PDA

View Full Version : Цикъла при жените?



12-06-2006, 15:59
Малко ми е тъпо да го споделя но ето каква е ситуацията - с приятелката ми все се каним да правим секс но тя винаги ми се оправдава с пустия й цикъл. Не мога да разбера как винаги когато се опитам да и напомня за секс тя се оправдава с това. Някой може ли подробно да ми обясни кога и колко време продължава цикъла на момичето и кога вече свършва за да може най-накрая да спре да ми се опрадвава, защото ако има някаква друга причина да не го иска трябва поне да разбера.

pinK_Baby
12-06-2006, 16:10
Цикъла не е само , когато жената се чувства неразположена и фактически й идва мензиса...Това е част от цикъла...Цикъла е периода от мензис до мензис...Това няма значение...Без презерватив ли го правите? Ако е така и ако й е точен като часовник може би иска да избегне дните на овулацията...Те са средно през 14 ден на цикъла...Ако отказва да прави секс с теб и през другото време , особено ако пък използвате презерватив мисля , че причината е друга и цикъла е само извинение...Просто по тази логика ние всички не трябва да правим секс по което и да било време...Според мен това е само оправдание , а причината е друга или пък прекалено много изпитва фобия от забременяване , ама със сигурност има нещо грешно тука...По-добре си поговорете....А забравих да ти отговоря на другия въпрос...Мензиса продължава различно от 3-10 дни (имам и такива приятелки)

12-06-2006, 17:04
Някои жени са в цикъл цял живот

panterata
12-06-2006, 17:07
амии попринцип цикъла идва през 28 дена но зависи от човека може и през по малко или през повече но някъде там :) продължава 3-7 дена :) може да те лъже че е в цикъл.. ако продължава така трябва да си поговориш с нея ;)