PDA

View Full Version : Iskam da vi spodelq... i ako moje da mi dadete syvet



siiii
12-06-2006, 14:13
Pyrvo zdraveite i blagodarq , che ste si napravili truda da otvorite dori pismoto mi ! {}

Istoriqta e slednata s edno momche se bqhme zapoznali na edin rojden den, tam tancuvahme , beshe mnogo hubavo i sled tova zapochnahme da si pishem chesto daje mnogo chesto.nqmashe mesec ot kakto se bqhme zapoznali, no vsichko beshe mnogo hubavo, znaehme dosta za sebe si i t.n I tyi kato az jiveq sama i edna vecher si prikazvahme neshto i mu kazha ako iska da dodie na gosti posle da si lafim i toi doide tam po edno vreme prikazvahme si i posle toi poiska da mu napravq masaj.. i az mu napravih v smisyl masaj samo nishto poveche i posle tam sled 100 ugovorki i az se syglasih da mi napravi i posle.. stana tq edna :oops: no ne se stigna do kraq... na po dr den pak doide na gosti i togava go napravihme.. beshe mi pyrviq i vsichko beshe naistina neveroqtano.. prosto po nachina po koito se dyrjeshe i praveshe vsichko beshe izklucheno da me ima samo za priqtelka primerno ... iii sled tova sled tazi vecher se vidqhme oshte vednyj i ot tam na setne nsihto.. samo priqtelka sym mu bila.. az mu pisheh toi rqdko otgovarqhse ne beshe mnogosloven super drupnato se dyrjeshe vse e dno nishto ne e stanalo... iii az sprqh po edno vreme da mu pisha.. daje se napravih uj che ne go vijdam vednuj kato beshe doshul na edno mqsto toi doide pozdravi me specialno woow... iii posle mi kazaha , che e trygnal s bivshata si golqma lubov, a syshtevremenno mi pishe.. i zapochna dosta chesto da se seshta za men... daje za vtori pyt ot kakto se poznavame mi se obadi spec da mi chestiti imeniq den.. nikoi dr ne s eseti samo toi... i to mi zvynna a mojeshe primerno sms da mi pishe.. ne znam strano e .. i ne znam kakvo da mislq, a toi opredeleno ne eot hora , koito mogat bez da se pritesnqvat da sa syvsem otkriti .. i da si spodelqt taka otkrito chusvtvata.. vse se obryshta kym men po mn hubav nachin kato mi pishe s nqkakvi laskavi dumi.. i tova otkakto sprqh da se seshtam.. pokaza mi che znae che skoro imam rojden den.. govorim si.. pishe mi.. no predi tova sqkash nishto ne beshe stanalo.. a ot nachina po koito se dyrjeshe onazi nosht.. pff nie pravihme liubov ,a ne sex... :( I sega.. ne znam.. iskam po nqkakyv nachin das go nakaram da me iska.. a ao ne poneje vsyshtnsot e trudno da nakarash nqkoi da izpitva neshto.. ](*,) pone ako mojete da mi pomognete da razbera kakvo celi s vsichko tova... zashto e stanalo taka.. poneje ot nego tova ne moga da izmykna.. :(

12-06-2006, 16:19
mi kvo da ti kaja toq e nqkav tapak 6tom posle se e pravil 4e nqma ni6u... saveta koito moga da ti dam e da prodaljava6 da go otbqgva6 i sama 6e vidij kvo 6e stane

