PDA

View Full Version : gsdagasd



teen_boy
12-06-2006, 11:53
gsdagsdsgdg

Crafter
12-06-2006, 12:01
Те са няколко.
Първо е нещо, като регистрация. Попълваш документи и тн.
Следващата е рентгенова снимка.
Третата е цялостен преглед. Там в най-лошият случай ще ти бръкнат в задника... на мен тази част ми се размина. Взимат ти кръв от пръста, урина и мисля, че това е...
Нищо страшно. И без друго ще сте поне десетина говеда.

XePouH
12-06-2006, 14:36
най-много се притеснявай от бъркането в задника

OtherDimension
12-06-2006, 16:37
abe pich ne gi slushai be
tva da ne e komunizum
toq "cqlosten" pregled e da ti zapishat kolko si visok , koko tejish , che nemash psihichni otklonenq i tva e
nito te sublichat celiq gol i ti barat onaq rabota , nito ti burkat v zadnika

ne se kosi..

DoPye
12-06-2006, 17:18
Флорограф и Манту ако си за втората

sladoled
12-06-2006, 18:01
Нищо по- различно от един обстоен профилактичен преглед. Ако ти се стори, че нещо не желаеш да ти преглеждат или изследват няма кой да те застави - не го забравяй.

teen_boy
12-07-2006, 11:21
aha mersi da tova v na4aloto dvete sa qsni registraciq i hlorograh mene pove4e me interesuva6e tazi s pregledite 6toto dosta gluposti bqh 4el za neq i po specialno za tozi pregled kydeto te sybli4at gol

zaichooo
12-07-2006, 12:54
aha mersi da tova v na4aloto dvete sa qsni registraciq i hlorograh mene pove4e me interesuva6e tazi s pregledite 6toto dosta gluposti bqh 4el za neq i po specialno za tozi pregled kydeto te sybli4at golami,az znam p1k che te s1blichat i proverqvat dali ne si "isipan"..i te pipat tam..brat mi e hodil i zatva znam :smt016

Crafter
12-07-2006, 13:13
abe pich ne gi slushai be
tva da ne e komunizum
toq "cqlosten" pregled e da ti zapishat kolko si visok , koko tejish , che nemash psihichni otklonenq i tva e
nito te sublichat celiq gol i ti barat onaq rabota , nito ti burkat v zadnika

ne se kosi..

Човеко, казвам го напълно отговорно. Мен ме накараха да се нагъзя, но нищо повече. Знам и за случаи в, които взимат анален секрет с парче памук(един вид избърсват ти задника). Но като цяло няма нищо, за което да се притесняваш и тн.
На въпросният гол предглед само си свалих гащите, човека ме пита дали съм бил опериран и това е.
Другото е кардиограма, кръв, урина, един смешен тест за вестибуларния апарат( дали можеш да пазиш равновесие), височина, килограми и мисля, че е това. На мен ми откриха повишено количество белтъци в урината (пълни глупости) и ме мотаха по военна болница още две седмици, за да ми кажат "А.... то всичко си ти е наред".

Две неща, които много ще ти помогнат:
Независимо от това в колко часа са ти писали да отидеш, ти отиди сутринта. В 8:00 ако си тям няма да сбъркаш.
Предишната вечер яж нещо леко и гледай да няма месо, за да не се изкривяват резултатите при кръвния тест и после да те разкарват.

Хич да не му се плашиш. На мен нямаше кой да ми обясни какво става. Само ме затрупваха с коментари от сорта на "ще ти скъсат задника; много е гадно и тн." Истината е, че е голям смях.