PDA

View Full Version : Помогнете при тази ситуация ...



12-06-2006, 08:59
Здравейте,реших да си споделя проблема в този форум,защотото е доста тежко положението напоследък...12 клас съм и тя е от моя клас.Страшно много я харесвам,направо съм се побъркал вече 2ра година по нея,малко лошо се получи че се влюбих(с нищо не й го показвам просто се държа мило и внимателно)ама какво да се прави стават и такива неща за съжаление.Много добри и близки приятели сме,споделяме си доста неща,говорим си постоянно,но едно искам да разбера дали е време вече да си разкрия чувствата си пред нея,защотото незнам дали ме харесва достатъчно и как ще отвърне.В смисъл гледа ме малко особено(с чувство някак си,не мога да го опиша точно),като съм сдухан ме успокоява,обръща ми внимание,проявява интерес към мен винаги.Много е важно как да подходя в тази ситуация да й кажа ли всичко или да запазя приятелството ни и да не рискувам,което ще е тежко,защото ще ме е яд после много,че не съм опитал.Имам смелост да й кажа,но не искам да чуя,че приятелството е по-ценното нещо в случая и тем подобни.Как да постъпя?Незнам дали не ме харесва само като приятел ... и дали понякога,когато демонстрира близост не е от приятелска обич просто или приятелска заинтересованост?Посъветв йте ме как да разбера и какво да правая,че е тежичко ...?

YouR_PoisoN
12-06-2006, 09:09
Виж са пич... 12 клас сте след няма и година, даже по-малко, ще се разпърдите(сори за израза) ти 6те отидеш да учиш някъде, тя100% другаде. Така постепенно ще се забравите и след време няма да има и помен от приятелството. Така че действай, няма какво да губиш, в противен случай само ще се чудиш какво ли би станало, дали и тя е споделяла чувствата ти и т.н. Пък и не мисля че ако тя не споделя чувствата ти ще стане страшно, поне ще знае какви са истинските ти чувства и може малко да се отдрупне, но ще е за твое добро, защото е много тежко ако тръгне с друг да си толкова близък с нея и да говорите за "другия", а представи си че това се случи при положение че не знае какво чувства6(така е дори по-страшно)

Според мен рискуваи- РИСК ПЕЧЕЛИ, риск губи, 50/50, по-добре от колкото да се тюхкаш и да се чудиш какво би станало в противен случай... УСПЕХ ПИЧ :wink:

12-06-2006, 10:33
Незнам много голяма дилема ми е това.Наистина съм мнооого влюбен и имам чувството,че колкото и наивно да звучи го обичам това момиче.По какъв начин да й го намекна,за да видя дали тя самата ме иска без да го казвам пряко,как да се държа ...?

gerinceto
12-06-2006, 12:46
Виж са пич... 12 клас сте след няма и година, даже по-малко, ще се разпърдите(сори за израза) ти 6те отидеш да учиш някъде, тя100% другаде. Така постепенно ще се забравите и след време няма да има и помен от приятелството. Така че действай, няма какво да губиш, в противен случай само ще се чудиш какво ли би станало, дали и тя е споделяла чувствата ти и т.н. Пък и не мисля че ако тя не споделя чувствата ти ще стане страшно, поне ще знае какви са истинските ти чувства и може малко да се отдрупне, но ще е за твое добро, защото е много тежко ако тръгне с друг да си толкова близък с нея и да говорите за "другия", а представи си че това се случи при положение че не знае какво чувства6(така е дори по-страшно)

Според мен рискуваи- РИСК ПЕЧЕЛИ, риск губи, 50/50, по-добре от колкото да се тюхкаш и да се чудиш какво би станало в противен случай... УСПЕХ ПИЧ :wink:

YouR_PoisoN
12-06-2006, 12:52
Незнам много голяма дилема ми е това.Наистина съм мнооого влюбен и имам чувството,че колкото и наивно да звучи го обичам това момиче.По какъв начин да й го намекна,за да видя дали тя самата ме иска без да го казвам пряко,как да се държа ...?
Да й го намекнеш?!?!?! Такова чудо нема... или... може би като се срещнете или разделяте я прегръщай, целувай... отначало по бузата, после виж удобен случай и я целуни по усните се едно е било без да искаш :smt017 абееее такива неща не ме питай, кажи си го и тва е!

Нъл знаеш... Прави каквото трябва, да става квото ще! :wink:

ПАК... УСПЕХ

nasty_f
12-06-2006, 13:35
Spored men e hubavo da i kajesh.Nqma nisto losho v tova...A i ot kude si siguren,che shte chesh,che e po-dobre da si ostanete priqteli ot neq....A???Ako ne opitash nqma da razberesh :wink: !Probvai,po-dbre da se provalq,no da znam,che sum probvala,ot kolkoto vuobshte da ne sum probvala...Az sum na tozi princip,probvai i ti! :wink: YSPEX!