mi6lence``
12-06-2006, 16:59
lelee vse edno sobstvenata si istoriq 4uvam. i s men stana s16toto. zapoznahme se, sled 1-2 meseca toi spa s men. be6e mi p1rviq. a posle vse edno ni6to ne e imalo...i edna godina ne se seti za men. ama sega kvo mu e stanalo..vse mi se obajda, t1rsi me ala bala.....iskal da b1de s men, iskal da govorim, za6toto to ne se bilo polu4ilo kakto az s1m si mislela. a toi neiskal taka da se polu4at ne6tata.....abeee prazni prikazki mi govori......taka 4e az iskam s16to s1vet. ne znam kak da se d1rja s nego. iskam da s1m s nego kolkoto i jalko da zvu4i......no iskam i da go naranq kakto toi men, no ne 4rez obidi ili nqkakvi t1pi izkazvaniq, a po na4in, po koito toi ve4e 6te os1znae kakvo e napravil i s kakvo e sgre6il, i da razbere 4e ne moje da si igrae po tozi na4in. da se nau4i da ceni pove4e men i vsi4ko ostanalo. da se po4uvstva adski vinoven i guzen, a ne samo da mi se izvinqva s nqkakvi zau4eni frazi4ki samo i samo da mu pusna o6te vedn1j.....za6toto toi mai pak samo tova iska :'( kazva 4e ne sexa bil nai-vajnoto za nego i ne samo toi go pravel 6tastliv, no prosto v tozi moment iskal pak da s1m negova. napravoo gluposti na t1rkaleta.....na men ve4e ne mi puka mn za nego, nqmam gi tezi silni 4uvstva ve4e, no iskam da se v1rna pri nego dori i samo da go nakaram da strada po edin ili drug na4in.....iskam da vidq kak 6te se d1rji ako naistina b1dem zaedno, negovoto otno6enie k1m men i k1m ne6tata sv1rzani s men.......taka 4e.......molq i az za s1vet. kofti mi e i ne znam kakvo da pravq.

pinK_Baby
12-06-2006, 17:08
Според мен той или си играе с теб или просто несъзнателно го прави всичко това...Щом когато му обръщаш внимание той се дърпа значи губи интерес , защото знае че си му в кърпа вързана...Когато ти се дърпаш ставаш предизвикателство за него...Явно има някви симпатии към тебе и най-малкото те харесва иначе не би спал с теб повече от веднъж...Само това , че се връща при бившата си "голяма" любов и търси и теб нещо не ми харесва , щото излиза , че ви върти и двете...Тва е моето мнение

AngelOfDarkness
12-06-2006, 17:15
:cry: Момичета, не е трябвало да се давате лесно в такъв случай(явно съжалявате)... Сега от опит ви казвам(имам едно бифше гадже дето всеки месец ми предлага и го режа, защото имам сериозна връзка), че тези момчета са решили, че сте "на разположение" и когато ТЕ ИСКАТ, вие ще им простите и т.н.
Е ДА, АМА НЕ!
И аз исках да отмъстя(той ме нарани кофти, не съм спала с него, но пак е сходно). Знаех, че няма смисъл да си губя времето с него и че всичко се връща. Сега не знам колко е искрен като ми се мазни, обаче му се наранява самочувствието, като му отказвам. Кажете, не се ли връша? :mrgreen:
Иначе на авторката мога да кажа конкретно, че е по-добре да поговори с момчето, за да разбере той какво по дяволите иска(ако иска нещо) и да прецени дали да му вярва или не. За мен е от описания по-горе тип.
И в следващия живот, драги смъртни, не се оставяйте да си играят с вас, за да не сте разочаровани... Наистина кофти :x

Sasha2k8
12-06-2006, 18:07
lele izvinqvai ama toq trqbva da e golqm glupak za da spis teb i posle da se darji se 1 4e ni6to ne e stanaloooo...ujass tva ako nqkoi mi go naprai naprao s izvinenie na izraza ama edna putka maina iii pove4e nqma da se zanimavam s takiva....ama nz de se pka ti si re6ava6 kvo da pravi6 no az ti kazvam moeto mnenie

