 30 години брак сигурно им е до болка писнало.

ПЕЩЕРА ли?
Ами моя баща пък е бивш военен! :mrgreen:
Но не е консерва,нито пък майка ми.
Кремче,това че ти не виждаш и не чуваш ваще че го правят не означава,че не го правят.Все пак си им дете и се срамуват,особено след като са консервативни особено по тази тема!По-добре според теб ли ще е баща ти като мъж,все ще му се прави секс да си ляга с някоя любовница(с този пост,който заема сигурно е доста апетитна хапка за хиените)?И не си мисли,че никога не мислят за секс,защото са станали на ...50 години да кажем. Понякога даже излизат по извратени и от сегашното поколение-твърдо крият сексуалния си живот,защото примерно си падат по силови изпълнения.. :mrgreen: камшици,завързвания..хахех х
Разбирам,че има хора,които предпочитат да се пазят за един единствен и това си е техен избор,но са изключително малко и най-вече са леко консервативни,с някакви си техни предпочитания или от религиозна гледна точка.
Толерирам,но не приемам налагането на чуждо мнение по такъв въпрос. Винпром-Свищов.
А иначе дали правят секс или не си е тяхна работа,но при положение че за цяла година баща ми е имал 15 почивни дни и се прибира почти всяка вечер от работа след 10 вечерта капнал от умора-силно ме съмнява да имат активен сексуален живот. Друг е въпросът дали наистина е на работа :lol:

exelero
12-12-2006, 08:04
Не е военен или полицай-директор на винпром е.
но иначе са доста консервативни хора с майка ми и силно се съмнявам да правят секс. Пък и след 30 години брак сигурно им е до болка писнало.

Тей тей то се вижда че са консервативни отгледали са те както тях по бай тошово време :smt005
И както каза Ултра не си мисли че седят на сухо :wink:

ultra
12-12-2006, 17:01
Не е военен или полицай-директор на винпром е.
но иначе са доста консервативни хора с майка ми и силно се съмнявам да правят секс. Пък и след 30 години брак сигурно им е до болка писнало.

ПЕЩЕРА ли?
Ами моя баща пък е бивш военен! :mrgreen:
Но не е консерва,нито пък майка ми.
Кремче,това че ти не виждаш и не чуваш ваще че го правят не означава,че не го правят.Все пак си им дете и се срамуват,особено след като са консервативни особено по тази тема!По-добре според теб ли ще е баща ти като мъж,все ще му се прави секс да си ляга с някоя любовница(с този пост,който заема сигурно е доста апетитна хапка за хиените)?И не си мисли,че никога не мислят за секс,защото са станали на ...50 години да кажем. Понякога даже излизат по извратени и от сегашното поколение-твърдо крият сексуалния си живот,защото примерно си падат по силови изпълнения.. :mrgreen: камшици,завързвания..хахех х
Разбирам,че има хора,които предпочитат да се пазят за един единствен и това си е техен избор,но са изключително малко и най-вече са леко консервативни,с някакви си техни предпочитания или от религиозна гледна точка.
Толерирам,но не приемам налагането на чуждо мнение по такъв въпрос. Винпром-Свищов.
А иначе дали правят секс или не си е тяхна работа,но при положение че за цяла година баща ми е имал 15 почивни дни и се прибира почти всяка вечер от работа след 10 вечерта капнал от умора-силно ме съмнява да имат активен сексуален живот. Друг е въпросът дали наистина е на работа :lol:

:mrgreen: Ами дано наистина човека си ходи само на работа,а не по курви.Като се има в предвид,че мъжете в повечето случаи са активната страна,но това е друг въпрос и не мога да коментирам баща ти,защото не го познавам.
Всеки избира сам за себе си и с цялото това писане исках да обясня,че възрастта не е пречка за правенето на секс!