IKisseDAGirL
12-06-2006, 13:41
има 2 варианта - да я целунеш неочаквано (при което може да се шашне малко), или да й кажеш всичко в очите.. ти избираш, вариант "ще си мълча" няма ;-)

12-06-2006, 19:42
е аз засега на ударен се правя малко ... трая си ама ще видя в коя ситуация ще призная ... трябва добре да го измисля,че ще е голяма крачка за мене

12-06-2006, 20:10
Pich ti si mn vluben right ?
sled 7-8 meseca nqma se vijdate pove4e ...
i sega sure u4ite qko za maturi li kak e sega ...
po dobre i go kaji do kraq na godinata bilo kat nqkoi podarak bilo spontanno
nedei 4akai da padne tavana

12-07-2006, 16:54
Леле плаче ми се...!Все по невъзможно ми се струва това нещо,което искам да се случи и съм написал по-горе в темата :(.Все по далече я чувствам.Веднъж е близо и ми се струва,че е моя,следващият път идва усмихната след като е била с нейната си компания и не комуникира много- много.Държи се противоречиво,когато не й обръщах внимание в началото на годината се беше оплаквала на една нейна приятелка,а сега се държи различно според деня?Незнам защо ми харесва толква много,може би защото е изключително невинна и непорочна ли или незнам и аз какво,но съм страшно сдухан и ще се разрева в нас след малко ...тя си е добре и без да съм в нейната компания,дори и когато се виждаме само в училище,а аз не съм добре и не мога без нея.Помогнете!Благодаря предварително!!!

koalka
12-07-2006, 17:33
И аз мисля,че е време да й признаеш какво чувстваш...достатъчно си чакал.Ти имаш някакво предчувствие и трябва да рискуваш.Няма какво да губиш.Признай си чувствата,кажи й,че ги имаш от две години и ще се бориш за любовта й.Покани я на среща.

12-07-2006, 17:43
Това ще е като някакъв шок за нея,никога не би очакавала да й призня такова нещо,защото се прикирвам и се прикривах супер добре и не би очаквала да я харесвам(доста слабо казано).Незнам наистина не ми се живее така,седнах да вечерям и нямах никакъв апетит...нямам настроение като не съм на училище и не я виждам,нищо не ми се прави,мулча в нас по цял ден.Да не ми се беше случвало такова нещо по-добре щеше да си ми буде,да нямам никакви терзания поне,които може да се окажат напълно безсмислени ...Незнам как да я забравя?

12-09-2006, 14:10
](*,)

IKisseDAGirL
12-09-2006, 14:29
ти сам се поставяш в гадно положение и се самоизмъчваш.. явно това ти харесва, друго обяснение не виждам [-(
като са ти толкова силни чувствата, няма да се държиш като бебе, а ще покажеш смелост и ще й признаеш, а не да ходиш да се криеш :!:

от къде знаеш, че няма да го очаква? може и тя също толкова добре като теб да се прикрива.. нищо не се знае със сигурност, докато не си опитал

но щом толкова мн я искаш, само с чакане и чудене до никъде няма да стигнеш =;

12-09-2006, 15:01
Просто ми е най-добрата приятелка едва ли не и за това се чувствам по този начин.Това е причината да чакам толкова дълго и да обмислям кое е правилно,за да не загубя всичко в един момент ... :evil:

Sladkata_Nansi
12-09-2006, 15:33
Golqma maka e da prikriva6 lubovta si i da se izma4va6 kato prez tova vreme jelaniq 4ovek moje da izpitva sa6tite 4uvstva i kam teb!ne misli6 li,4e ako ne probva6 i sled vreme razbere6,4e i tq te e haresvala 6te sajalqva6 adski mnogo? Ne znam moje bi ti trqbva da si preceni6 i da pretegli6 dobre pliusovete i minusite ;) Uspeh!

12-12-2006, 19:21
Още нямам смелостта да й го кажа ...Понякога имам чувствтото,че тя прави точно като мен и се прикирва по същия начин,но кажа ли й го ще ми отвърне,че приятелството е това,което остава един ден и е мнооого по=ценно от една връзка,която може да прекъсне бързо и след нея не остава нищо :(.Пък и незнам дали не изпитва чувства към някой друг,което ще направи шансовете ми минимални...

Sladkata_Nansi
12-12-2006, 20:21
Ami ti sam si re6ava6!Premisli go dobre,no spored men ne biva da izpuskame 6ansovete,koito ni podnasq jivota i sadbata ;)

12-12-2006, 23:20
Бъди оптимист , когато я видиш събери смелост и си кажи чувствата си спрямо нея а колкото до това че сте приятели ако тя ти е истинска приятелка въпреки всичко даже да не те харесва(колкото и гадно да звучи за теб) тя пак ще остане такава докато евентуално не ви се разминат пътищата