lover4etooo
12-06-2006, 18:28
ami mila kvo da ti kaja.......to i az taka spqh s edno mom4e(be6e mi purviq)i dokato ne pravihme sex vsi4ko oki.ama posle vze da se otdrupva,sprq da pi6e tolkoz 4esto i t.n.i moeto mnenie e 4e trqbva da pogovorite.znam 4e 6te ti e kofti i o6te izpitva6 ne6to kam nego ama trqbva da go preodolee6.nqma smisal da se unijava6.ti se radva6 na vseki negov sms ili obajdane a pri nego dali e taka?mn hubavo 4e se e setil da ti 4estiti imeniq den ama tva moje da e prosto izraz na uvajenie i vid jest.neska i toq moq biv6iq ima imen den i az mu 4estitih i toi ne o4akva6e i be6e polaskan ama az prosto mu 4estitih,ni6to pove4e ne iskam ot nego.vse pak mi be6e purviq a pak i az vsi4ki biv6i si gi uvajavam tai4e moje i pri nego da e taka.makar 4e e mn kofti 4e taka te e napravil,samo za ednata ve4er makar i hubava da e bila.mn gadna situqciq. :( tva e ot mene mila,dano sam ti pomognala pone malko.are uspeh

12-06-2006, 21:27
ми явно като му се доебе те търси, като не му се ебе не те търси. кофти но факт. повечето мъже са така. тъпаци са :) но ако питаш мен попитай го директно какви са му намеренията и си разяснете един на друг кой какво иска ( връзка, секс и т.н. )
айде успех :) :mrgreen:

12-06-2006, 22:12
tva sa mom4eta,koito sa sviknali da polu4avat vsi4ko kogato TE poiskat, no zabravqt, 4e iam i druga strana ...Prosto ne se zanimavaite pove4e!!!I az sum imala takiva slu4a i -ne se e stigalo do sex - no prosot v edin moment prekratqvat otno6eniqta, durjat se drupnato...i posle sled 2-3-6 meseca se se6tat za men i moeto su6testvuvane i mnogo sujalqvali....abe lape6ki istorii! tova e edin muj ne moje da go napravi! Ne im obru6taite vnimanie, qvno im e samo za sexa, a togava ne si zaslujava... :wink:

shizzle
12-06-2006, 22:25
Тъй като достатъчно вече наредиха момчетата (а аз съм напълно съгласен, че той да е пълен идиот си е ЕДНО от най-вероятните положения), все пак ще представя една малко по-романтична версия.

Драги момичета, за вас не знам, но за нас, ерудираните младежи, романтичните души, откъсването на малкото ви нежно цвете е съкровен акт, обвързващ ни дълбоко емоционално с вас. Дори и по-нечувствителните от нас усещат, че в момента, в който ти станеш Първия на едно момиче, нещата коренно се променят. Не знаем дали да очакваме благодарност или обвинение, дали да се приближим още повече към момичето или да му се махнем от очите. И много от нас (включително и аз веднъж, но в случая вината ми беше по-малка от дефлорация) предприемат по-лесното, по-нормалното за мъжката натура - да избягат в гората, където се чувстват на сигурно. И НИЕ МОЖЕМ ДА СМЕ ДУШЕВНО ОБЪРКАНИ, СЛАДКИ МУЗИ! Не забравяйте това. И чак след като времето измие тази обърканост, отново можем да се обърнем към момичето с трезвия си поглед, да се държим с него така, както го чувстваме истински.

Естествено, дали е така или той е шибан бройкаджия, трябва да прецениш сама, siiii. Но все пак - има надежда в края на тунела :D

12-06-2006, 23:23
Pyrvo zdraveite i blagodarq , che ste si napravili truda da otvorite dori pismoto mi ! {}

