PDA

View Full Version : horaa molq za savet plssssss



m1ni4eto
12-06-2006, 15:13
zna4i nakratko:s edno mom4e sme mn dobri priqteli.zapoznahme se predi 2 godini,ama 4ak april tazi godina zapo4nahme da hodim redovno na kafe(az parva mu pratih sms i taka zapo4na).ta s nego sme mn dobri priqteli,hodim redobno na kafe,ama...poneje az si go haresvam ot dosta otdavna i s nego predi vreme imahme taka malko po-intimni otno6eniq za edan no6t,kogato i dvamata bqhme podpiinali,ama ni6to de.ta s nego zapo4nahme da hodim na diskoteka,na kafe no kato priqteli.toi mi zvane6e naistina 4esto da izlizame i be6e super.opredeleno ne be6e bezrazli4en kam men,pone taka kazvaha vsi4ki.toi se darje6e kam men ne samo kato priwtelka ami i kato kam ne6to pove4e.a i negovite priqteli me smqtaha za negovo bade6to gadje.NO ne stana.nz kakvo to4no se slui,ama po edno vreme ne mi zvane6e tolko 4esto,be6e nqkak si stranen.i dod den dne6en nz kakvo to4no mu stana togava.ta hodehme ine4e na disko,tam tancuvahme mn ami znaete kak.ponatiskahme se am a ni6to pove4e,dajje i celuvka nqma6e:(ti na men mi se naloji da zamina za 1 mesec izvan grada i prez tova vreme trqbva6e da si pi6em po e-mail-a,no toi mi pisa samo 1 pat,kato kaza 4e imal mn rabota(toi rabote6e v 1 firma)i posle zamina za more.to tova ne be6e problem ama kato si doide ne mi donese podar1ik. toest donese mi ne6ta to4no kakvito obi4am, v smisal 4e e zapomnil kakvo haresvam.tova mn me polaska.i taka pak po4nahme da izlizame.i edin den az mu kazah 4e ve4e tr da razbera dali m oje da ima ne6t mejdu nas.ili moje da sme samo priqteli.az mu kazah 4e imam nqkakvi 4uvstva,no i 4e ne iskam seriozna vrazka.toi kaza 4e sa6to ne iska takva mn seriozna vrazka.i sa6to kaza 4e toi ima o6te malko vreme v u-6te i posle 6te zamone v drug grad,az sa6to.i kaza 4ene isakl da zagubi tova tolkova istinsko priqtelstvo,za6toto edna vrazka mojee ada go napravi po-silno no i moje da go razvali, atoi ne iskal tova.no kaza 4e trqbva mn seriozno da se zamisli.e ni6to pove4e ne stana.az togava mu kazah 4e vapreki tova iskam pak da sme si mn dobri priqteli i vse o6te sme. no az mn go obi4am,ne samo kato priqtel a i kato mom4e.sega s 1 priqtelka izmislihme edin pplan s koito se nadqvam da posltignem ne6to.tq e kazala pre nego na edno momi4e 4e ima nqkakvo mom4e koeto se navarta okolo men i 4e mi pra6ta samo sms-i i t.n. i togava toi q e izgledal taka asqka6 6te q ubie.nz kakvo ozna4ava tova no molq za savet.hora kajete da se borq li za nego,da go 4akam li o6te.

sry za dalgiq razkaz ama tr da si izleq du6ata.pomognete molq vi!!!
p.s. sry i za gre6kite ama mn barzam.blagodarq predvaritelno! [-o<

Crafter
12-06-2006, 15:20
Оправдания от сорта на "много бързам" и "учителката по български е виновна" не вървят! Би трябвало тази "шльокавица" напълно да се игнорира, докато тези хора не научат български език.

ziky
12-06-2006, 17:36
Оправдания от сорта на "много бързам" и "учителката по български е виновна" не вървят! Би трябвало тази "шльокавица" напълно да се игнорира, докато тези хора не научат български език.


Бързата работа срам за майстора!

gerinceto
12-06-2006, 17:41
Оправдания от сорта на "много бързам" и "учителката по български е виновна" не вървят! Би трябвало тази "шльокавица" напълно да се игнорира, докато тези хора не научат български език.

koalka
12-06-2006, 18:02
Ако го напишеш на кирилица,може и да го прочетат повече хора,включително и аз.Когато не бързаш. :-)

gost2
12-07-2006, 17:59
du6a az imam su6tia problem s nai-dobrata si priatelka i za6toto v na4aloto ne i kazax ni6to sega sujeliavam adski mnogo tia si se zabiva s priateli suo4enici i az estestveno ne pokazvam 4e tova me drazni i taka v momenta 4akam prosto da mi mine ama ot edna godina ne mi minava i sum v zversko zle polojenie revnuvam iako i nz kakvo da pravi re6enie na tezi ne6ta mai niama :smt009

hoseto_
12-07-2006, 19:11
решение има. Пишете на кирилица