Istoriqta e slednata s edno momche se bqhme zapoznali na edin rojden den, tam tancuvahme , beshe mnogo hubavo i sled tova zapochnahme da si pishem chesto daje mnogo chesto.nqmashe mesec ot kakto se bqhme zapoznali, no vsichko beshe mnogo hubavo, znaehme dosta za sebe si i t.n I tyi kato az jiveq sama i edna vecher si prikazvahme neshto i mu kazha ako iska da dodie na gosti posle da si lafim i toi doide tam po edno vreme prikazvahme si i posle toi poiska da mu napravq masaj.. i az mu napravih v smisyl masaj samo nishto poveche i posle tam sled 100 ugovorki i az se syglasih da mi napravi i posle.. stana tq edna :oops: no ne se stigna do kraq... na po dr den pak doide na gosti i togava go napravihme.. beshe mi pyrviq i vsichko beshe naistina neveroqtano.. prosto po nachina po koito se dyrjeshe i praveshe vsichko beshe izklucheno da me ima samo za priqtelka primerno ... iii sled tova sled tazi vecher se vidqhme oshte vednyj i ot tam na setne nsihto.. samo priqtelka sym mu bila.. az mu pisheh toi rqdko otgovarqhse ne beshe mnogosloven super drupnato se dyrjeshe vse e dno nishto ne e stanalo... iii az sprqh po edno vreme da mu pisha.. daje se napravih uj che ne go vijdam vednuj kato beshe doshul na edno mqsto toi doide pozdravi me specialno woow... iii posle mi kazaha , che e trygnal s bivshata si golqma lubov, a syshtevremenno mi pishe.. i zapochna dosta chesto da se seshta za men... daje za vtori pyt ot kakto se poznavame mi se obadi spec da mi chestiti imeniq den.. nikoi dr ne s eseti samo toi... i to mi zvynna a mojeshe primerno sms da mi pishe.. ne znam strano e .. i ne znam kakvo da mislq, a toi opredeleno ne eot hora , koito mogat bez da se pritesnqvat da sa syvsem otkriti .. i da si spodelqt taka otkrito chusvtvata.. vse se obryshta kym men po mn hubav nachin kato mi pishe s nqkakvi laskavi dumi.. i tova otkakto sprqh da se seshtam.. pokaza mi che znae che skoro imam rojden den.. govorim si.. pishe mi.. no predi tova sqkash nishto ne beshe stanalo.. a ot nachina po koito se dyrjeshe onazi nosht.. pff nie pravihme liubov ,a ne sex... :( I sega.. ne znam.. iskam po nqkakyv nachin das go nakaram da me iska.. a ao ne poneje vsyshtnsot e trudno da nakarash nqkoi da izpitva neshto.. ](*,) pone ako mojete da mi pomognete da razbera kakvo celi s vsichko tova... zashto e stanalo taka.. poneje ot nego tova ne moga da izmykna.. :(


ХАХАХАХ ПРЕЦАКАНАААААААА! ХАХАХх

Виж кво, хората са създали речта и писмеността не само да стоят за красота. Земи ги използваш и да седнете да си поговорите.

l@zur
12-07-2006, 07:57
вообще не е глупак даже е супер хитър пича !
щом е успял да те заблоди напално и да постигне своята цел-да те наебе!
според мен начина по който се даржи с тебе е фарс само и само да те вкара в леглото, и едвали има някакви чувства към тебе! :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

sexy_tigar4e_MM
12-07-2006, 08:09
вообще не е глупак даже е супер хитър пича !
щом е успял да те заблоди напално и да постигне своята цел-да те наебе!
според мен начина по който се даржи с тебе е фарс само и само да те вкара в леглото, и едвали има някакви чувства към тебе! :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

panterata
12-07-2006, 13:31
амиии ти си го познаваш ако мислиш че има шанс да те харесва и т.н отиди и го питай и ще разбереш. ако ли не занапред внимавай какво правиш :) успех

siiii
12-07-2006, 13:35
mersi mnogo za syvetite vi, ocenqvam go, obache iskam da kaja na tezi , koito mi kazaha da govorq s nego , che nqma kak da stane.. prosto povtarqm pak ne e ot horatra koito shte si kajat vsihcko qsno v prav tekst, ili shte obyrne temata ilitaka shte obyrne neshtata samo i samo da ne govori za tova.. prosot e takyv.. :(

panterata
12-07-2006, 13:44
мдаа ясно ми е.. и моя е такъв странен.. но дори и да не ти каже всичко в прав текст ти пак ще подразбереш малко или много.. ако трябва бъди по настоятелна , не се отказвай :)

siiiii
12-07-2006, 14:49
prosto..ne znam kakvo da napravq ili da mu kaja kak da se dyrja za da moje pone po nqkakyv nachin da pokaje neshto.. t.e. da razbera kakvo ima mkym men.. zashtoto naistina uj zvyni , pishe i t.n zdravei, hubavice i t.n a v syshtoto vreme uj hodi sys neq uj ne znam si kakvo,... ](*,)

shizzle
12-07-2006, 20:45
Ами, почвай да развиваш женската си интуиция, време ти е. Аз като гледам повечето момичета (главно гостенки) тук, то това нещо вече е атрофирало в цялото ви поколение. А иначе е най-мощното ви оръжие!!

siiiii
12-08-2006, 08:08
ahhhh jenska intuiciq.. nqmam takava.. ](*,) ili pone taka mislq, poneje mai nikoga ne sym q izpolzvala ili pone moga da q izpolzvam togava kogato nqmam takiva chusvtva.. ne znam syvsem se opletoh :(

shalis
12-08-2006, 08:25
Mnooogo mrazq takiva idioti,ne moga da ti kaja za6to go enapravil, kakvo celi...nikoi ne moje da ti kaje, poneje samo toi znae kakvo iska i kakvopravi...no 6te ti kaja ne6to drugo...zapazi v syznanieto si spomena za hubavoto izjivqvane...i dori i da misli6 4e toi te e izpolzval, pomisli kak po nqkakyv an4in i ti si go izpolzvala za da izpita6 vsi4ko hubavoi, koeto se e slu4ilo, po nqkakayv na4in si natrupala nqkakayv opit...prosto gledai sledva6tiq pyt da preceni6 mom4eto po-dobre!

He3HauKa
12-08-2006, 10:10
Това не е първата подобна история която чувам.Тъжно е ,но факт- мъжете са мръсници.И след като е имал възможност,се е възползвал.Но не му позволявай,дръж го надалеч от теб

shizzle
12-08-2006, 15:16
*свива рамене* И ето затова момчетата "успяват" сред толкова много от вас. Защото реагирате първосигнално - ако ви сваля звезди, разтваряте краката; като изчезне - мислите, че ви е използвал. Когато вкарате абстрактно мислене, съмнение тип "а каква -всъщност- е причината?".. Е, ми няма да ви цъкат "гадняри".

И какво точно е гаднярското?! Били сте заедно, прекарали сте си хубаво, свършило е. Ако си искала от него вярност и т.н., да си му го казала предварително.

12-08-2006, 17:03
Що сме такива глупачки момичетата нз ...Не всички,но по-голямата част...Не те обича,искал е да те опита,да те изчука,да те използва,сега пак му се ебе.Ти си реши дали искаш да бъдеш използвана и после да полудееш от глупостта си или просто и ясно да покажеш характер като кажеш НЕ. "Ама,аз го обичам :cry: как да кажа не...той сигурно вече също ме обича..." Да,ама не ...

SS BOTEV VRACA
12-08-2006, 17:13
тва е некво педерасче ... бих го накарал да захапе стълба и ша го ритам у главата с кубинките дорде зъбите му не идат в стомаха

Nonsense
12-15-2006, 22:37
Не му пиши, не му звъни, не му се обаждай като го видиш..подминавай!
Ще видиш сама ефекта.Аз съм сигурна, че той разбира какво е направил и как се чувстваш.Ако съвсем случайно си говорите за това.. изобщо не му споделяй как си се чувствала!!!

ачката
12-15-2006, 22:52
аз няма никакъв савет да давам просто ще кажа мн тъжна история

|usHer_yeah|
12-15-2006, 22:57
Pyrvo zdraveite i blagodarq , che ste si napravili truda da otvorite dori pismoto mi ! {}

Istoriqta e slednata s edno momche se bqhme zapoznali na edin rojden den, tam tancuvahme , beshe mnogo hubavo i sled tova zapochnahme da si pishem chesto daje mnogo chesto.nqmashe mesec ot kakto se bqhme zapoznali, no vsichko beshe mnogo hubavo, znaehme dosta za sebe si i t.n I tyi kato az jiveq sama i edna vecher si prikazvahme neshto i mu kazha ako iska da dodie na gosti posle da si lafim i toi doide tam po edno vreme prikazvahme si i posle toi poiska da mu napravq masaj.. i az mu napravih v smisyl masaj samo nishto poveche i posle tam sled 100 ugovorki i az se syglasih da mi napravi i posle.. stana tq edna :oops: no ne se stigna do kraq... na po dr den pak doide na gosti i togava go napravihme.. beshe mi pyrviq i vsichko beshe naistina neveroqtano.. prosto po nachina po koito se dyrjeshe i praveshe vsichko beshe izklucheno da me ima samo za priqtelka primerno ... iii sled tova sled tazi vecher se vidqhme oshte vednyj i ot tam na setne nsihto.. samo priqtelka sym mu bila.. az mu pisheh toi rqdko otgovarqhse ne beshe mnogosloven super drupnato se dyrjeshe vse e dno nishto ne e stanalo... iii az sprqh po edno vreme da mu pisha.. daje se napravih uj che ne go vijdam vednuj kato beshe doshul na edno mqsto toi doide pozdravi me specialno woow... iii posle mi kazaha , che e trygnal s bivshata si golqma lubov, a syshtevremenno mi pishe.. i zapochna dosta chesto da se seshta za men... daje za vtori pyt ot kakto se poznavame mi se obadi spec da mi chestiti imeniq den.. nikoi dr ne s eseti samo toi... i to mi zvynna a mojeshe primerno sms da mi pishe.. ne znam strano e .. i ne znam kakvo da mislq, a toi opredeleno ne eot hora , koito mogat bez da se pritesnqvat da sa syvsem otkriti .. i da si spodelqt taka otkrito chusvtvata.. vse se obryshta kym men po mn hubav nachin kato mi pishe s nqkakvi laskavi dumi.. i tova otkakto sprqh da se seshtam.. pokaza mi che znae che skoro imam rojden den.. govorim si.. pishe mi.. no predi tova sqkash nishto ne beshe stanalo.. a ot nachina po koito se dyrjeshe onazi nosht.. pff nie pravihme liubov ,a ne sex... :( I sega.. ne znam.. iskam po nqkakyv nachin das go nakaram da me iska.. a ao ne poneje vsyshtnsot e trudno da nakarash nqkoi da izpitva neshto.. ](*,) pone ako mojete da mi pomognete da razbera kakvo celi s vsichko tova... zashto e stanalo taka.. poneje ot nego tova ne moga da izmykna.. :(


ХАХАХАХ ПРЕЦАКАНАААААААА! ХАХАХх

Виж кво, хората са създали речта и писмеността не само да стоят за красота. Земи ги използваш и да седнете да си поговорите.


ти си много т*п дано ти се случи и на тебе да те нае**т и да те забрават после сигурно ще ти е приятно

shizzle
12-15-2006, 23:10
аз няма никакъв савет да давам просто ще кажа мн тъжна история

Noted. Marked.

ачката
12-15-2006, 23:43
shizzle
се не те разбирам какво говориш аз съм от гората не от академията.........

|usHer_yeah|
12-16-2006, 06:42
shizzle
се не те разбирам какво говориш аз съм от гората не от академията.........

апа ти само са заяждаш с него не виждам кво ти е направил маи те е яд че е по умен от теб !

12-16-2006, 07:49
Pyrvo zdraveite i blagodarq , che ste si napravili truda da otvorite dori pismoto mi ! {}

Istoriqta e slednata s edno momche se bqhme zapoznali na edin rojden den, tam tancuvahme , beshe mnogo hubavo i sled tova zapochnahme da si pishem chesto daje mnogo chesto.nqmashe mesec ot kakto se bqhme zapoznali, no vsichko beshe mnogo hubavo, znaehme dosta za sebe si i t.n I tyi kato az jiveq sama i edna vecher si prikazvahme neshto i mu kazha ako iska da dodie na gosti posle da si lafim i toi doide tam po edno vreme prikazvahme si i posle toi poiska da mu napravq masaj.. i az mu napravih v smisyl masaj samo nishto poveche i posle tam sled 100 ugovorki i az se syglasih da mi napravi i posle.. stana tq edna :oops: no ne se stigna do kraq... na po dr den pak doide na gosti i togava go napravihme.. beshe mi pyrviq i vsichko beshe naistina neveroqtano.. prosto po nachina po koito se dyrjeshe i praveshe vsichko beshe izklucheno da me ima samo za priqtelka primerno ... iii sled tova sled tazi vecher se vidqhme oshte vednyj i ot tam na setne nsihto.. samo priqtelka sym mu bila.. az mu pisheh toi rqdko otgovarqhse ne beshe mnogosloven super drupnato se dyrjeshe vse e dno nishto ne e stanalo... iii az sprqh po edno vreme da mu pisha.. daje se napravih uj che ne go vijdam vednuj kato beshe doshul na edno mqsto toi doide pozdravi me specialno woow... iii posle mi kazaha , che e trygnal s bivshata si golqma lubov, a syshtevremenno mi pishe.. i zapochna dosta chesto da se seshta za men... daje za vtori pyt ot kakto se poznavame mi se obadi spec da mi chestiti imeniq den.. nikoi dr ne s eseti samo toi... i to mi zvynna a mojeshe primerno sms da mi pishe.. ne znam strano e .. i ne znam kakvo da mislq, a toi opredeleno ne eot hora , koito mogat bez da se pritesnqvat da sa syvsem otkriti .. i da si spodelqt taka otkrito chusvtvata.. vse se obryshta kym men po mn hubav nachin kato mi pishe s nqkakvi laskavi dumi.. i tova otkakto sprqh da se seshtam.. pokaza mi che znae che skoro imam rojden den.. govorim si.. pishe mi.. no predi tova sqkash nishto ne beshe stanalo.. a ot nachina po koito se dyrjeshe onazi nosht.. pff nie pravihme liubov ,a ne sex... :( I sega.. ne znam.. iskam po nqkakyv nachin das go nakaram da me iska.. a ao ne poneje vsyshtnsot e trudno da nakarash nqkoi da izpitva neshto.. ](*,) pone ako mojete da mi pomognete da razbera kakvo celi s vsichko tova... zashto e stanalo taka.. poneje ot nego tova ne moga da izmykna.. :(

Поредната Прецакана с главно П

hahavteen
12-16-2006, 08:17
*свива рамене* И ето затова момчетата "успяват" сред толкова много от вас. Защото реагирате първосигнално - ако ви сваля звезди, разтваряте краката; като изчезне - мислите, че ви е използвал. Когато вкарате абстрактно мислене, съмнение тип "а каква -всъщност- е причината?".. Е, ми няма да ви цъкат "гадняри".

И какво точно е гаднярското?! Били сте заедно, прекарали сте си хубаво, свършило е. Ако си искала от него вярност и т.н., да си му го казала предварително.

Absoliytno sum suglasna! Iavno po4vate da si fantazirate 4e ima i niakakvi 4ystva samo za6toto vi obru6tat vnimanie i e spal s vas bez izob6to da znaete mom4eto kak vijda ne6tata! Ne ste imali vruzka,ne e kazval 4e vi obi4a,ne se e vri4al vuv ve4na viarnost! Togava kakvo iskate?Prosto se yto4niavaite predi da pravite ne6to za da ne popadate v takava sityacia! :roll:

Barbie
12-16-2006, 10:19
Ами, не й се е обяснявал в любов и тн, не е давал обещания за вярност, но все пак физическата интимност не предполага ли до някаква степен и емоционална близост?
В крайна сметка, мацка, те си си виновна, че не си обяснила на младежа какво очакваш от него. Но той също е постъпил много некоректно, защото съм сигурна, че се е досещал, че едно девствено момиче няма да иска от него просто секс, но въпреки това не я е предупредил, че действията му не означават някакво емоционално обвързване.
И в крайна сметка страдаш ти. Затова, следващия път казваш на дадения младеж ясно и точно какво означава за теб интимността ви. Не е най-приятния разговор, знам от личен опит, но е важно. Изпадала съм в ситуация, в която да се съмнявам, че млажът ще има някакви по сериозни намерения след това (имах много, много основателни причини) и казах "За мен това означава голяма емоционална близост и след това ще искам нещо от теб. Помисли ще можеш ли да ми го дадеш." Изключително уважавам факта, че той призна, че няма да може и не задълбочихме нещата (въпреки че много лесно можеше да се възползва).
Твоето момче наистина може да е бройкаджия, а може и да се е стреснал, че ще поискаш прекалено голяма емоционална обвързаност от него, която той не може още да ти предложи и за това така рязко да се е отдръпнал. Ако имаш чувства към него просто поддържай връзка и виж как ще се рзвият нещата. Но не му позволявай да си мисли, че може да те има по всяко време. Този път не прибягвай до физическа интимност преди да си по-сигурна в чувствата му.
Успех...

Buttk0
12-16-2006, 14:23
shizofreniqta e golqmo neshto !

{Poison}
12-16-2006, 16:30
Ми явно е бил поредния ебач,а ти си била толкова загоряла,че въобще не си мислила какво би последвало от всичко това.

ачката
12-16-2006, 16:49
последното бе мн грубо но истина, ако бях аз и ми го казаха в очите щях да се разплача

c0ca1na
12-16-2006, 16:50
и като се разцивриш аз шти кажа че си педал :D :-)

{Poison}
12-16-2006, 16:50
Всичко трябва да се казва на място,право в очите без да се спестява нищо.

ачката
12-16-2006, 16:53
и като се разцивриш аз шти кажа че си педал :D :-) педал, педераст ме не бърка аз съм си аз :wink:

c0ca1na
12-16-2006, 16:53
А тва на аватара ти ли си ?!

c0ca1na
12-16-2006, 16:54
и като се разцивриш аз шти кажа че си педал :D :-) педал, гей ме не бърка аз съм си аз :wink:
Казах :"АКО" ве не го взимай при сърце

{Poison}
12-16-2006, 16:55
Аз ли?

c0ca1na
12-16-2006, 16:56
Да за аватара теб питах....ачката няа аватар #-o

{Poison}
12-16-2006, 16:57
М да аз съм,само че снимката е от миналото лято

ачката
12-16-2006, 16:58
тя е :-) самоче е мн фотогинична признавам

c0ca1na
12-16-2006, 16:59
мхм снимката е хубава и леко странна , а не като другите момичета.......една си снима задника друга гърдите.....малко са тея снимки евалата :wink:

{Poison}
12-16-2006, 17:00
:smt019

Buttk0
12-16-2006, 17:01
damm praw si snimkata e qka :)

c0ca1na
12-16-2006, 17:05
ей няа ме малко отивам да хапна не пишете много че немога да ви се начета ........... постове дълги над 5 реда не чета ! :-)